[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Про наш сайт та форум » Наш форум » Запитання до адміна по форуму (Все, що стосується даного форуму.)
Запитання до адміна по форуму
SoSДата: П'ятниця, 14.11.2008, 08:23 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (dolinskaya-kr)
Шановна Тетяно!
Уважно читайте Правила форуму.
Ті повідомлення не відповідали темі форуму.

Адміне ну це ж форум ! Має бути можливість поспілкуватися, інакше якщо так, то має бути просто опитування без можливості дописування, так як у вас на головній сторінці

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

TatinaДата: П'ятниця, 14.11.2008, 16:22 | Повідомлення # 12
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Адміну:
Quote (Tatina)
А чи гарно, коли в обговоренні якоїсь теми з'являються то реклами своїх сайтів, то міжособове звинувачення чи образа ???

За рекламу сперечатись не буду, а от про АТБ був дуже гарний і смішний коментарій, сказаний дещо емоційно, але правдиво, до того це думка людини!
Висновок: Свободи слова не було, не має , не буде! cry

Вибачте за правду!!!!! smile

Додано (14.11.2008, 16:19)
---------------------------------------------

Quote (Boster)
чим он тобі несподобався

1) жодна пошукова система не видає цей сайт, тобто не зрозуміле його походження; cry
2)сам дизайн-чесно кажучи, ну не для сайту міста Долинська, а більше для якогось Кібер клубу! tongue
3)фотоальбом наполовину здертий з відси, одним словом ПЛАГІАТ,( а як учать в Вузах- то не є гарне діло!) wacko
4)ну а форум взагалі, отпад, одна тема и та , як написано про «всяку Хе...ню» cool

5)та и учасників не багато, тут мало заходять, а там то треба мабуть рік чекати щоб поспілкуватись з кимось! biggrin

Я чесно кажучи не знаю, tongue хто і яким чином умудрився його створити але, вийшла каша добряча,!
Єдиний плюс : "Новини футболу "- вибачте, але мене не цікавлять! wink

ось чому не подобається! biggrin

Додано (14.11.2008, 16:22)
Ось, тому цей сайт ,для мене є кращим, хоч Адмін порушує закон про свободу слова і думки! (в деяких вмпадках biggrin )

Засмажене курча завжди виглядає щасливiшим од живого.

dolinskaya-krДата: Субота, 15.11.2008, 02:21 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Quote (SoS)
Адміне ну це ж форум ! Має бути можливість поспілкуватися, інакше якщо так, то має бути просто опитування без можливості дописування, так як у вас на головній сторінці

Шановний пане SoS!

Я не проти спілкування по темі опитування. Але наприклад, коли в темі "Чого бракує в Долинській?" починається обговорення, чи подобається сайт Бустера чи ні ? Для кожної теми є свої розділи. Якщо такої теми не має, то Ви можете її створити. Навіть для обговорення цього форуму є своя тема. А Ви проводите обговорення в іншій.

Дійсно, на головній сторінці йде опитування без обговорення - бо ця сторінка є найбільш відвідувана.
Ніхто не забороняє Вам, чи будь-кому іншому створити на форумі тему обговорення будь-якого опитування.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

dolinskaya-krДата: Субота, 15.11.2008, 02:31 | Повідомлення # 14
Admin
Quote (Tatina)
За рекламу сперечатись не буду, а от про АТБ був дуже гарний і смішний коментарій, сказаний дещо емоційно, але правдиво, до того це думка людини!
Висновок: Свободи слова не було, не має , не буде! cry

Вибачте за правду!!!!!

Приношу вибачення, якщо випадково з очисткою від повідомлень, які порушують Правила форуму, видалив інші.
Обіцяю бути більш уважним.
Я за свободу слова. Але прошу усіх користувачів висловлюватися в кожній темі лише по темі питання. Особисті запитання-відповіді надсилайте через "Особисті повідомлення". З повагою, адмін.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

dolinskaya-krДата: Субота, 15.11.2008, 02:36 | Повідомлення # 15
Admin
Quote (Tatina)
Ось, тому цей сайт ,для мене є кращим, хоч Адмін порушує закон про свободу слова і думки! (в деяких вмпадках biggrin )

Шановна пані, Tatina !

Дякую за критику та підтримку. Приношу вибачення, якщо я порушив Ваші права та свободи.
Прошу лише одного - дотримання правил.
Вдячний за активну участь у спілкуванні на форумі. smile

protecterДата: Четвер, 26.02.2009, 11:04 | Повідомлення # 16
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Добрий день! В мене є запитання: як можна розміщувати фото (наприклад у розділі "прикольні фото")? Бо в мене чогось не виходить! Дякую!

SoSДата: Четвер, 05.03.2009, 18:59 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Quote (protecter)
Добрий день! В мене є запитання: як можна розміщувати фото (наприклад у розділі "прикольні фото")? Бо в мене чогось не виходить! Дякую!

Конкретно дай посилання де цей розділ, просто цікаво, бо можливо є які особливості в цьому розділі, а щодо розміщення зображень взагалі, то я тут вже писав, нажаль вже точно не пам`ятаю де, та нічого спеціально для тебе, просто з поваги, опишу, як це роблю я :

Заходиш на оцей сайт Завантаження зображень в інтернет

відкривається от таке вікно :

тиснеш от тут і вибираєш у себе на компі файл із зображенням :

потім тиснеш от тут і вибираєш розмір зображення :

потім тиснеш от тут і завантажуєш своє зображення на цей сервіс :

на наступній сторінці копіюєш оцю адресу, знаходиться в самому низу:

але чомусь якщо користуєшся браузером Internet Explorer, то спочатку для того щоб з`вилася ця адреса потрібно спочатку натиснути от тут, теж знаходиться в самому низу :

після того на тому сайті на який хочеш вставити зображення,над вікном де пишеш повідомлення, шукаєш оцей тег і теж тиснеш на нього :

з`являється от таке або інше вікно (залежить від використовуваного браузера) в якому ти повинна вставити скопійовану URL адресу зображення :

ну надалі тиснеш ОК і зображення вже там де тобі потрібно.
Ще якщо тобі потрібно вставити зображення у якого вже є URL адреса в інтернеті, тобто з якогось іншого сайту то ще простіше, стаєш курсором на нього тиснеш праву кнопку миші, вибираєш " Свойства", з відкритого вікна копіюєш URL і далі так як, я вже описав вище. Радий був пояснити, вічно ваш SoS Правда, я не Адмін, Адміне ти не ображаєшся за те , що я відповів на запитання ?

Додано (05.03.2009, 18:59)
Маленька поправочка, зараз вже не внизу URL адреса, а навпаки зверху :

Тож успіхів

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Четвер, 05.03.2009, 18:59

dolinskaya-krДата: Неділя, 26.04.2009, 21:47 | Повідомлення # 18
Admin
Quote (bonaspect)
Ваш, Долинский, форум оказался замым приятным в общении из всех наших районных центров, за что Вам всем отдельное спасибо!

Благодарен за слова поддержки нашего проекта, приятно слышать что наша работа нужна.

ГопакДата: Середа, 24.02.2010, 09:46 | Повідомлення # 19
Рядовой
Група: Долинчани
Добрый день!Подскажите как в сообщении вставить ссылку?

SoSДата: Середа, 24.02.2010, 18:09 | Повідомлення # 20
Генерал-лейтенант
Quote (Гопак)
Добрый день!Подскажите как в сообщении вставить ссылку?

Тиснемо сюди :

Форум » Про наш сайт та форум » Наш форум » Запитання до адміна по форуму (Все, що стосується даного форуму.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: