[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
Курилка !!!
ssfreeДата: П'ятниця, 20.02.2009, 16:23 | Повідомлення # 81
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
исчерпались темы cry
можно услышать отзывы о местах культурного времяпрепровождения в Долинской, очень редко бываю на родине, хотелось бы по приезду сходить в какое нибудь нешумное уютное ненавязчивое кафе-бар

силен не тот, кто указывает на ошибки или заблуждения, а тот, кто понимает слабости другого

ШальнаяДата: П'ятниця, 30.04.2010, 10:26 | Повідомлення # 82
Рядовой
вот нормально, с того времени, как Светка написала свой коммент уже почти два года прошло, а больше никто не общается... Неужели никому не хочется пообщаться с земляками? Или все на "одноклассниках" в "веселую ферму" и прошлую ерунду режутся??? Странно....

Додано (30.04.2010, 10:26)
---------------------------------------------
Я имею ввиду, что народ не общается просто. Все в основном ссорятся по разным поводам, критикуют всех, а на самом деле за собой смотреть надо! И и начинать исправления города и государства в целом надо только с себя! И Украину УЖЕ стали уважать!!! А станут уважать еще больше, как только уберут из парламента эту..... , которая "ПРОТИ"

MEFISTOFELДата: П'ятниця, 30.04.2010, 20:47 | Повідомлення # 83
Рядовой
на работе работать надо а не делать вид а то будет и вид от зарплаты .)

dolinskaya-krДата: Понеділок, 03.05.2010, 23:51 | Повідомлення # 84
Admin
Група: Адміністратори
Quote (MEFISTOFEL)

на работе работать надо а не делать вид, а то будет и вид от зарплаты .)

А если работодатель не хочет, чтоб мы работали ??? Вот у нас на Одесской ж.д.
пятницы выходные через неделю.
Или по Вашему я должен работать на дядю за спасибо ???

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

ШальнаяДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:10 | Повідомлення # 85
Рядовой
Русь, ну зачем "на дядю"? Нет! Просто эти пятницы надо использовать с пользой только для себя. Если не для заработка, то для семьи hearts У нас вот в Минфине Симферополя вообще трехдневная рабочая неделя biggrin И платят соответственно, а в моей стоматологии , там где я работаю, шесть дней рабочих, но......зарплата оставляет желать лучшего dry Так что еще неизвестно, что лучше. Я бы лучше сидела дома три дня, чем работаю, а получаю так же tongue

SoSДата: Субота, 08.05.2010, 17:44 | Повідомлення # 86
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (Шальная)
У нас вот в Минфине Симферополя вообще трехдневная рабочая неделя И платят соответственно, а в моей стоматологии , там где я работаю, шесть дней рабочих, но......зарплата оставляет желать лучшего

Ну, що можна сказати як твердження на перекір здоровому ґлузду ? Беріть приклад з ваших міністрів і не працюйте взагалі, тоді певно зарплата буде більша ніж у них і зауважают, нехай у клятих хворих зуби хоч всі повипадають (а особливо у міністрів) ...... От тільки негаразд твориться у тій ситій Європі та Америці адже там явний брак вихідних і зарплати платят соответственно .....

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 09.05.2010, 00:45 | Повідомлення # 87
Admin
Група: Адміністратори
Quote (SoS)
нехай у клятих хворих зуби хоч всі повипадають

А це вже не по християнські - не можна бажати людям зла.
А якщо вони (міністри) десь щось натворять, то будуть відповідати перед господом.

Quote (Шальная)
Русь, ну зачем "на дядю"? Нет! Просто эти пятницы надо использовать с пользой только для себя. Если не для заработка, то для семьи

Та я і проводжу їх зі сім'єю, ну якщо вибаде "шабашка" (перевстановити вінду, встановити нове ПЗ, ...) - то звичайно працюю, додаткові гроші нікому не завадять.
А "дяді" з УЗ пропонують працювати (завдання дають скільки що в 2 зміни треба працювати) по пятницям, але за це щоб не платити - бо офіційно вони неробочі.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Неділя, 09.05.2010, 21:08 | Повідомлення # 88
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (dolinskaya-kr)
А це вже не по християнські - не можна бажати людям зла.
А якщо вони (міністри) десь щось натворять, то будуть відповідати перед господом.

Адміне невже ти не уловив ніякої іронії в моєму пості ? Ніхто мене не переконає в тому чого бути не може, це все зрозуміло, що є люди які менше працюють але більшу отримують зарплату але то поганий приклад для наслідування нажаль, хочемо жити добре маємо розуміти прості як 2+2 істини, немає країн з високим рівнем життя але поганою продуктивністю праці, в усіх тих Європах з Америками їхнє процвітання тримається на високій продуктивності праці . А ще я чесно кажучи взагалі ніяким міністрам з депутатами не заздрю, бо зі сторони воно то тільки здається, що робота не бий лежачого, а на справді то ще потрібно бути любителем гострих вічуттів і залізні нерви, бачив, що недавно в парламенті творилося ? Там сьогодні ти на коні, а завтра під конем

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Неділя, 09.05.2010, 21:20

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Курилка !!! (Здесь можно поговорить о разном.)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук: