[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
Довіра владі
Чи потрібна відставка мера м.Долинська ?
1.ТАК[ 10 ][66.67%]
2.НІ[ 5 ][33.33%]
3.Мені байдуже, я не з Долинської[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 15
dolinskaya-krДата: Субота, 01.03.2014, 14:47 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Прохання до всіх долинчан взяти участь у голосуванні, бо саме ваша думка важлива. Проголосувавши самі дайте посилання друзям, сусідам, знайомим. Нам важлива думка громади.
Також нижче можете висловити про причини свого вибору. Повідомлення що порушують правила форуму будуть видалятися.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Четвер, 27.03.2014, 17:52 | Повідомлення # 31
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Адміне не звертай уваги, я тут на сайті вже давно, ти це знаєш і можу сказати з повною відповідальністю, що то що тобі закидає цей Сєрий0194 є повною маячнею, крім того навіть якщо ти й справді викладав які фото з майдану то це навіть тобі у плюс, бо коли більшість сцикливо сиділи вдома, навіть фотографувати на майдані було геройством, більше того, на відміну скажімо від мене ти є людиною яку твій нік не приховує, тому навіть просто бути Адміном сайту який не приховує свої політичні симпатії навіть зараз досить ризиковано не кажучи вже про той час коли вище керівництво країни давало накази стріляти у демонстрантів

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Четвер, 27.03.2014, 17:57

dolinskaya-krДата: Субота, 29.03.2014, 14:34 | Повідомлення # 32
Admin
Цитата SoS ()
Адміне не звертай уваги, я тут на сайті вже давно, ти це знаєш і можу сказати з повною відповідальністю, що то що тобі закидає цей Сєрий0194 є повною маячнею, крім того навіть якщо ти й справді викладав які фото з майдану то це навіть тобі у плюс, бо коли більшість сцикливо сиділи вдома, навіть фотографувати на майдані було геройством, більше того, на відміну скажімо від мене ти є людиною яку твій нік не приховує, тому навіть просто бути Адміном сайту який не приховує свої політичні симпатії навіть зараз досить ризиковано не кажучи вже про той час коли вище керівництво країни давало накази стріляти у демонстрантів

Дякую за підтримку!

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

venkaДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:53 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Цитата Серый0194 ()
Слідкуючи за Вашим сайтом відзначив для себе (я не активний учасник Майдану - я "спостерігач"), що протягом подій Майдану 2013-2014 років Ви позиціонуєтесь на своєму сайті як фотограф. Тож не треба корчити з себе героя сьогодні. Повністю згідний з позицією a-sotis "НЕ КОЗАКИ ВИ, А ОПУДАЛА РЯЖЕНІ! Не мужики даже, а так- кореспондентики, які прокатались на Київ з фотоапаратом, поклацались і вечерком на поїзд додомку в інтернет людям показать..." і мені буде соромно за тих, хто віддасть на виборах свій голос за вправного хамеліона-фотогра

Поповнення в ряду тролів...

Повідомлення ні про що...

Повідомлення відредагував venka - Вівторок, 01.04.2014, 17:54

VREDNAДата: П'ятниця, 27.03.2015, 22:26 | Повідомлення # 34
Рядовой
Група: Долинчани
ПИТАННЯ : ХТО ЗНАЄ, ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ вул. СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 50   в м. Долинська ?

Повідомлення відредагував VREDNA - П'ятниця, 27.03.2015, 22:28

dolinskaya-krДата: Субота, 28.03.2015, 13:42 | Повідомлення # 35
Admin
Цитата VREDNA ()
ПИТАННЯ : ХТО ЗНАЄ, ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ вул. СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ 50 в м. Долинська ?

Раніше це була  вулиця Леніна, яку  згідно рішення 39 сесії МР VI скликання від 18.12.2014 № 1174  було перейменовано на "Соборності України".
http://dolmiskrada.org.ua/arh%D1%....ya.html

А адреса, Соборності України, 50 - це приміщення міської ради нашого міста
.

VREDNAДата: Субота, 28.03.2015, 20:53 | Повідомлення # 36
Рядовой
Група: Долинчани
Мені відповіли тільки Ви, так як інші про це не знають, а що за адресою знаходиться міська рада - я узнала із їхнього сайту, тому і задала питання чи знає ще хтось про це 

Додано (28.03.2015, 20:53)
---------------------------------------------
на сесії від 18 грудня 2014 року № 1188, Про затвердження господарських організацій з часткою комунальної власності. у додатку №1 , п. 3 стоїть організація "Долинське міське комунальне господарство" , яке знаходиться за адресою Нова 80а - як і КП ЦЕНТР.

ПИТАННЯ : ХТО-НЕБУДЬ БАЧИВ ТАМ ХОЧ РАЗ ЦЬОГО НАЧАЛЬНИКА ІВАНИЦЬКОГО
те, що на дверях в Кушка написано що там знаходяться два начальника це ще не значить . на паркані теж багато написано

Форум » Про головне » Влада міста » Довіра владі
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: