Теми публікацій
Історія міста [2]
Парк "Веселі Боковеньки" [16]
Блог Віктора Слюсаренка [6]
Всеукраїнська мережа ЛЖВ [1]
ТО «Сузір’я Долинщини» [5]
Рецепти: Українська кухня [1]
Наше здоров'я [4]

Головна » 2011 » Лютий » 19 » Спогади про дендропарк "Веселі Боковеньки"
Спогади про дендропарк "Веселі Боковеньки"
17:27
Р.М.Карпінський. м.Харків

Спогади про минуле, або "Веселі Боковеньки" в період 1980-1989 роки.

Розповідь девята

Спогади про Веселі Боковеньки...
Наче калейдоскоп, змінюються в моїй памяті і викликають в уяві ті чи інші емоції. Перважно це приємні хвилини, які супроводжуються посмішкою та філософським смутком за тими роками...
В перші три місяці мого перебування на Боковеньках я проживав без сімї в адмінбудинку на першому поверсі в кімнаті приїзжих –перший поверх по коридору останній кабінет направо. І, звичайно , у вільний час я спілкувався зі сторожами та кочегарами. Це були розмови про все – життя, роботу, начальство, труднощі селянські та інші буденні сплетні. Особливо цікавим таким співрозмовником був Анатолій Іванович Білокрис.
Анатолій Іванович – чоловік моєї лаборантки Валентини Федосіївни. Висока і статечна постава, виважена і чітка розмова, своєрідний гумор – все це було притаманне цій калоритній людині. Багато розповідей було присвячено спогадам про роботу з відомими корифеями-науковцями, що працювали в Боковеньках . Це був і Сергій Сергійович Пятницький, і Єрмоленко А.П., і Федір Львович Щепотьєв, і Федір Андріянович Павленко . Без перебільшення це корифеї лісової науки. Виконував тоді наш Анатолій Іванович чисто лаборантську та технічну роботу – міряв, зважував, рахував, записував , креслив та малював. Думаю, багато дисертацій було написано не без участі Анатолія Івановича. Цим він гордився і завжди це підкреслював.
Довгий час працював завідувачем розсадника або техніком розсадника. Необхідно відмітити, що організація праці, за його словами, була на висоті. Не шкутильгала і дисципліна. Правда, в той час був надлишок робочої сили і всі робітники надзвичайно дорожили своєю роботою. А під час наряду вранці стояла черга бажаючих, кількість яких завжди була більшою за потребу. Це були післявоєнні роки.
Я з повагою відносився до Анатолія Івановича і ніколи йому категорично не перечив.
В сімї Білокрисів росли два сини – Віктор та Леонід. Живуть вони з сімями на Долинщині і зараз . Зі старшим Віктором зовсім недавно зустрічався в дендропарку, працює пасічником, з його розповідей зрозумів , що ностальгує за минулим.
Буду щиро вдячний за доданий коментар.

Категорія: Парк "Веселі Боковеньки" | Переглядів: 451 | Додав: Югланс | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: