[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Світанок" (Обслуговування)
Магазин "Світанок"
БуркотунДата: Понеділок, 22.10.2012, 09:00 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
21 жовтня 2012 року був у магазині Світанок хотів придбати торт але побачив, що термін дії його скінчився 7 днів назад. Я сказав продавцю, а вона сказала, що то дата виготовлення хоча на етикетці було написано вжити до 14.10.2012 року. Я попросив його прибрати з вітрини продавець це зробила але коли я повернувся через 5 хвилин його знову виставили на вітрину. Цього ж дня хотів придбати пиво але виявилося, що в двох повних холодильниках все пиво прострочене від двох до чотирьох місяців.
22 жовтня 2012 року в цьому ж магазині спитав по чому сіль мені відповіли по 3,50 я сказав, що в них дорого в іншому магазині по 2,50 продавець сказала якщо візьму дві пачки то продасть по 2,50. Виходить, що ціну встановлюють на свій розсуд самі продавці.

dolinskaya-krДата: Понеділок, 22.10.2012, 21:11 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Quote (Буркотун)
21 жовтня 2012 року був у магазині Світанок хотів придбати торт але побачив, що термін дії його скінчився 7 днів назад. Я сказав продавцю, а вона сказала, що то дата виготовлення хоча на етикетці було написано вжити до 14.10.2012 року. Я попросив його прибрати з вітрини продавець це зробила але коли я повернувся через 5 хвилин його знову виставили на вітрину. Цього ж дня хотів придбати пиво але виявилося, що в двох повних холодильниках все пиво прострочене від двох до чотирьох місяців.

З питань захисту прав споживача звертайтеся до спеціаліста міськради Віктора Ніколаєнка.

бажано робити фото з тортів , хоча б на телефон - тоді є докази

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

БуркотунДата: Вівторок, 23.10.2012, 08:34 | Повідомлення # 3
Рядовой
Quote (dolinskaya-kr)
З питань захисту прав споживача звертайтеся до спеціаліста міськради Віктора Ніколаєнка.

бажано робити фото з тортів , хоча б на телефон - тоді є докази

дякую за пораду. я намагаюся бути пильним і не купувати сумнівні продукти.

КузмичДата: П'ятниця, 26.10.2012, 09:40 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Самое главное смотреть на дату производства продукта и на срок его годности. Также не забывайте знакомиться с составом продукта. Кроме того помните, что свежесть колбасы определяется датой её производства, мяса - датой забоя животного, а не датой завоза в магазин. Наше здоровье заключается в нашей внимательности и настойчивости.

Форум » Різне » Будь-які розмови (без лайок та приниження) » Магазин "Світанок" (Обслуговування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: