[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Новые возведения! (что нового строят и возводят в нашем городе)
Новые возведения!
PalacДата: Субота, 14.06.2008, 19:48 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
На прошлой неделе возле переезда что по транспортному переулку ,сразу за домиком дежурного по желдор перезду , насыпали холм примерно 3-4 метров! что это будет за символ?я знаю что по этой полоске до самой ..бутылки.. похоронены жертвы голодомора 1932 года! у кого какие соображения насчёт данного строения? cool

dolinskaya-krДата: Неділя, 15.06.2008, 11:17 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
На скільки я знаю - там буде пам'ятний хрест жертвам голодомору. Знаю, що міська рада збирала допомогу від представників малого та середнього бізнесу нашого міста для його будівництва. Часто там бачив заступника мера - Боркуту Василя Тимофійовича. Тим більше є указ Президента про вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років.
Про захоронення у цьому місці я не знав, бо живу в Долинській лише 7-й рік.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Неділя, 15.06.2008, 14:55 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (dolinskaya-kr)
Про захоронення у цьому місці я не знав, бо живу в Долинській лише 7-й рік.

А сам звідки ?

Адмін P.S.: з м. Бобринець

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

venkaДата: П'ятниця, 17.09.2010, 23:13 | Повідомлення # 4
Лейтенант
По місту ходять чутки, що існує інвестпроект по будівнитву в місті заводів по переробці твердих побутових відходів та по виробнитву біопалива. Якщо щось відомо то поділіться інформацією. Може місто нарешті оживе? happy

Повідомлення відредагував venka - П'ятниця, 17.09.2010, 23:14

SoSДата: Субота, 18.09.2010, 18:59 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Quote (venka)
По місту ходять чутки, що існує інвестпроект по будівнитву в місті заводів по переробці твердих побутових відходів та по виробнитву біопалива. Якщо щось відомо то поділіться інформацією. Може місто нарешті оживе?

Здається чув колись про це, гідролізний завод але це швидше мрії, щось на рівні планів які не зрозуміло чи збудуться, ніби є плани по будівництву в області декількох таких підприємств

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

rallyart88Дата: Четвер, 23.09.2010, 13:24 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Долинчани
Quote (venka)
По місту ходять чутки, що існує інвестпроект по будівнитву в місті заводів по переробці твердих побутових відходів та по виробнитву біопалива.

Це не чутки, дійсно таке є і будівництво буде

SoSДата: Субота, 25.09.2010, 15:52 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Quote (rallyart88)
Це не чутки, дійсно таке є і будівництво буде

В якому тисячолітті ?

МісцевийДата: Четвер, 20.03.2014, 22:49 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Долинчани
Тут голодомор вже в сьогоденні скоро буде а вони каміння шліфоване портять, краще їм  вже небуде, а якщо за ці кошти домогти якомусь ветерану то буде більше користі,

КузмичДата: П'ятниця, 21.03.2014, 10:49 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Місцевий, давайте всеж таки почнемо поважати загиблих у голодоморі. Це наша історія.

nanaska_91Дата: Неділя, 22.11.2015, 22:45 | Повідомлення # 10
Рядовой
згодна з Вами, Кузмич!

Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Новые возведения! (что нового строят и возводят в нашем городе)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: