[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення » Економіка » Новий податковий кодекс (Обговорення)
Новий податковий кодекс
dolinskaya-krДата: Четвер, 30.12.2010, 21:47 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
Пропоную переглянути ролик про кодекс
sadАдміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
dolinskaya-krДата: Неділя, 02.01.2011, 14:44 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
Закон про єдиний соціальний внесок набрав чинності

З 1 січня набрав чинності Закон «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування».

Закон був прийнятий парламентом у липні 2010 року і підписаний Президентом 4 серпня.

Закон передбачає введення в Україні єдиної системи збору страхових внесків фондів загальнообов`язкового державного соціального страхування.

Законом з 1 січня 2011 року вводиться сплата єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, консолідувавши в Пенсійному фонді функції обліку платників. З 1 січня 2014 року передбачається видача посвідчення застрахованій особі.

Закон визначає розмір єдиного внеску для кожної категорії платників і пропорції його розподілу за видами загальнообов`язкового державного соціального страхування з урахуванням того, що вони повинні забезпечувати застрахованим особам страхові виплати й соціальні послуги, передбачені законодавством про загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а також фінансування заходів, спрямованих на профілактику страхових випадків, створення резерву коштів для забезпечення страхових виплат і надання соціальних послуг застрахованим особам і покриття адміністративних витрат із забезпечення функціонування системи загальнообов`язкового державного соціального страхування.

Законом передбачено, що єдиний внесок не входить у систему оподаткування. Податкове законодавство не регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску. Для бюджетних установ сума єдиного внеску розподіляється: на загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття - 4,1322 відсотка; на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності і витратами, пов`язаними з похованням, - 3,8567 відсотка; на загальнообов`язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання – 0,551 відсотка; на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування (у солідарну систему) - 91,4601 відсотка.

Єдиний внесок обчислюється винятково в національній валюті, зокрема з виплат (доходу), які здійснюються в натуральній формі.

Вирахування єдиного внеску із сум, виражених в іноземній валюті, здійснюється шляхом перерахунку вказаних сум у національну валюту України за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на день вирахування єдиного внеску.

У законі виписано повноваження Пенсійного фонду щодо збору й обліку єдиного внеску.

За матеріалами: УНІАН ( http://www.unian.net/ukr/news/news-414305.html )


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
nanaska_91Дата: Неділя, 22.11.2015, 22:47 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Повідомлень: 2
Статус: Offline
хтось задоволений?
 
Форум » Обговорення » Економіка » Новий податковий кодекс (Обговорення)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: