[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення » Авто/мото » Просто розмовляємо про авто.
Просто розмовляємо про авто.
ustas57Дата: Середа, 17.09.2008, 16:07 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Долинчани
Статус: Offline
Розмовляйте про авто які вам подобаються

RamChanДата: Четвер, 19.11.2009, 16:15 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Перевірені
Мені подобається ГАЗ 21. Якщо хтось готовий продати мені таку за символічну сумму для догляду як улюблениці та мрії дитинства - то я готовий. Я реально в захваті від цього авто. Форми, стиль, салон, ричаг КПП на кермі та інше... Одним словом - мрія є мрія.

dolinskaya-krДата: Четвер, 19.11.2009, 19:24 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Quote (RamChan)
Мені подобається ГАЗ 21. Якщо хтось готовий продати мені таку за символічну сумму для догляду як улюблениці та мрії дитинства - то я готовий. Я реально в захваті від цього авто. Форми, стиль, салон, ричаг КПП на кермі та інше... Одним словом - мрія є мрія.

Це дійсно надійна машина. Мій дядько потрапив на своїй "Волзі" у аварію (на швидкості 90 км/год) втаранився в дерево і залишився живим. Ну машина звісно пошкодилася: двигун був на передньому сидінні, а задні двері були цілі . Хотів бі я побачити хоч одну ДЕУ після такого зіткнення, її мабуть здирали б з дерева.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Четвер, 19.11.2009, 19:32 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Тоді краще їздити на танку

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

RamChanДата: П'ятниця, 20.11.2009, 09:00 | Повідомлення # 5
Лейтенант
dolinskaya-kr, bravo

jorasinicinДата: Вівторок, 02.10.2012, 11:18 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Мешканці сайту
А ви бачили краш тести Volvo або mercedes?

ксенон спасёт мир))))

danillaДата: Вівторок, 02.10.2012, 14:39 | Повідомлення # 7
Рядовой
Quote (dolinskaya-kr)
Хотів бі я побачити хоч одну ДЕУ після такого зіткнення, її мабуть здирали б з дерева.

Если бы Вы уважаемый действительно увидели последствия такой аварии, Вы бы никогда не написали, что токое - ХОЧЕТСЯ УВИДЕТЬ!!! И не важно какой на дереве автомобиль.

Quote (dolinskaya-kr)
Це дійсно надійна машина

Езжу на DAEWOO LANOS с 2007 года, так хочу сказать, что Волга и рядом не стоит. За это время, кроме ТО, ничего не делал. Авто неубиваемое. Может дизайн на сегодняшний день и устаревший, но в общем авто на 5 с плюсом, если не нужны понты, а нужен надежный автомобиль по реальной цене.
Но если оценивать автомобиль по ударам в дерево, то согласен с Sos – покупайте Т-34... :-)

МісцевийДата: Середа, 17.10.2012, 09:11 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Все залежить для чого вам авто потрібне. От мені на сьогоднішній день хотілось би декілька авто мерседес смарт (2х місна, з витратою 3 літри на 100) Мікроавтобус Віто. і джип хоч і уаз патріот. і от тоді буде ідеал. а так кожне авто по своєму достойне. Хочу сказати тільки те що таких авто як ГАЗ 21 уже не буде і в зрівнянні з усіма новими то всі нові концервні банки.

dark_reginaДата: Середа, 03.08.2016, 21:21 | Повідомлення # 9
Рядовой
Мне нравится ВАЗ Патриот, но езжу на оке. Вот такая вот контрастная жизнь)))

casstaallexДата: Четвер, 22.06.2017, 15:33 | Повідомлення # 10
Рядовой
ВАЗа Патриота - нет, есть УАЗ

Форум » Обговорення » Авто/мото » Просто розмовляємо про авто.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: