[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
Курилка !!!
irinaspasДата: Понеділок, 29.09.2008, 23:00 | Повідомлення # 51
Сержант
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
shy мені здається, чито насправді,
bye я наче на острові , навіть поговорити нема з ким, unsure
цікаво а хто був присутній на розважальній програмі " киньте все гармошка грає"
weep поділіться враженням, дуже цікаво unsure shades shy

irinaspas

VeriДата: Вівторок, 30.09.2008, 21:43 | Повідомлення # 52
Майор

Mene takož zainteresuvala prohrama " kynte vse harmoška hraje".

irinaspasДата: Неділя, 19.10.2008, 00:31 | Повідомлення # 53
Сержант
люди ау, cry може хоть про авторський концерт М Бєлової поговоримо, хто може був, я особисто була дуже сподобалось, відпочинок для душі, супер, дякую Марині Миколаївні за запрошення biggrin

irinaspas

Повідомлення відредагував irinaspas - Неділя, 19.10.2008, 00:35

SoSДата: Неділя, 19.10.2008, 13:12 | Повідомлення # 54
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (irinaspas)
люди ау, може хоть про авторський концерт М Бєлової поговоримо, хто може був, я особисто була дуже сподобалось, відпочинок для душі, супер, дякую Марині Миколаївні за запрошення

На наступний раз бери з собою відеокамеру, запишеш, а потім нам через інтернет скачати посилання даси, можливо і нам сподобається biggrin

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

BosterДата: Неділя, 19.10.2008, 22:01 | Повідомлення # 55
Рядовой
привет всем

Добавлено (19.10.2008, 22:01)
---------------------------------------------
подскажите как проверить на компютере скорость интернета написано 100мбит.с уменя пакет за 150грн

dolinskaya-krДата: Неділя, 19.10.2008, 23:47 | Повідомлення # 56
Admin
Група: Адміністратори
Quote (Boster)
подскажите как проверить на компютере скорость интернета написано 100мбит.с уменя пакет за 150грн

Заходи http://www.hot.ee/vp/speedtest.htm и жми "Start test"

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Понеділок, 20.10.2008, 10:36 | Повідомлення # 57
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (Boster)

100мбіт це твоя мережева карта та яка встановлена на компі підтримує, а реально при скачуванні пише швидкість в кілобайтах от помнож на 8 (на скільки я, пам'ятаю) і буде щвидкість в кілобітах. Реально швидкість коливається і може трохи відрізнятися від тої яка зазначена в твоєму тарифному плані, буває менша , а буває і більша навіть інколи на багато. А 100 мбіт це дуже велика швидкість, на скільки я знаю навіть за кордоном немає такого інтернету, там десь 20 мбіт максимум але і це дає можливість дуже швидко скачувати, набагато швидше ніж у нас

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Четвер, 23.10.2008, 00:36 | Повідомлення # 58
Admin
Група: Адміністратори
Quote (ustas57)
Прошу вас завітати на сайт boster.ucoz.ru не пошкодуєте!!!

Нажаль там дуже мало інформації. Я шкодую sad

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

прохожийДата: Субота, 25.10.2008, 13:20 | Повідомлення # 59
Рядовой
И зачем куда-то идти ??? Сюда пришли целенаправленно!!! Такую наглую агитацию нужно пресекать cry

ssfreeДата: Середа, 21.01.2009, 13:36 | Повідомлення # 60
Подполковник
Quote (SoS)
Є одна річ чому мені Areal більше подобається ніж АТБ, в Areal заходиш і є відчуття, що я в Україні, а от АТБ незважаючи на часто більш конкурентні ціни, вибачте але україномовного там майже немає , скільки ще нам часу потрібно для подолання комплексу меншовартості ? Нехай в Росії відкриють хоч один магазин з україномовними вивісками, куди влада дивиться ?

сколько можно страдать русофобией??? afro
да какая ВАМ разница на каком языке ВЫ получаете информацию о товаре и услугах???
главное, чтобы это были качественные товары и услуги, а если не знаешь языка - не покупай, или учи язык!
учить и знать англ. или нем. не зазороно? комлексов никаких не возникает?
P.S. при избавлении от комплексов меншовартостi не приобретите только комплекс бiльшовартостi

силен не тот, кто указывает на ошибки или заблуждения, а тот, кто понимает слабости другого

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
Пошук: