Теми публікацій
Історія міста [2]
Парк "Веселі Боковеньки" [16]
Блог Віктора Слюсаренка [6]
Всеукраїнська мережа ЛЖВ [1]
ТО «Сузір’я Долинщини» [5]
Рецепти: Українська кухня [1]
Наше здоров'я [4]

Головна » Всеукраїнська мережа ЛЖВ


Всеукраїнська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» (http://network.org.ua), є благодійною організацією, яка створена ВІЛ-позитивними людьми та реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Всеукраїнська мережа ЛЖВ є одним із основних реципієнтів гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 2007-2012 р.р. Одним із основних напрямків нашої діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки, а саме – до антиретровірусної терапії, яка дозволяє подовжити та покращити якість життя людей, що живуть з ВІЛ. Всеукраїнська Мережа ЛЖВ була визнана найкращою організацією у світі у сфері боротьби зі стигмою та дискримінацією щодо ВІЛ-позитивних людей. За свої успіхи й досягнення Мережа ЛЖВ отримала міжнародну премію «Червона стрічка». Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва у всіх регіонах України та надає свої послуги понад 20 000 клієнтів.  

Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» є обласною організацією, яка безпосередньо надає немедичні послуги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Наразі відділення Мережі реалізує проект, який має назву «Розвиток послуг для ЛЖВ у малих містах Кіровоградської області та застосування гендерного підходу у наданні послуг ВІЛ-позитивним людям». Зокрема, проектом передбачено розвиток групи самодопомоги для людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, у м. Долинська. Згодом планується, що серед учасників групи з’являться активісти, які зареєструють міське або районне відділення Мережі ЛЖВ та будуть безпосередньо впроваджувати програми підтримки ВІЛ-позитивних людей у своєму місті.  

Основні послуги, які надає організація:
- консультації з різноманітних аспектів життя з ВІЛ, профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції;
- групи самодопомоги для ЛЖВ (змішані, жіночі);
- консультації психолога, юриста;
- соціальний супр ... Читати далі »
Категорія: Всеукраїнська мережа ЛЖВ | Переглядів: 825 | Додав: dolinskaya-kr | Дата: 24.11.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: