[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Про головне » Влада міста » Нічні Хами в місті (Як боротися з хамством?)
Нічні Хами в місті
vit0Дата: Середа, 08.08.2012, 15:28 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Кожної ночі близько 1-2 години, в районі магазина "Для ВАС" в жилій зоні, від будинку 56 до 52 декілька виродків (інакше їх назвати не можна) приїздять на автомобілі ВАЗ без глушака, з музикою, що реве на ввесь мікрорайон, повипендрюються декілька хвилин, і з прогазовкою під ревіння потужної музики відїзжають, щоб через пів години знову повернутися і розбудити всих в жилому квадраті. Або, ще приклад, один виродок на скутері без глушителя, за ніч, від 56 до 60 будинку проїхав 4 рази. Може він серед ночі регулював двигун, чи просто хотів насолить жителям. Чому пишу? Може хто порадить, як з цими виродками боротися. Як їх змусити поважати спокій інших людей?

dolinskaya-krДата: Середа, 08.08.2012, 22:02 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Quote (vit0)
Може хто порадить, як з цими виродками боротися. Як їх змусити поважати спокій інших людей?

Відразу телефонуйте в МІЛІЦІЮ - це їх обов'язок. І скажіть всім сусідам, хай звонять всі, чим більше дзвінків тим швидше будуть реагувати і обовязково запитуйте хто прийняв заяву.

І ще скажу, якщо не буде скарг від жителів, значить всіх все влаштовує. Приклад, коли я звертався до Ларіна, про розпиття алкогольних напоїв та порушення громадського спокою на дитячому майданчику біля Червоної Калини, то у відповіді зазначено: "Скарг від мешканців будинку №48 НЕ БУЛО".

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

vit0Дата: Середа, 08.08.2012, 22:41 | Повідомлення # 3
Рядовой
Я думаю, що в цьому квадраті або взагалі, на мікрорайоні тай у місті проживає не один працівник міліції, і вони також спостерігають цю картину і не тільки цю, а як і серед біло-дня, коли бігають діти, ці "круті воділи" літають по жилих зонах з ревом і на великій швидкості. І я не чув, щоб когось притягли до відповідальності. І хіба ніхто не знає цих "горе водіїв"? А телефонувати до міліції це все одно, що кричати "караул", ніхто не допоможе, тільки потратиш час, нерви і сон. Як би ці виродки сиділи деякий час, то їх би уже хтось угомонив би, а так вони наскоком на 5 хвилин прилитіли нашуміли і змились, а так декілька раз.

protecterДата: Субота, 11.08.2012, 13:39 | Повідомлення # 4
Подполковник
так можно записать номера машин, если днём увидите. И в милицию сразу!

dolinskaya-krДата: Неділя, 12.08.2012, 23:58 | Повідомлення # 5
Admin
Quote (vit0)
Я думаю, що в цьому квадраті або взагалі, на мікрорайоні тай у місті проживає не один працівник міліції, і вони також спостерігають цю картину і не тільки цю, а як і серед біло-дня, коли бігають діти, ці "круті воділи" літають по жилих зонах з ревом і на великій швидкості.

Ну зрозумійте, жити - це одне, а бути на чергуванні (робочому місці) - інше.

Quote (vit0)
А телефонувати до міліції це все одно, що кричати "караул", ніхто не допоможе, тільки потратиш час, нерви і сон. Як би ці виродки сиділи деякий час, то їх би уже хтось угомонив би, а так вони наскоком на 5 хвилин прилитіли нашуміли і змились, а так декілька раз.

Тут з Вами не згоден. Щоб, як Ви кажете виродки сиділи, потрібно мати юридичну підставу, а це Ваша чи інших жителів письмові заяви, які міліція повинна розглянути та зреагувати. Тільки тоді буде підстава для суду. А суд вирішить, штраф, позбавлення прав, чи буцегарня.

Є ще один варіант вирішення проблеми, але він не законний - просто всім невдоволеним кидати з вікон кирпич, труби, пакети з фарбою чи клеєм, або сирі яйця і т.д. по машинах, мотоциклах цих "гонщиків". Але слід пам'ятати, що тоді можна самому потрапити за грати.

Тож вирішуйте САМІ, що краще:
- неспати всім по ночам, і тихенько чекати невідомо чого;
- всім разом писати кожного разу про порушення громадського порядку (не забувайте поставити на своїй копії вхідний № реєстрації заяви);
- закидати порушників тяжкими предметами чи фарбою (яйцями, клеєм).

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

МісцевийДата: Вівторок, 28.08.2012, 10:43 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Долинчани
Є ще один варіант вирішення проблеми, але він не законний - просто всім невдоволеним кидати з вікон кирпич, труби, пакети з фарбою чи клеєм, або сирі яйця і т.д. по машинах, мотоциклах цих "гонщиків". Але слід пам'ятати, що тоді можна самому потрапити за грати.

Руслан я в шоці! і ЦЕ написав КАНДИДАТ на посаду міського голови, депутат міської ради. мабуть якби Ви стали міським головою то розпорядженням міського голови були виділити 100 яєць для бородьби з гонщиками. або відро клею. )) - це звісно жарт. Але ви як депутат могли би ініціювати проведення законних гонок організованих. Томущо гонки це спорт. І коли у цього водія є авто на якому є що показати а немає де то отак він самовиражається. звісно я його не виправдовую але жоден з мешканців не підійшов до нього і нормально не попросив не гудіти там то й там. Ви не були молодим і не ганяли на мопедах мотоциклах і т.д. Я так розумію що молодь не та молодь якою були ми і ви нас в свій час також не розуміли коли ми на гітарах грали і співали в ночі, а зверніть увагу цього вже немає. З боку міської ради молодь обділена дискотеками, різними заходами. От вам і причина того що молоді крім барів літніх "КАФЕ" підти нікуди а не кожен зможе собі дозволити кожного разу іти в бар чи кафе. А от була б дискотека вирішила багато проблем. ТАК що шановний РУСЛАН давайте підтримайте молодь і придумайте якусь розважальну програму для підлітків.

dolinskaya-krДата: Вівторок, 28.08.2012, 16:42 | Повідомлення # 7
Admin
Quote (Місцевий)

Є деякі люди, які зневажають права інших, і коли їм робиш зауваження то тебе щей віддубасять. То як з такими поступати ??? Можна було й зрозуміти, що це жарт.

Quote (Місцевий)
Але ви як депутат могли би ініціювати проведення законних гонок організованих. Томущо гонки це спорт. І коли у цього водія є авто на якому є що показати а немає де то отак він самовиражається. звісно я його не виправдовую але жоден з мешканців не підійшов до нього і нормально не попросив не гудіти там то й там. Ви не були молодим і не ганяли на мопедах мотоциклах і т.д. Я так розумію що молодь не та молодь якою були ми і ви нас в свій час також не розуміли коли ми на гітарах грали і співали в ночі, а зверніть увагу цього вже немає. З боку міської ради молодь обділена дискотеками, різними заходами. От вам і причина того що молоді крім барів літніх "КАФЕ" підти нікуди а не кожен зможе собі дозволити кожного разу іти в бар чи кафе. А от була б дискотека вирішила багато проблем. ТАК що шановний РУСЛАН давайте підтримайте молодь і придумайте якусь розважальну програму для підлітків.

Ініціювати звичайно можна. Але для цього потрібно підтримка як молоді так і спонсорів.

Я знаю у м.Бобринці є трасса для мотогонок (вона була ще за часів СРСР). Так ось, місцевий мотоклуб "Адреналін" взявся за її відновлення. Так влада допомогла технікою та організацією, але там зацікавлені всі у місті - була підтримка спонсорів. І протягом останніх 3-х років там щорічно відбуваються змагання. Участь беруть всі і діти (наймолодшому гонщику ЧОТИРИ роки), і молодь і ветерани. Були гонщики з Москви та Кишенева, а це вже міжнародний рівень
Тож головне, щоб була ініціатива (хоча б звернення) від бажаючих цим займатися. Але чомусь вони мовчать !???

Так я був і є молодим. Нажаль транспорту в мене не було, але я займався легкою атлетикою, футболом, волейболом та велоспортом. Брав участь у обласних змаганнях. І що хочу сказати, бажання було моїм. За нами ніхто не бігав. Ми самі ставили ворота, чи сітку для волейболу, бо в нас було бажання займатися спортом, було бажання довести, що ми кращі хлопців з сусідніх сіл чи міст.

Зараз я прикро вражений що багато молоді цікавить випивка та сигарети і спорт мало кому цікавий. Це видно навіть на міських чи районних змаганнях у нашому місті.
Подивіться чи багато приходить вболівальників чи учасників ???

На робочій конференції С.Ларіна в Долинській я задав письмове запитання, коли буде відновлено майданчик у 4-й школі? Дали відповідь, що його перенесуть в інше місце, бо там проходить високовольтний кабель.

На рахунок гітар скажу наступне, коли я їду до батьків ми з друзями сідаємо біля вогнища з пивом та співаємо пісень під гітару і зараз. Бо для музики немає віку, вона вічна. Тож беріть гітари та грайте.

Але коли молодь гиле мати о першій годині ночі під вікнами, то до чого тут гра на гітарі ???

dolinskaya-krДата: Вівторок, 28.08.2012, 16:49 | Повідомлення # 8
Admin
Quote (Місцевий)
З боку міської ради молодь обділена дискотеками, різними заходами. От вам і причина того що молоді крім барів літніх "КАФЕ" підти нікуди а не кожен зможе собі дозволити кожного разу іти в бар чи кафе. А от була б дискотека вирішила багато проблем. ТАК що шановний РУСЛАН давайте підтримайте молодь і придумайте якусь розважальну програму для підлітків.

Тут з Вами не погоджуся. Міською радою останні роки виділяються кошти на ремонт міських клубів на Волохіно (на опалення, заміну вікон, на музичний центр) та с.Більшовик (ремонти, опалення). Там молодь проводить свій час. Можливо не все ще там зроблено, але прошу знову ваших звернень, що ще там хочете бачити?

Щодо програми, давайте на сайті створимо тему і хай сама молодь запропонує, як вона бачить свій відпочинок та розваги.

Ось тема: "Організовуємо досуг для молоді"

Форум » Про головне » Влада міста » Нічні Хами в місті (Як боротися з хамством?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: