[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
Курилка !!!
SoSДата: Середа, 21.01.2009, 19:30 | Повідомлення # 61
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (ssfree)
колько можно страдать русофобией??? afro
да какая ВАМ разница на каком языке ВЫ получаете информацию о товаре и услугах???
главное, чтобы это были качественные товары и услуги, а если не знаешь языка - не покупай, или учи язык!
учить и знать англ. или нем. не зазороно? комлексов никаких не возникает?
P.S. при избавлении от комплексов меншовартостi не приобретите только комплекс бiльшовартостi

Не плети дурниць, фобія це страх, ніякою фобією, я не страждаю, страждаю патріотизмом, як так молоти - тоді вибачте але в Росії страждають українофобією набагато більшою ніж в Україні страждають русофобією. Вибачте але є елементарна етика, зовсім нормально коли вдома людина себе відчуває як вдома, а не як в гостях і зовсім нормально коли гості розуміють, що вони гості, інакше гості стають просто не вихованими хамами. Цілком нормально нам українцям вимагати від росіян адекватного до себе ставлення, або-ж Росія має перестати лізти в справи України, або-ж показати нам українцям справжні уроки демократії, бо вибачте якось однобоко виходить. Реально покажіть мені приклад україномовності в Росії, не покажете, а яка росіянам різниця на якій мові отримувати інформацію про товари та послуги ?А не знаєте мови, то вчіть, бо в вас відверто комплекс більшовартості

Додано (21.01.2009, 19:30)
---------------------------------------------
От ти українець чи росіянин ? Якщо українець, то в тебе явний комплекс меншовартості, якщо росіянин, то відвето комплекс більшовартості, якщо хто інший, то відвето комплекс пофігізму щодо проблем українства. А, я ні під одну з цих категорій не підлягаю, тому, я цілком врівноважений без комплексів чоловік, бо не піддаюсь тому тиску який чинять різні україноненависники, бо залишаюсь самим собою у своїй власній країні. Тобто комплексу меншовартості в мене немає, комплексу більшовартості в мене теж немає і комплексу пофігізму в мене теж немає, ну хіба якщо патріотизм не вважати комплексом. Але це нормально, ціком нормальні та справедливі погляди, тобто показник врівноваженості, стану без комплексів, нормальний супротив впливу зовнішніх факторів без нав`язування десь там в Росії чи будь-де української мови та культури, я цілком розумію, що то буде не нормально, а от росіянє мало хто мають подібно-справедливі національні погляди

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

ssfreeДата: Вівторок, 27.01.2009, 12:26 | Повідомлення # 62
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Каждая мысль имеет право на существование, согласны вы с ней или нет (с)
biggrin biggrin biggrin
Любий друже, галасувати на кожному розі про свій патріотизм та щей бити себе кулаками в груди - це дуже добре!!! мабуть ти (Ви), (як я розумію для тебе (Вас) немає значення, як для високоінтеллігентної людини, тому з твого (Вашого) дозволу буду на ти, так по-американськи biggrin ) вважаете себе справжнім взірцем патріота?
- = респект = - і - = уважуха = -
пергелянувши форум, складається враження, що ти просто надлюдина, вирішуєш, що нормально, справедливо, а що, м`яко кажучи, не зовсім.
Бракує трішки, на мій погляд, уважності в прочитАнні і тлумаченні написаного, чи взагалі розумінні.
Quote (SoS)
От ти українець чи росіянин ?

Ідеали третього рейху мабуть дуже імпонують тобі?
а якщо я монгол, чи казах, то геть?
якщо українець - нє сознатєльний?
а якщо росіянин, то взагалі в топку?....
питання до тебе:
що ти
Quote (SoS)
цілком врівноважений без комплексів чоловік, бо не піддаюсь тому тиску який чинять різні україноненависники, бо залишаюсь самим собою у своїй власній країні

зробив корисного для своєї власної країни, щоб
Quote (SoS)
Росія має перестати лізти в справи України

і не тільки Росія, чи так і залишаєшся самим собою

силен не тот, кто указывает на ошибки или заблуждения, а тот, кто понимает слабости другого

SoSДата: Вівторок, 27.01.2009, 13:04 | Повідомлення # 63
Генерал-лейтенант
Quote (ssfree)

Любий друже, галасувати на кожному розі про свій патріотизм та щей бити себе кулаками в груди - це дуже добре!!! мабуть ти (Ви), (як я розумію для тебе (Вас) немає значення, як для високоінтеллігентної людини, тому з твого (Вашого) дозволу буду на ти, так по-американськи biggrin ) вважаете себе справжнім взірцем патріота?
- = респект = - і - = уважуха = -

Я так казав ? wacko Шановний, я манією величі не страждаю, а маю лише нормальні патріотичні почуття

Quote (ssfree)

пергелянувши форум, складається враження, що ти просто надлюдина, вирішуєш, що нормально, справедливо, а що, м`яко кажучи, не зовсім.

Ну ваша справа мене сприймати так як вам того хочеться але мушу вас розчарувати бо, я не надлюдина, просто я чесний сам з собою, збрехати шановний можна комусь але не собі

Quote (ssfree)

Бракує трішки, на мій погляд, уважності в прочитАнні і тлумаченні написаного, чи взагалі розумінні.

Наведіть приклад де і що, я не уважно прочитав. Як вам здається, що я щось не так зрозумів - викладайте своє розуміння - пояснення, тоді буде обгрунтована дискусія, а так одна балаканина

Додано (27.01.2009, 13:00)

Quote (ssfree)

Хто найбільше лізе той і має перестати лізти, нам ніхто більше своєї мови не нав`язує, більше того, нам ніхто крім Росії нічого не нав`язує, а якщо і є щось подібне, то всеодно ми не маємо однаково рівного доступу до засобів массової інформації різних країн, все що нам 99-ти відсоткам українців реально доступно так це власні та російські засоби массової інформації.

Додано (27.01.2009, 13:02)
З яких майже всі мають російських співвласників

Додано (27.01.2009, 13:04)
Більше того нас ніхто силою не затягує ні в ЄС , ні в НАТО, а от Росія в свої "дружні" обійми тягне без перестанку

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

ssfreeДата: Вівторок, 27.01.2009, 13:25 | Повідомлення # 64
Подполковник
Коли ти востнаннє був по-справжньому гордий за свою державу??? тим що ти з УКРАЇНИ і не важливо хто по національності?????
а в Празі зараз на демонстраціях палять українські прапори (сам бачив), а не російські, це за газ російський, вони вважають що ми винні. Росія винна в тому, що нас бортують, чи патріотична коаліція з патріотичною опозицією та ще більш патріотичним президентом?
Досить галасувати, робіть кожен, хто що може для зміцнення держави і її авторитету в світі.
Бігаємо голі й босі, не знаємо до кого і коли і з чим, ще й дупу можемо показати, а потім звинувачуємо всіх і вся (стихійні лиха, кризис, Росія, NATO, і все таке інше), а патріотизма в нас хоч відбавляй.
Quote (ssfree)
от АТБ незважаючи на часто більш конкурентні ціни, вибачте але україномовного там майже немає

спрос рождает предложение - закон экономики
якщо відчуваєш себе не вдома, не ходи туди, не роби кассу і вони підуть як прийшли, тихо і спокійно

Додано (27.01.2009, 13:08)
цікаво було б дізнатися про твій вік

Додано (27.01.2009, 13:10)
спеціально для тебе встановив українську розкладку клавіатури

Додано (27.01.2009, 13:11)
є два запитання, дуже простих, хотілося б почути від патріота на ніх відповіді

Додано (27.01.2009, 13:15)

Quote (SoS)
Quote (ssfree)

Наведіть приклад де і що, я не уважно прочитав. Як вам здається, що я щось не так зрозумів - викладайте своє розуміння - пояснення, тоді буде обгрунтована дискусія, а так одна балаканина

перечитайте свої коменти і відповіді (це не стосується тільки мене) і зробіть висновки для себе
а то у нас серед патріотів зараз повелося шукати винних і вказувати на підозрілих типчиків
в своем глазу и бревна не видно, в чужом и соринку заметно

Додано (27.01.2009, 13:20)

Quote (SoS)
Хто найбільше лізе той і має перестати лізти, нам ніхто більше своєї мови не нав`язує, більше того, нам ніхто крім Росії нічого не нав`язує, а якщо і є щось подібне, то всеодно ми не маємо однаково рівного доступу до засобів массової інформації різних країн, все що нам 99-ти відсоткам українців реально доступно так це власні та російські засоби массової інформації.

є прислів`я
сучка не зхоче - кобель не вскоче
робіть висновки і працюйте на користь держави, щоб завжди можна було сказаті будь-кому НІ
а не бідкатися: ЧОГО ВОНИ ЛІЗУТЬ ДО МЕНЕ?

Додано (27.01.2009, 13:25)
а саме головне, ти як патріот можеш подати до суду на АТБ заяву про порушення закону про рекламу.... патріотичних цінностей і т.і. я не юрист, але впевнений, що справжній патріот повинен це вчинити, в противному разі він базікало
новини можна викласти на форумі

силен не тот, кто указывает на ошибки или заблуждения, а тот, кто понимает слабости другого

Повідомлення відредагував ssfree - Вівторок, 27.01.2009, 13:26

SoSДата: Вівторок, 27.01.2009, 13:27 | Повідомлення # 65
Генерал-лейтенант
Quote (ssfree)
Коли ти востнаннє був по-справжньому гордий за свою державу??? тим що ти з УКРАЇНИ і не важливо хто по національності?????

А, що ти особисто зробив для цього, ти маму свою за, що любиш ? Такі як ти без перестанку все роблять для того щоб ніхто гордий за свою Батьківщину не був.

Quote (ssfree)
а в Празі зараз на демонстраціях палять українські прапори (сам бачив), а не російські, це за газ російський, вони вважають що ми винні.

Якщо це має місце, то це звичайні шкурницькі інтереси, їм всеодно хто винний, давай газ і все, а газ Україна не перекривала. Як Росія захоче з України дерти в десять разів більшу ціну за газ ніж світові ми маємо погоджуватися ? Як вони такі розумні нехай будують свій "сєверний поток", якого дідька ми маємо за свої кошти качати комусь газ ? Оце називається "дружніми обіймами", на словах друг, насправді готовий задушити.

Quote (ssfree)
спрос рождает предложение - закон экономики
якщо відчуваєш себе не вдома, не ходи туди, не роби кассу і вони підуть як прийшли, тихо і спокійно

А от тут друже ти володієш вже застарілою інформацією, АТБ теж може вдосконалюватись, крім того саме з-за такого світогляду як в тебе, як казав Кравчук "маємо те що маємо", в Україні немає справді державницької влади, а тому хаос. Розумієш це раніше були монархи, тоді був сенс валити всю вину на них, зараз вибачай але наша влада з народу, яка може бути гордість за свою країну якщо у владі повно таких як ти ?

ssfreeДата: Вівторок, 27.01.2009, 13:35 | Повідомлення # 66
Подполковник
мені просто смішно і одночасно дуже гірко з того приводу що такі люди назівають себе патріотами
з пустого в порожнє
масло маслянное
що ти особисто зробив? - я родився - щось будеш робити? - я вже родився, а два рази народитись я не вмію

SoSДата: Вівторок, 27.01.2009, 13:36 | Повідомлення # 67
Генерал-лейтенант
Quote (ssfree)

Захопив добренький шмат світлого минулого, так що не переживай

Quote (ssfree)
спеціально для тебе встановив українську розкладку клавіатури

Бачиш і ти не безнадійний

Quote (ssfree)
є два запитання, дуже простих, хотілося б почути від патріота на ніх відповіді

Запитаннь не бачу

Quote (ssfree)
перечитайте свої коменти і відповіді (це не стосується тільки мене) і зробіть висновки для себе
а то у нас серед патріотів зараз повелося шукати винних і вказувати на підозрілих типчиків
в своем глазу и бревна не видно, в чужом и соринку заметно

Ти ще Біблію читав ? Конкретніше давай, патріоти не зараз, а завжди бачили причини, нічого в цьому поганого немає, щоб вилікувати хворобу потрібно знати її причину

Quote (ssfree)
є прислів`я

Ну тепер здогадайся з трьох раз : хто сучка ?

Quote (ssfree)
а саме головне, ти як патріот можеш подати до суду на АТБ заяву про порушення закону про рекламу....

Хочеш спровокувати не вийде, риба гниє з голови

ssfreeДата: Вівторок, 27.01.2009, 16:07 | Повідомлення # 68
Подполковник
в депутаты ЛЮБИЙ ДРУЖЕ, в депутаты
также отвечаешь кратко и по теме, и самое главное НЕОДНОЗНАЧНО

Додано (27.01.2009, 16:02)
а ось тобі питання:
1.

Quote (SoS)
Quote (ssfree)

2.
Quote (ssfree)
питання до тебе:
що ти

Quote (SoS)
цілком врівноважений без комплексів чоловік, бо не піддаюсь тому тиску який чинять різні україноненависники, бо залишаюсь самим собою у своїй власній країні

Quote (SoS)

3.
Quote (ssfree)

для тебе мабуть все ж таки дуже важливо
4. кінець 2004 початок 2005 рік як ти провів (це один із трьох варіантів відгадки на
Quote (SoS)
Quote (ssfree)
є прислів`я

і поміркуй

Додано (27.01.2009, 16:03)
только без слюней, плыз

Додано (27.01.2009, 16:04)
и хотелось ещё узнать у тебя (так не для протокола, просто) по твоему мнению, кто может называть себя украинцем?

Додано (27.01.2009, 16:07)
Когда стадо разворачивается в противоположную сторону - стадо возглавляют ХРОМЫЕ бараны

и это так и есть, к сожалению

SoSДата: Вівторок, 27.01.2009, 20:19 | Повідомлення # 69
Генерал-лейтенант
Quote (ssfree)
Ідеали третього рейху мабуть дуже імпонують тобі?

І знову стара пісня, Гебельса начитався ? Зміни платівку

Quote (ssfree)
що ти особисто зробив? - я родився - щось будеш робити? - я вже родився, а два рази народитись я не вмію

Відверто споживацькі настрої, чи ти вважаєш, що для твого блага маю працювати я ?

Quote (ssfree)
в депутаты ЛЮБИЙ ДРУЖЕ, в депутаты
также отвечаешь кратко и по теме, и самое главное НЕОДНОЗНАЧНО

Ви вже визначтесь будь-ласка : або по темі, або не однозначно, бо якось воно одне до одного не ліпиться. Взагалі то депутатів твоєї вдачі в парламенті вистачає, замість того щоб про народ думати вони на лімузинах по 500 тисяч доларів роз`їдзжають і їм як і тобі все мало

Додано (27.01.2009, 20:19)

Quote (ssfree)
а ось тобі питання:
1.
Quote (SoS)
Quote (ssfree)

Помоєму досить зрозуміло відповів, уточнювати ? А хто ти мені такий щоб перед тобою відчитуватись ? Я в тебе питаю точну дату твого народження ? Кажу тобі, що пожив в СРСР і зараз от теж живу, мало відповіді, не достатньо ?А може тобі ще сказати де ключ від квартири де гроші лежать ?

Quote (ssfree)
питання до тебе:
що ти

Слухай тобі ліньки зайвий раз по кнопкам понажимати, що я повинен твої запитання в купу ліпити ?Особисто я багато чого зробив, перш за все вже чималенький трудовий стаж, також не паплюжу свою Батьківщину на кожному кроці на відміну від тебе, а це багато чого значить, веду ось роз`яснювальну роботу, а це теж не кожен робить навіть якщо в усьому згоден, а от що ти зробив ? Відповідь твоя оригінальна до неможу, додуматись ставити у свою заслугу факт свого народження, та це твоїм батькам у заслугу потрібно ставити, а от особисто ти які зусилля вклав у процвітання своєї Батьківщини ?Обсирати на кожному кроці ? Вибач але це не заслуга. Прогинатись перед "старшими братами" ? Вибач але це теж не заслуга

Quote (ssfree)

для тебе мабуть все ж таки дуже важливо

4. кінець 2004 початок 2005 рік як ти провів (це один із трьох варіантів відгадки на

Я гордий за те, що з України завжди, бо це моя Батьківщина. А в 2004-2005 я був учасником відомих подій, хоч і не в Києві. І в мене не було ілюзій, я розумів, що навіть після тих подій швидко нічого не зміниться, для мене головне було не допустити, щоб мене як частину народу вважали за бидло

Quote (ssfree)
Quote (ssfree)
є прислів`я

і поміркуй

Стрілочник,тоді я, тобі ще одне запитання задам : як на твою думку в 1941 році кобель теж вскочив, бо сучка хотіла ?

Quote (ssfree)
и хотелось ещё узнать у тебя (так не для протокола, просто) по твоему мнению, кто может называть себя украинцем?

Ну ти точно без роду без племені, а взагалі будь-який патріот України, будь-яка совістна людина

Quote (ssfree)
Когда стадо разворачивается в противоположную сторону - стадо возглавляют ХРОМЫЕ бараны

и это так и есть, к сожалению

Тож ти стадо чи баран ?

Повідомлення відредагував SoS - Середа, 28.01.2009, 07:13

ssfreeДата: Середа, 28.01.2009, 11:18 | Повідомлення # 70
Подполковник
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
все з тобою зрозуміло

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
Пошук: