Теми публікацій
Історія міста [2]
Парк "Веселі Боковеньки" [16]
Блог Віктора Слюсаренка [6]
Всеукраїнська мережа ЛЖВ [1]
ТО «Сузір’я Долинщини» [5]
Рецепти: Українська кухня [1]
Наше здоров'я [4]

Головна » Блог Віктора Слюсаренка
В роки президентства Віктора Ющенка вже була спроба провести територіальну реформу; її намагався проваджувати Роман Безсмертний. І ось, що не зробили тоді, нині намагаються цю справу довести до кінця регіонали. Про один з районів Кіровоградщини (Бобринецький) випливла інформація про план здійснення вищезазначеної реформи. Так в майбутньому передбачається 10 сільських рад, 10 загальноосвітніх шкіл, 10 сільськогосподарських товариств і не більше (насильно має зганяння фермерів докупи). Такий шлях веде до знищення більшості сіл. Як в таких умовах зможуть вижити селяни, страшно собі уявити. Подібна ситуація чекає і в інших районах, Долинський не є виключенням. Нині головною завданням для нинішньої влади «ВДАЛО» провести місцеві вибори, щоб в радах були «ПОТРІБНІ» люди.
Невже такого життя заслуговують жителі сіл, серед більшість похилого віку, котрі в складні роки війни і голодоморів вижили, й нині на двигається новий голодомор…
Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 376 | Додав: Viktor | Дата: 06.10.2010 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (0)

Першого заступника голови Бобринецької РДА Віталія Пересунька було звільнено із займаної посади за ігнорування програмних принципів Партії регіонів, за поведінку, що суперечить моральним нормам, за нешанобливе ставлення до своїх земляків-фермерів.
Але цього можна було б уникнути, не призначаючи високопосадовців за політичним принципом. Потрібно на самперед опиратися професійність особи, а що ми маємо нині…
В Радянському Союзі людини працюючи, піднімалися по сходинках своєї кар’єри, і посада відповідала їх знанням та вмінням, а нині це не головне… З таким підходом наша країна рухається в глухий кут.
Завдяки спільному опорі фермерів їм вдалося достукатися до дверей чиновників в Києві та Кіровограді, а також фактор наступних місцевих виборів (в іншому випадку влада б не дослухалася до думки фермерів), дозволив призупинити свавілля чиновника, який не боявся нічого, дозволяючи навіть знімати на відеокамеру своє знущальне ставлення до фермерів. В Бобринці вдалося відстояти фермерам свої права не входити до компанії сукупності земельних паїв (паї здавалися і 2-3 роки люди б отримували кошти за користування їхньою землею, а потім було б штучне банкротство компанії і паїв, внесені в статут компанії, не поверталися пайовикам, а переходили у власність керівників компаній – це так звана схема Тігіпка, яка опробовується в Кіровоградській та Миколаївській областях), але є ще чимало інших районів, де схожа ситуація і люди мовчать… Олігархічні клани намагаються відібрати в людей останнє – землю.
Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 420 | Додав: Viktor | Дата: 04.10.2010 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (0)

Ухваливши рішення про скасування політреформи, Конституційний Суд України «перевищив свої повноваження». Це без сумнівно, адже статтею 150 Конституції України передбачено, що до повноважень КС належать вирішення питань про відповідність Конституції України (конституційність) законодавчих актів. Але «у нас немає закону 2222, а є Конституція України», тому КС не мав права ухвалювати рішення щодо окремого закону, оскільки вже йдеться про цілісний документ – Основний Закон.
1 жовтня Конституційний Суд прийняв, неправомірне рішення. Нинішній Президент України Віктор Янукович, народні депутати обиралися «під ті повноваження, які були визначені чинною Конституцією» до даного рішення КС. Він підкреслив, що це рішення «не стільки є юридичним чи конституційним, а це рішення є політичним».
Що ж український народ чекає при наділенні широкими повноваженнями нинішнього Президента України Віктора Януковича? Це повернення до часі Кучми. Тоді знищили колгоспи, тваринницька галузь зникла, а нині влада поставила за мету відібрати в людей останнє – землю і зробити їх «рабами». Виконання Конституційним Судом не своєї роботи веде за собою правову анархію, коли закони будуть трактуватися як вигідно для певних осіб.
Не легке життя українців ще більше ускладнюється…
Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 380 | Додав: Viktor | Дата: 03.10.2010 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (0)

На Інтернет-ресурсі Економічна правда з’явилася точка зору керуючого санацією ДП «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд» Олександра Баранівського, який на разі перебуває в розшуку.

В даному матеріалі Баранівський зокрема зазначив наступне (Кому потрібен КГЗКОР) : «Я вивчив стан справ на підприємстві і багато зробив для пошуку інвестора та його залучення до розробки плану санації. Усім відома важливість КГЗКОР для України, в тому числі і в контексті виконання договірних зобов'язань перед країнами-учасниками будівництва. Тому про жодну схему ліквідації підприємства не могло бути й мови. Навпаки - всі мої зусилля були спрямовані на якнайшвидше фінансове оздоровлення дирекції. Відзначу, що мої дії строго відповідали вимогам закону та існуючій судовій практиці застосування законодавства про банкрутство. Комітет кредиторів затвердив план санації дирекції, розроблений за участю інвестора. Документ був направлений на узгодження в Мінпромполітики та ФДМУ. Для аналізу стану майна КГЗКОР і визначення економічної доцільності його використання у подальшій роботі комбінату були залучені найбільш авторитетні експертні організації. На основі їхніх висновків було продано частину майна підприємства, використання якого експерти визнали недоцільним. Це дозволило погасити частину заборгованості дирекції, у тому числі із зарплати, розрахунків з бюджетом та Пенсійним фондом. Це майно оцінювалося з дотриманням усіх необхідних процедур. Оцінка була рецензована, оголошення про продаж друкувалося у пресі у встановлені законом терміни. У торгах взяли участь чотири незалежних учасники, що дозволило отримати реальну ринкову ціну на дату продажу. Але успішне проведення санації не влаштовувало Мінпромполітики, адже тоді усі дізналися б про реальний стан справ на КГЗКОР і оцінили б «ефективність» багаторічного державного управління підприємством. Тому міністр промполітики Володимир Новицький усіма можливими способами почав перешкоджати проведенню санації. Міністерство, раптово прокинувшись після більш ніж десятилітньої сплячки, спрямувало весь свій адміністративний ресурс на позбавлення мене законних прав, які надає керуючому законодавство. У результаті протиправних узгоджених дій Мінпромполітики та Державного департаменту з питань банкрутства з дискредитації мене як фахівця, я був позбавлений ліцензії на проведення господарської діяльності. Паралельно міністерство ініціювало широкомасштабну інформаційну кампанію щодо процедури санації дирекції. Для цих цілей донині використовуються відверто надумані твердження про мій непрофесіоналізм і ледь не корумпованість, які без рішення суду і навіть попередніх висновків правоохоронних органів подаються як незаперечні факти. Я вчасно оскаржив рішення Державного департаменту з питань банкрутства щодо позбавлення ме ... Читати далі »

Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 626 | Додав: Viktor | Дата: 28.11.2009 | Рейтинг: 4.0/4 | Коментарі (0)

Наближаються чергові вибори, цього разу, Президента України. З настанням цієї епохальної події, мені, як жителю села Варварівка, цікаво: якої нині чекати «казочки» жителям даного населеного пункту від «шановних» кандидатів у Президенти України, їх команд. На попередніх виборах Партія Регіонів «годувала» обіцянками газифікації села, давалися гарантії. Люди купилися і проголосували, але віз і нині там: немає ніяких зрушень, все залишилося на як і було. Була зустріч з їх лідером в смт. Петрово, але що вона дала – нічого; просто «показуха». Що ж тепер вигадають непримиримі борці за владу, наскільки їм вистачить фантазії? Відповідь ми дізнаємося незабаром.
На разі болить душа за те, що після розпаду колгоспів, села занепадають, зникають з карт України, не покращується соціальна сфера в селах. Влада не звертає уваги на «годувальниці» нашої країни, а це досить прикро. Можновладці Україну ввели в круговорот виборів (Президента, місцеві вибори, до Верховної Ради), призначають, коли їм за манеться, що значно заважає розвитку нашої держави і губить нашу економіку. Та краще ті кошти виділили на розвиток українських сіл…
З даного приводу хочеться почути думку жителів Долинського району.
Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 494 | Додав: Viktor | Дата: 18.11.2009 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (0)

Проведення виборів Президента України – це ймовірна заміна при владі одного олігархічного клану іншим. Передбачаючи таке, завбачливі олігархи, перебуваючи при владі, використовують останні можливості, щоб поласувати смачним шматочком державного майна. До їх рук попадають і об’єкти державної важливості. Наприклад, КГЗКОР, який розташований на території Долинського району Кіровоградської області. Даний завод, добудувавши його, приносив би чималі прибутки до бюджету Кіровоградської області, але де там, замість того, щоб добудувати, (кожен втрачений рік зменшує вірогідність добудови даного об’єкту) влада по частинам розпродує завод. Продаж здійснюється в обхід місцевій владі, безпосередньо урядом нашої країни.
28 жовтня прокуратура Дніпропетровської області порушила кримінальну справу за фактом відчуження майна Криворізького гірничозбагачувального комбінату окислених руд. Про це заявила заступник генерального прокурора Тетяна Корнякова. А чи зупинить це продаж КГЗКОР, покаже час.
Також як стало відомо, 20 листопада 2009 року на засіданні Кіровоградської обласної ради буде порушено питання законність продажу КЗГОР.
А жителям міста Долинська, розвиток якого досить сильно залежний від КГЗКОР, залишається лише сподіватися на здоровий глузд можновладців, на перемогу розуму над бажанням власної наживи.
Категорія: Блог Віктора Слюсаренка | Переглядів: 657 | Додав: Viktor | Дата: 18.11.2009 | Рейтинг: 4.3/3 | Коментарі (6)

Форма входу

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: