[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
Довіра владі
Чи потрібна відставка мера м.Долинська ?
1.ТАК[ 10 ][66.67%]
2.НІ[ 5 ][33.33%]
3.Мені байдуже, я не з Долинської[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 15
dolinskaya-krДата: Субота, 01.03.2014, 14:47 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Прохання до всіх долинчан взяти участь у голосуванні, бо саме ваша думка важлива. Проголосувавши самі дайте посилання друзям, сусідам, знайомим. Нам важлива думка громади.
Також нижче можете висловити про причини свого вибору. Повідомлення що порушують правила форуму будуть видалятися.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

ivan1061Дата: Субота, 01.03.2014, 22:52 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Долинчани
http://dolmiskrada.org.ua/Do-vidoma-jyteliv-mista!!!!.html

Додано (01.03.2014, 22:39)
---------------------------------------------
я вважаю те як поступає партія батьківщина - а саме силою, погрозою та брехнею захвачує владу і місті та районі - вона ще гірша тієї злочииної партії, що була раніше при владі. необхідно провести дострокові перевибори - виборці самі визначаться, а тридцять чоловік, які забажали відставки мера це не показник.

Додано (01.03.2014, 22:52)
Відомо з достовірних джерел. що мер найближчим часом йде у відставку. А отут починаєся відкриватися обличчя самих демократичних діячів у нашому місті.
Написала під тиском та погрозами заяву на звільнення секретар міської ради, який має виконувати обовязки мера. Дуже хоче Пан Позняков виконувати ці обовязки - хоче бути мером, але більшість депутатів сказали що вони проти його кандидатири, адже саме зараз тільки депутати можуть представляти всіх виборців міста. Після чого началися дзвінки депутатами з погрозами різного плану щоб силою заставити проголосувати за цю кандидатуру. Оце демократи - навіть партія регіонів так не вчиняла.

Повідомлення відредагував ivan1061 - Субота, 01.03.2014, 22:39

SoSДата: Неділя, 02.03.2014, 02:30 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Те, що діється зараз у країні - спланована у Москві вакханалія й дуже шкода, що вистачає нерозумних людей які на це повелися й ведуться, нажаль як і завжди у таких ситуаціях, здавалося-б правильні та нагальні питання які справді потрібно вирішувати у тому числі за допомогою зміни влади тягнуть за собою цілу купу зовсім непотрібних, а то й шкідливих речей, як завжди знаходяться люди які використовують такі події для власної вигоди, я не маю на увазі Руслана Позднякова але ситуація вийшла з правового поля й дуже шкода, що Янукович довів до того чого не було при жодному попередньому президентові, втім чого можна було чекати від людини з якої сміявся увесь інтернет ?Путін ввів війська на українську територію......

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dadaДата: Неділя, 02.03.2014, 08:35 | Повідомлення # 4
Рядовой
Тернавська найбільший фальсифікатор фактів на долинщині. На цьому віче було не більше 50 чоловік це всі знають. І що 50 чоловік може прийняти рішення про відставку керівників району ???

Додано (02.03.2014, 08:31)
На вівторок 4 березня назначена сесія районної ради,яка буде роазглядати питання відставки голови районної ради Данилюка, який також під тиском та погрозами для здоровя і життя написав заяву про відставку. Тепер на депутатів чиниться шалений тиск погрожують вбити, спалити домівки покалічити родичів якщо не оберуть головою Тернавську Віру василівну — де ж та правда, за це на майдані гинули люди ?

Додано (02.03.2014, 08:35)
питання до адміна - чому як піймали двох планокурів, яких бігає по долиській не один десяток це головна новина - а як  погрожували убити мера та інших працівників міської ради  у приміщенні міської ради так ти мовчиш?
ти ж сам хочеш бути мером - ти вважаєш ця ситуація правильна?

Повідомлення відредагував dada - Неділя, 02.03.2014, 08:36

TarasДата: Неділя, 02.03.2014, 14:03 | Повідомлення # 5
Рядовой
Вспомнился фильм «Собачье сердце». Не верится даже, что врезультате Майдана к власти приходят Шариковы.Пользуясь деморализацией правоохранительной системы бандыпод флагами оппозиции угрожают меру, депутатам чиновникам и делят ВЫБОРНЫЕ
ДОЛЖНОСТИ.Где же люстрация, где назначение по принципу соответствиянанимаемого чиновника занимаемой должности, мы меняем уважаемых людей на
Шариковых, которых поддерживают бандиты.Весь цинизм в том, что это хотят сделать руками депутатов,под угрозами и давлением. Если депутаты порядочные люди а не трусы и
приспособленцы – то они как раз должны дать оценку таким действиям, или
прекратить свои полномочия и пойти на новые выборы.Иначе вы всю жизнь будете голосовать по звонку бандитов.От Руслана не ожидал, что он будет участвовать в этом ШабашеТарнавской с бандитами Григоренко Гуменюка и прочей приспособленческой
компании.Зачем вы убрали Ленина, если действуете по его методам, онтоже захватывал силой власть и говорил от имени народа.Где программа новых руководителей, с чем вы идете вгорсовет? Только за зарплатой? Кто вас выбирал?

dolinskaya-krДата: Неділя, 02.03.2014, 18:57 | Повідомлення # 6
Admin
ivan1061
Цитата ivan1061 ()
Дуже хоче Пан Позняков виконувати ці обовязки - хоче бути мером, але більшість депутатів сказали що вони проти його кандидатири, адже саме зараз тільки депутати можуть представляти всіх виборців міста. Після чого началися дзвінки депутатами з погрозами різного плану щоб силою заставити проголосувати за цю кандидатуру. Оце демократи - навіть партія регіонів так не вчиняла.

1) Цікаво, в чому виражається "Дуже хоче" - ?
2) "Більшість депутатів" - це чия більшість ? На зустрічі депутатів всіх фракцій (близько 20 чоловік) дві кандидатури отримали найбільшу підтримку депутатів, між ними різниця в один голос ( 6 проти 7). То навіщо брехати ?
3) Якщо були такі дзвінки, скажіть чи є заяви в міліцію ? Хто конкретно і кому погрожував ? Інакше, це виглядає як брехня та наклеп.

Руслан Поздняков

PS: Шановний ivan1061, те що Ви навіть не підписались своїм іменем, показує, що Ви боїтеся відповідати за свої слова.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

dolinskaya-krДата: Неділя, 02.03.2014, 19:11 | Повідомлення # 7
Admin
Цитата dada ()
питання до адміна - чому як піймали двох планокурів, яких бігає по долиській не один десяток це головна новина - а як погрожували убити мера та інших працівників міської ради у приміщенні міської ради так ти мовчиш?ти ж сам хочеш бути мером - ти вважаєш ця ситуація правильна?

По-перше, я не був присутнім ні в РДА, ні в міській раді, бо був на своєму робочому місці!
По-друге, "ТИкати" будете своїм батькам, які Виховали в Вас "чемного" громадянина.
По-третє, я розміщую в новини ту інформацію, яка має підтвердження. Про події в міській раді я отримав відео лише вчора ввечері, зараз завантажую на сайт.
Те що я побачив, вразило й мене. Це не правильно й огидно, я також засуджую такі методи. Думаю, що наша партія зробить правильні висновки з цих подій.

Руслан Поздняков

SoSДата: Неділя, 02.03.2014, 20:05 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Але попри те, що я вже написав потрібно таки й слівце сказати з іншого боку, невже всі ті хто займав до цієї пори державні виборні чи не виборні пости у районі та місті такі вже чисті й не потребують щоб їх хто змінив ?Я розумію, це все люди які не хочуть втратити не погано оплачувану роботу або втратити зручного начальника але якщо хто з них не зовсім чистий то чи не настав час здати пост ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 02.03.2014, 21:08 | Повідомлення # 9
Admin
Цитата Taras ()
Где же люстрация, где назначение по принципу соответствиянанимаемого чиновника занимаемой должности, мы меняем уважаемых людей наШариковых, которых поддерживают бандиты.Весь цинизм в том, что это хотят сделать руками депутатов,под угрозами и давлением. Если депутаты порядочные люди а не трусы и
приспособленцы – то они как раз должны дать оценку таким действиям, или
прекратить свои полномочия и пойти на новые выборы.Иначе вы всю жизнь будете голосовать по звонку бандитов.От Руслана не ожидал, что он будет участвовать в этом ШабашеТарнавской с бандитами Григоренко Гуменюка и прочей приспособленческой
компании.Зачем вы убрали Ленина, если действуете по его методам, онтоже захватывал силой власть и говорил от имени народа.Где программа новых руководителей, с чем вы идете вгорсовет? Только за зарплатой? Кто вас выбирал?

Шанавний Taras, хочу від Вас почути критерії відповідності чиновника посадам:

- міського голови;

- секретаря міської ради.

Назвіть конкретні прізвища бандитів, рішення судів по яким вони є бандитами. Скажіть хто з депутатів яким погрожували, написав заяву в міліцію ?

Не зрозумів, де я приймав участь в Шабаші ???

Щодо Леніна читайте офіційний сайт міської ради, там є прізвища всіх, хто проголосував:
  Позачергова 31-а сесія Долинської міської ради

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------

Щоб не було питань, ось інформація про мене:

Вік – 36 років. Освіта вища. Виховую сина.
Стаж роботи:
1999 по 2001 р.р. - головний спеціаліст Бобринецького відділення державного казначейства України;
2001р - 2012р. - інженер технічного відділу Долинської
дистанції електропостачання. Обраний колективом заступником голови
профкому;
2006р. - 2010р. – депутат Долинської міської ради V-скликання від БЮТ (бюджетна комісія);
з 2007 року - адміністратор сайту м. Долинська (на якому Ви всі пишете, бо тут свобода слова);
з 16 липня 2012р. - головний інженер Долинської дистанції електропостачання;
з 2010р. – депутат Долинської міської ради VI-скликання від ВО "Батьківщина" (бюджетна комісія);

dolinskaya-krДата: Неділя, 02.03.2014, 21:22 | Повідомлення # 10
Admin
Цитата Taras ()
Вспомнился фильм «Собачье сердце». Не верится даже, что врезультате Майдана к власти приходят Шариковы.Пользуясь деморализацией правоохранительной системы бандыпод флагами оппозиции угрожают меру, депутатам чиновникам и делят ВЫБОРНЫЕДОЛЖНОСТИ.Где же люстрация, где назначение по принципу соответствиянанимаемого чиновника занимаемой должности, мы меняем уважаемых людей на
Шариковых, которых поддерживают бандиты.

А хто ж бандити ???

"ДОЛИНСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ПРИВЛАСНИЛИ МАЙЖЕ 90 ТИС. ГРН "

Бувший перший заступник міського голови м. Долинська засуджений на вісім років !!!

Корупціонерів карають штрафом у 170 грн.

Перевірки державними органами

А тепер від "захисників влади" чекаю на аргументовану відповідь, інакше ваші пости просто блеф, щоб настроїти долинчан проти Позднякова.

Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: