[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Візит" (Обслуговування)
Магазин "Візит"
БуркотунДата: Понеділок, 16.11.2015, 08:39 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Quote (SoS)
Скаргу у податкову нехай перевірять

Я скаргу розіслав по всіх контролюючих органах Долинського району

Додано (08.10.2012, 12:19)
---------------------------------------------
06.10.2012 року купив арахіс розвісний я виявив що той арахіс був з червяками. замість того щоб повернути гроші мені почали розповідати що то я їх спеціально туди насипав. хоча я їх виявив не виходячи з магазину

Додано (29.10.2012, 12:41)

Quote (Буркотун)

28.10.2012 року був в магазині приємно здивували: перестали потрапляти на очі сумнівної якості продукти, стали видавати чек, рахують правильно і почали здачу давати грошима а не сірниками.

Додано (16.11.2015, 08:39)
Не був я у Візиті два роки вчора думаю зайду куплю дітям морозива тим паче, що магазин був мені по дорозі. Зявилися нові продавці і все вернулося назад. Мене обрахували на 15 гривень порахували 42 гривні, а потрібно було заплатити 27 гривень. І почалася стара пісня про калькулятор хоча рахувала відразу на двох. Певно старі продавці передають свій досвід новим про відмазку поганого калькулятора. Знову грубіяннять, насміхаються. На цей раз хоч дали книгу для скарг, зробив запис. Читав попередні записи обраховують багатьох. Єсть багато схвальних відгуків. Брав пляшку газованої води вона була вся в пилюці попросив її витерти мені сказали, що я не в ресторані щоб мене обслуговувати. Поки я робив запис у книзі при мені обрахували чоловіка він не замітив би як би я не сказав, що тут обраховують. Не ходитиму туди ще років зо два.

DnepprrДата: Субота, 02.01.2016, 21:01 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Да, в этом магазине часто обманывают....

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Візит" (Обслуговування)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: