[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Візит" (Обслуговування)
Магазин "Візит"
БуркотунДата: П'ятниця, 21.09.2012, 10:40 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
СКАРГА

20 вересня 2012 о 21.00 год. я купив у магазині «Візит» Кіровоградська область Долинський район місто Долинська ряд товарів, що не підтверджується фіскальним чеком тому, що їх там ніколи не було. Мені нарахували із п’яти спроб на калькуляторі та на рахівниці суму покупки на 10,50 грн. більше ніж повинно бути, а здачу дали на 4,30 грн. більше, в цілому обрахували мене на 6,20 грн. Продавцю магазину я повідомив про зміст свого звернення вона сказала, що кошти пораховані вірно, я попросив надати мені книгу відгуків та пропозицій однак, у задоволенні моєї вимоги мені було відмовлено безпідставно, я хотів підійти до куточка споживача мене туди не пустили мотивуючи тим, що там їхні документи і я не маю права до нього підходити. Я запитав для кого ж тоді він висить мені відповіли, що для ревізійних органів, а не для таких як я.
Такі дії продавця магазину «Візит» протиправні та грубо порушили мої законні права споживача.
Моя мета не є повернути кошти. Моя мета щоб старший продавець чи власник магазину навчив своїх продавців вірно рахувати кошти щоб роз’яснили їм для чого потрібна книга відгуків та пропозицій і те, що куточок споживача для споживача а не для ревізорів.
Вважаю, що продавець магазину «Візит» грубо порушив мої права споживача, своїми діями.
Дана скарга не є претензією до даного магазину я хочу щоб про даний факт було відомо якомога більшій кількості людей тому це лист буде розміщено в Інтернеті і розісланий до якомога більшої кількості контролюючих органів.

SoSДата: П'ятниця, 21.09.2012, 11:53 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Без чека вам буде важко довести, що ви взагалі у тому магазині щось купували, то що чеків ніколи не було там це знаєте одна справа але сам працював у магазині й трохи знаю як покупці їх беруть, треба кожному у зад засовувати, покупці за винятком деяких взагалі не уявляють навіщо їм ті чеки пропонують й бува навіть грублять продавцям які намагаються дати чек, на справді якби ви спитали чек то швидше за все вам би його дали при тому розписавши у ньому що стільки коштує, можливо не у кожному магазині але у більшості. Чек це документ у якому є реквізити магазину й інформація про зроблену покупку, та сумма яку ви заплатили, фактично ви висуваєте можливо справедливу претензію але довести вам її юридично не можливо у данному випадку в вас немає доказів, крім того гроші треба рахувати не відходячи від каси, бо таку претензію як ви можна висунути взагалі безпідставно, невідомо хто бреше. Взагалі не все можна вирішити тиском бува краще просто мати хороші відносини з людьми, претензії треба висловлювати грамотно й без зайвих емоцій, не знаю як там було але маю підозру що без крику не обійшлось

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

БуркотунДата: П'ятниця, 21.09.2012, 15:35 | Повідомлення # 3
Рядовой
Quote (SoS)
Взагалі не все можна вирішити тиском бува краще просто мати хороші відносини з людьми, претензії треба висловлювати грамотно й без зайвих емоцій, не знаю як там було але маю підозру що без крику не обійшлось

Не було ніякого тиску ніхто не кричав. Я не вимагав різницю для мене це не дуже важливо я попросив щоб наступного разу була уважна при розрахунку нащо мені почали грубити і сказали щоб я вийшов з магазину

Додано (21.09.2012, 15:35)
---------------------------------------------

Quote (Буркотун)
Взагалі не все можна вирішити тиском бува краще просто мати хороші відносини з людьми, претензії треба висловлювати грамотно й без зайвих емоцій, не знаю як там було але маю підозру що без крику не обійшлось

Різницю я помітив відразу але решту я так і не отримав продавець сказала, що по сто раз рахувати не буде. Сказала, що в неї калькулятор новий і помилок не може бути

SoSДата: П'ятниця, 21.09.2012, 16:06 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Quote (Буркотун)
Сказала, що в неї калькулятор новий і помилок не може бути

Ніякий калькулятор не замінить мозок, елементарно неправильно порахувати якщо голова не працює навіть якщо у руках найновіший калькулятор

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

БуркотунДата: П'ятниця, 21.09.2012, 16:16 | Повідомлення # 5
Рядовой
Quote (SoS)
Ніякий калькулятор не замінить мозок, елементарно неправильно порахувати якщо голова не працює навіть якщо у руках найновіший калькулятор

повністю згоден тим паче, що там було печиво одного найменування просто воно було розвісне і це вігнало продавця в ступор бо вона працює перший день

SoSДата: П'ятниця, 21.09.2012, 18:19 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Quote (Буркотун)
бо вона працює перший день

Пробачте людині, можливо вона того не хотіла

БуркотунДата: Понеділок, 24.09.2012, 10:31 | Повідомлення # 7
Рядовой
Quote (SoS)
Пробачте людині, можливо вона того не хотіла

Я ні на кого не ображаюся. Але я був в цьому магазині в суботу і мені порахували 6,50 і 2,50 як 10,00 грн. А в неділю сусідські діти ходили по морозиво так їх обрахували на 2,50

SoSДата: Понеділок, 24.09.2012, 19:04 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Quote (Буркотун)
Я ні на кого не ображаюся. Але я був в цьому магазині в суботу і мені порахували 6,50 і 2,50 як 10,00 грн. А в неділю сусідські діти ходили по морозиво так їх обрахували на 2,50

Ну тоді треба щось робити

sergeoДата: Понеділок, 24.09.2012, 20:13 | Повідомлення # 9
Рядовой
В этом магазине постоянно обманывают.

SoSДата: Понеділок, 24.09.2012, 20:15 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Quote (sergeo)
В этом магазине постоянно обманывают.

Скаргу у податкову нехай перевірять

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Візит" (Обслуговування)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: