[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Правила форуму
Правила форуму

Дані правила діють на всій конференції. В окремих розділах і форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтеся від участі в даній конференції.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати адресу діючої електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходи щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, подібних до тих, які вже існують, до такої міри, що це може ввести в оману інших користувачів форуму. Небажаними є nickname з цифр чи літер набраних хаотично.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів користувача.
 5. Якщо ви не проявляєте активності на форумі протягом тривалого часу (більше 2 років), ваш обліковий запис може бути видалено.

II. Порядок поведінки на форумі.

 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
 2. Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами. Суворо заборонене звинувачення громадян у будь-яких протизаконних діях (якщо ці дії не доведено в суді, і не викладено рішення суду, яке доводить це звинувачення)
 3. Категорично забороняється у повідомленнях будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією). Реклама може бути дозволена в спеціальних темах.
 4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До неї пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на форумі.

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображаючи зміст проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконаєтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
 3. Заборонене створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень в різних темах.
 4. Заборонено створення повідомлень зміст яких не відповідає темі, де розміщується дане повідомлення. Такі повідомлення будуть видалятися адміністрацією сайту без попередження.
 5. Намагайтеся не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про Вас.
 6. Повідомлення чи запитання, які стосуються лише одного користувача, надсилайте через "Особисте повідомлення" (див. кнопку "РМ"в нижній частині повідомлення) цього користувача. Адже не всім користувачам цікава Ваша переписка.

IV. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

 1. В своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
 2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів. Адміністрація сайту бажає всім приємного спілкування!