[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Технології » Інтернет » Провайдеры (Какие провайдеры есть в Долинской?)
Провайдеры
TannerДата: П'ятниця, 24.02.2012, 10:15 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Quote (MIDAS)
спасибо за сочувствие ) .проявление проблемы простое скорость показывает состояние впн -включено ,а браузер не работает.приходится выходить из впн и подключатся заново.

Попробуйте следующее: дождитесь момента когда браузер не отображает страницы, не переподключайте ВПН, и запустите командную строку (это можно сделать следующим способом: комбинация клавиш Windows+R , в появившемся меню наберите "cmd" без кавычек, затем кнопка OK.)
В командной строке наберите следующую команду (без кавычек) "ping 8.8.8.8 -t". Подождите секунд двадцать-тридцать, затем остановите выполнение команды комбинацией клавиш Crtl+C. Результат действия данной команды - обмен короткими пакетами с DNS сервером Google. Если во время выполнения команды вы увидите только "превышен интервал ожидания для запроса" - значит действительно с доступом в сеть что-то не так. Если же в окне появятся надписи - "Ответ от 8.8.8.8: число байт=32 время=ХХмс TTL=50" (где ХХ - время отклика сервера на запрос. Чем меньше это значение - тем лучше. У меня, к примеру оно стабильно равняется 47 миллисекундам) - значит провайдер тут не при чем, у вас неполадки на компьютере.
Как вариант после этого дать команду "ping google.ru -t". Если в первом варианте у вас были "превышеные интервалы ожидания" значит они и сейчас у Вас будут. Однако, если в первый запуск команды "ping 8.8.8.8 -t" Вам сервер отвечал, а на команду "ping google.ru -t" - "превышен интервал ожидания для запроса" - значит проблемы с DNS-сервером.

fantomДата: П'ятниця, 02.03.2012, 20:18 | Повідомлення # 22
Рядовой
Група: Долинчани
Уважаемые пользователи Мережи + вот № по которому Вы можете звонить в любое время суток - 066-485-56-78 спрашивать Сашу! Начальника у Мережа + нет!!!!!!!!!! там просто человека посадили непонятно для чего. (чел бабки дербатьнит, товарищи не подключайтесь к Мережа + они тупо выкачивают деньги, услуги отстой как ТВ так и интернета, идите к другим провайдерам и покупайте Спутниковое телеыидение - ОСТАВИМ ИХ ДАРМОЕДОВ БЕЗ ЗАРАБОТКА тогда они поймут как надавать качественные услуги!!!!!!).

ВСЕХ БЛАГОДАРЮ ЗА ВНИМАНИЕ!!!!!!!!!!!!!!

ИНТЕРНЕТ "МЕРЕЖА +" ОТСТОЙ!!! wacko wacko wacko

dolinskaya-krДата: Неділя, 04.03.2012, 15:04 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
Quote (fantom)
там просто человека посадили непонятно для чего. (чел бабки дербатьнит, товарищи не подключайтесь к Мережа + они тупо выкачивают деньги, услуги отстой как ТВ так и интернета, идите к другим провайдерам и покупайте Спутниковое телеыидение - ОСТАВИМ ИХ ДАРМОЕДОВ БЕЗ ЗАРАБОТКА тогда они поймут как надавать качественные услуги!!!!!!).

Шановний користувач fantom.
Перш ніж звинувати кого небудь, надайте аргументи чи документи, які підтверджують Ваші слова.
Інакше це виглядає як брудна конкуренція.

Якщо Ви не розмістите на форумі, підтверджуючих документів (про викачку грошей) та не розкажете в чому проявляється низька якість послуг від "Мережа+", то Ваше повідомлення буде вилучено.

Давайте будемо чесними один перед одним.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Четвер, 26.07.2012, 20:32 | Повідомлення # 24
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (dolinskaya-kr)
кщо Ви не розмістите на форумі, підтверджуючих документів (про викачку грошей)

Цікаво, що Мережа+ надає послуги не всім за однаковими цінами, читаймо їхню рекламу й розуміємо, що то насправді так і є, наприклад на румунських та чеських будинках значно дешевше ніж на німецьких, не знаю точної причини але здається на німецьких будинках просто немає на сьогодні достойного конкурента тому, що фактично такі самі тарифи але значно дорожче, от вам і факт викачки грошей, документ мабуть чи не на кожному під’їзді будинків

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Viktor197648884Дата: Субота, 06.10.2012, 21:53 | Повідомлення # 25
Рядовой
Quote (SoS)
Цікаво, що Мережа+ надає послуги не всім за однаковими цінами,

Шановний SoS, ви можете проінформувати, які саме тарифи у "Мережа+"? І які у Кібернет?
Дякую.

SoSДата: Неділя, 07.10.2012, 10:30 | Повідомлення # 26
Генерал-лейтенант
Quote (Viktor197648884)
Шановний SoS, ви можете проінформувати, які саме тарифи у "Мережа+"? І які у Кібернет?

Щодо Мережі + дзвоніть за телефоном 5-23-24, щодо Кібернет то я не проінформований

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

МісцевийДата: Середа, 17.10.2012, 09:07 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Долинчани
НЕЗНАЮ кому як а мені мережа + подобається користуюсь півтора року, було декілька разів перебої але вони є у всих. Хлопці молодці бистро реагують на проблеми. Дуже зручно от у мене у родичів, на роботі, і вдома мережа +. я скажу що ОГО не набагато краще. а набагато дорожче.

SoSДата: Середа, 17.10.2012, 21:05 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Конкретно навести порівняльні тарифи можете ?Бо щось не дуже віриться, Ого дорожчим можна назвати швидше з причини плати за телефон, а от щодо якості то згоден якість практично не відрізняється, Мережа+ ще раз кажу на німецьких будинках значно дорожче ніж на чеських та румунських, я би сказав занадто дорого, та й по правді Ого теж у Кіровограді значно дешевший ніж у Долинській

diaammaantДата: Неділя, 02.10.2016, 13:05 | Повідомлення # 29
Рядовой
Я скоро по роботі буду тривалий час проводити в Долинській. Вирішуючи побутові проблеми, дійшла черга інтернету. Зараз у мене безлімітний інтернет від Ланет https://www.lanet.ua/internet/bezlimitnyj_internet/ , порадьте місцевий аналог з подібним якістю і сервісом.

Форум » Технології » Інтернет » Провайдеры (Какие провайдеры есть в Долинской?)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: