[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
Довіра владі
Чи потрібна відставка мера м.Долинська ?
1.ТАК[ 10 ][66.67%]
2.НІ[ 5 ][33.33%]
3.Мені байдуже, я не з Долинської[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 15
dolinskaya-krДата: Субота, 01.03.2014, 14:47 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Прохання до всіх долинчан взяти участь у голосуванні, бо саме ваша думка важлива. Проголосувавши самі дайте посилання друзям, сусідам, знайомим. Нам важлива думка громади.
Також нижче можете висловити про причини свого вибору. Повідомлення що порушують правила форуму будуть видалятися.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

dolinskaya-krДата: Четвер, 13.03.2014, 02:07 | Повідомлення # 21
Admin
12.03.2014 на позачерговій сесії через брак голосів ("ЗА" - 6 ) не задоволено заяви міського голови та секретаря міськради про складення повноважень. Депутати (нещодавно регіонали) проголосували проти - 13 чоловік, крім однієї (була "ЗА").

Тож всі залишились на своїх місцях і продовжують працювати.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

КузмичДата: Четвер, 13.03.2014, 12:20 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Регіонали колишніми не бувають. Цирк зі складанням повноважень вдався.

SoSДата: Четвер, 13.03.2014, 20:18 | Повідомлення # 23
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
А, що ви хотіли щоб люди які між собою вже як то кажуть спєлісь, щоб вони свого голову просто так відпустили ?Але тут питання чи справді Зеленокорінний такий вже поганий мер ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

КузмичДата: П'ятниця, 14.03.2014, 10:24 | Повідомлення # 24
Лейтенант
А чим він хороший мер?

SoSДата: Неділя, 16.03.2014, 09:09 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Цитата Кузмич ()
А чим він хороший мер?

В вас є план дій аби доказати, що Зеленокорінний справді мер нікудишній, де братимете гроші ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 16.03.2014, 18:32 | Повідомлення # 26
Admin
Цитата SoS ()
В вас є план дій аби доказати, що Зеленокорінний справді мер нікудишній, де братимете гроші ?

Прокоментуйте дане рішення міської ради: http://dolinskaya.org.ua/forum/22-449-4493-16-1393972007

і ці зловживання: зловживання у Долинській

МісцевийДата: Четвер, 20.03.2014, 22:57 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Долинчани
А деж Призвіще ХРОПКО за свою стоянку він теж сплачує 3% чи адмін лобіює даного ПП

Додано (20.03.2014, 22:54)
---------------------------------------------
За першого заступника скажу так всі знають для кого були ці гроші.

Додано (20.03.2014, 22:57)
---------------------------------------------
Давайте почнемо з кандидатур на місце голови, а тоді поговоримо. Скинути владу наробити кіпішу, це ми вмієммо., Мені хочется щоби до влади прийшли наші активісти, і хай спробують не узаконити автономне опалення,  от тоді і подивимось.

КузмичДата: П'ятниця, 21.03.2014, 10:45 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Голова Зелений всіх просто розвів як кошенят. Коли запахло смаженим він зробив вигляд, що піддався на тиск представників БЮТ та Свободи. А потім Заяву зеленого не затвердили йому ж підконтрольні бувші регіонали, верніше сказати, його подільники.
І виходить - Зелений такий хороший хотів піти, але його поганці не пустили.

Серый0194Дата: Понеділок, 24.03.2014, 16:02 | Повідомлення # 29
Рядовой
Цитата protecter ()
Руслан Поздняков- это лучшая кандидатура на эту должность. Он борится за справедливость и порядок в нашем городе! Дай Бог тебе, Руслан, победить этих машенников, и показать людям лучшую жизнь и веру в справедливость! Мы с тобой, и вся Долинская, я уверенна, тоже!!!
Слідкуючи за Вашим сайтом відзначив для себе (я не активний учасник Майдану - я "спостерігач"), що протягом подій Майдану 2013-2014 років Ви позиціонуєтесь на своєму сайті як фотограф. Тож не треба корчити з себе героя сьогодні. Повністю згідний з позицією a-sotis "НЕ КОЗАКИ ВИ, А ОПУДАЛА РЯЖЕНІ! Не мужики даже, а так- кореспондентики, які прокатались на Київ з фотоапаратом, поклацались і вечерком на поїзд додомку в інтернет людям показать..." і мені буде соромно за тих, хто віддасть на виборах свій голос за вправного хамеліона-фотографа.

dolinskaya-krДата: Четвер, 27.03.2014, 02:49 | Повідомлення # 30
Admin
Цитата Серый0194 ()
Слідкуючи за Вашим сайтом відзначив для себе (я не активний учасник Майдану - я "спостерігач"), що протягом подій Майдану 2013-2014 років Ви позиціонуєтесь на своєму сайті як фотограф.

Я є засновником та адміністратором сайту м. Долинська з вересня 2006 року. Тож розміщення інформації, в т.ч. фотографій є моєю функцією. Незрозуміло, що саме на сайті позіціонує мене "фотографом" в ваших очах за період майдану 2013-2014рр. ? Поясніть.
Якщо Ви такий "спостерігач" за сайтом, то чому зареєструвались на ньому № 1570 зареєстровано: 24.03.2014 15:28 логін: Серый0194  ???

Цитата Серый0194 ()
Тож не треба корчити з себе героя сьогодні. Повністю згідний з позицією a-sotis "НЕ КОЗАКИ ВИ, А ОПУДАЛА РЯЖЕНІ! Не мужики даже, а так- кореспондентики, які прокатались на Київ з фотоапаратом, поклацались і вечерком на поїзд додомку в інтернет людям показать..." і мені буде соромно за тих, хто віддасть на виборах свій голос за вправного хамеліона-фотографа.

Що в моїх діях ви визначаєте як -  "корчити героя" ?  Пані a-sotis була на майдані й перемотувала поранених, тому в неї є моральне право на такі звинувачення. Щодо вас, то хто Ви такий, щоб мене звинувачувати, тим паче навіть в чому ? Що я кореспондентик. Смішно.
8 грудня 2013 я дійсно брав участь у ВІЧЕ на Майдані, як і близько мільйона громадян (українців, росіян, грузинів, татар, ...). 80% з них були з камерами та фотоапаратами, всі робили фото на пам'ять. Це, що є аморальним ?
Фото я виклав на сайт 11.12.2013р ( http://dolinskaya.org.ua/photo....-0-1766 )
Тоді все було мирно. Тож Ваші звинувачення незрозумілі.

А тепер головне питання: до чого "хамеліон-фотограф" до виборів ? В чому проявляється "хамеліонізм" ?

Адмін сайту, Руслан Поздняков.

PS: Ну і якщо, Ви ще вважаєте себе справжнім чоловіком, то підпишіться іменем та прізвищем, яке дали Вам батьки. Чи Ви його цураєтесь ?
А то так і залишитесь - Серый0194 ( "спостерігач").

Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: