[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та мистецтво » Кіноклуб » Пишіть про новинки у світі кіно! (Я не в курсі того, що в ньому відбувається!)
Пишіть про новинки у світі кіно!
KRSДата: Четвер, 14.02.2008, 21:21 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Ну, людоньки, пишіть хто що знає про нові фільми, бо я майже не слідкую за виходами нових фільмів! smile

Et dixit dominus mihi quod volebat quod ego essem novellus pazzus in mundo...

Z@yaДата: Четвер, 14.02.2008, 21:27 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Ya vge Bachiv tut v Ispanii bagato filmiv v Kinoteatrah Madrida novih! skoro bude Noviy Film Harry Pottera i Princa Polukrovki! gdu s neterpinnyam! dorechi komu nado chego to s filmov do togo yak voni poyavlyatsya v Ukraini ya prishlu novinku i ne v kogo ne bude=) biggrin

Ya guliala oi v sadochku
Zagubila cherevik
Tut pobachila ya bochku
i u bochki vin legit´

Z@yaДата: Четвер, 14.02.2008, 21:34 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Dorechi ya divlus Ukrainski kanali filmi i Ispanski-nebo ta zemlya-tut vse pro lubov predannost! ya v nas-postino viini predatelstvo ubiistva! Pravda papa kazav sho ti ce poimesh -ya vge ponyav=) biggrin

Ya guliala oi v sadochku
Zagubila cherevik
Tut pobachila ya bochku
i u bochki vin legit´

KRSДата: Четвер, 14.02.2008, 21:41 | Повідомлення # 4
Сержант
а в нас є взагалі якісь фільми?не радянські, а наші, українські? я , наприклад, знаю лише про "Штольню".І все sad

Z@yaДата: Четвер, 14.02.2008, 21:43 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Da ti prava ! koli Shtolnya tilki viishla ya buv v shoke ot filma ! ya yogo pobachiv odin s pershih v Dolinskiy=) ale bilshe navit ne znau! TA YAKSHO TI FILMI E i mi pro nih navit ne chuli znachit tak prosto kaka=)

Ya guliala oi v sadochku
Zagubila cherevik
Tut pobachila ya bochku
i u bochki vin legit´

KRSДата: Четвер, 14.02.2008, 21:57 | Повідомлення # 6
Сержант
так.в нас навіть фільмів нормальних немає.Жалко,хотілося б, щоб наша кіноіндустрія розвивалася smile

lolla_akimovaДата: Четвер, 15.09.2016, 20:43 | Повідомлення # 7
Рядовой
Последний раз ходила в кино на отряд самоубийц. Ожидала на много большего но и так пойдет. Не пожалела ,что потратила деньги и время)

julija-travkina81Дата: Понеділок, 17.10.2016, 11:42 | Повідомлення # 8
Рядовой
Цитата KRS ()
а в нас є взагалі якісь фільми?не радянські, а наші, українські? я , наприклад, знаю лише про "Штольню".І все
Есть, и не мало, я вот, например очень люблю фильмы Оксаны Байрак. Но, конечно их мало и им пока не хватает размах и хорошего бюджета. На мой взгляд с российскими они конкурентны, но на Голливуд нам замахиваться еще рано)))

Форум » Культура та мистецтво » Кіноклуб » Пишіть про новинки у світі кіно! (Я не в курсі того, що в ньому відбувається!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: