[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Про головне » Влада міста » Міська рада (Обговорення проблем влади у місті)
Міська рада
dolinskaya-krДата: Вівторок, 04.12.2007, 00:28 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Шановні долинчани та гості міста!
В цій темі пропоную обговорювати дії нашої міської влади
та свої пропозиції щодо покращення її роботи.

cool

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

LEOДата: Понеділок, 07.01.2008, 20:42 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Да проблем хватает . Наш маленький городок как маленькое государство biggrin . В провинциальном городке по логике все должно быть дешевле (не только зарплата).А получается комуналка у нас дороже чем в других городах(на днях по TV на всю страну показали о повышении тарифов в Житомире на 40% на воду - в результате вода стоит 1грн 40 коп за 1 м.куб) А у нас? А если ты предприниматель -30 грн за 1м куб .А тепло -альтернативное неразрешают .а новые котельни невнушают доверия(в многих квартирах чешской планировки =холодные радиаторы .при горячих стояках на первых этажах) Во вторых очень часто начали прорывать радиаторы(возможно были гидроудары) А в договоре который дают на подпись наши тепловики -они отвичают только за стояки(тема для размышлений) ПРОРВЕТ БАТАРЕЮ -ОТВЕЧЯТЬ БУДЕТЕ ВЫЫЫЫЫ! wink

SoSДата: Вівторок, 13.05.2008, 18:30 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Виробництво потрібно піднімати, тоді будуть гроші в бюджеті і кишенях громадян, зараз реально за які гроші покращувати умови проживання ? Яке виробництво є в Долинській, чому навіть хліб возять як не з Кривого Рогу так з Кіровограда? Місцеві виробники хліба помітно програють в якості, невже неможливо створити умови для випічки якісного хліба на місці ?Як наприклад щодо того щоб сворити якісь хочаб невеликі потужності для виробництва в Долинській біодизеля ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

kvitДата: Вівторок, 13.05.2008, 20:51 | Повідомлення # 4
Рядовой
Колись у Долинський був самий кращий пшеничний хліб який я їв у своєму житті.
Білий, із борошна вищого сорту. Пікся у великих високих формах. По бокам рифлений, а зверху висока шапка горбом. Скоринка завжди була жовтогорячого коляру і тверда, аж хрустіла од ножа. Одріжешь скибку, пухку настільки що мякоть важко мазати маслом, та з молоком її, так щоб скоринка хрустіла. smile Буханка коштувала 44 копійки. Він мені і зараз сниться. Був і Криворозький білий хліб по 20 копійок, але його купляли коли закінчувався Долинський.

Немає гарного хліба - навряд це тепер проблема міської влади. Зараз це проблеми конкурентноздатного бізнесу.

Повідомлення відредагував kvit - Вівторок, 13.05.2008, 20:53

SoSДата: Середа, 14.05.2008, 17:52 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Quote (kvit)
Немає гарного хліба - навряд це тепер проблема міської влади. Зараз це проблеми конкурентноздатного бізнесу.

Стимулювати повинна влада, бо так все на самоплив пущене

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

VeriДата: Середа, 14.05.2008, 22:34 | Повідомлення # 6
Майор
Toj chclib aj pamatam joho netreba bolo rizať jak išla dodomu to joho jila , jak tak dobre zhadaty. Dakuju

vika0212Дата: Понеділок, 19.05.2008, 13:06 | Повідомлення # 7
Рядовой
Як на мене, то склад міської ради на даний час, мало що може. якось не вселяють вони надію. немає там ініціативних людей, які б справді вболівали за рідне місто. Взагалі, я не один раз бувала в міськраді і в мене склалось враження, що деякі посадовці просто відсижують з 8.00 до 17.00, "не напрягаюючись". smile

Виктория

SoSДата: Вівторок, 20.05.2008, 20:47 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Quote (kvit)
Моя сестра пече собі смачний хліб у духовці не дожидаючи стимулів - просто хочеться смачно годувати сім ю. Жалко живе за Кривим Рогом, а то б можна було користуючись такою вигідною конкурентною ситуацією влаштувати малий бізнес.

Недумаю, що пекти хліб в духовці вихід, швидше така постановка питання крок до "світлого минулого", а правильно буде тоді, коли кожен громадянин буде отримувати на своїй роботі достатньо коштів для того щоб нічим іншим голову собі більше не забивати. Насправді неможливо бути хорошим фахівцем в усьому, тому краще коли ти є хорошим фахівцем на своїй роботі, а хтось інший на своїй. І час на вільне дозвілля теж має бути .А в нас як? Vika 0212 мала рацію коли писала :

Quote (Vika 0212)

Взагалі, я не один раз бувала в міськраді і в мене склалось враження, що деякі посадовці просто відсижують з 8.00 до 17.00, "не напрягаюючись"

Іншими словами вони теж мають бути фахівцями своєї справи і головне не відсиджувати "з" і "до", а робити свою роботу, бо як відомо риба гниє з голови. Про який конкурентоздатний бізнес може йти мова коли ціна на хліб, то "велика політика" ?Тому саме там де влада якимось чином впливає на виробництво хліба, там і є певний результат

irinaspasДата: П'ятниця, 19.09.2008, 13:38 | Повідомлення # 9
Сержант
batman weep unsure
ось прийшла осінь з холодним дощем, тож з"явилася й нагода поплакатись бо розрадити зась, більшість квартир на районі просто заливає, як і деякі шкільні класи, а від жку нічого недоб"єшся а заяви та проханя то не для нашої влади, як би то хочаб одиному з привладних людей після ремоту залило хочь раз в будинку то мабудь їм би знайшлась і лебідка й смола , то ж ось і приклад влади в місті, проблема2 то вже ліфти походить бе нашій владі на 7,8,9 єтажі на роботу та ще й побігати не раз вгору вниз, то можеб і жителів мікрорайону зрозуміли а не обіцянками кормили, то вже така наша доля як ото кажуть " бачили очі що брали , а тепер їжте поки й неповилазе" гарне народне прислів"я і як доречне до нашого життя megaphone rolleyes weep shy flower

ТетянаДата: Понеділок, 06.10.2008, 17:37 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Долинчани
А як що до металу, який крадуть і здають, без документів і безнаказано. А люки відкриті стоять , діти та й дорослі , навіть тверезі із хорошим зором можуть впасти. Та не тільки про люки мова. Взагалі надоїло. Отой " дядько, що сидить і приймає крадений метал", з байдужим виразом обличчя і широким карманом, чи не можна його якось " прищучить"?

Тьотя Таня

Форум » Про головне » Влада міста » Міська рада (Обговорення проблем влади у місті)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: