[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Про головне » Наше чарівне місто » ЕВТАНАЗІЯ (практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини)
ЕВТАНАЗІЯ
SoSДата: П'ятниця, 19.12.2008, 09:50 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (Tatina)
В зв’язку з деякими подіями в моєму житті, я будучи віруючою православною змінила свої погляди на правильність всієї тоїх системи, яка приносить не спокій а спустошення, нерозуміння і абсурд ! І тому є богато причин, але те що я категорично відмовляюсь признавати будь-яку релігію так це вже моя життєва позиція, яка аргументована певними доказами з мого життя! Нікому не нав’язую, а тільки бажаю щоб кожен сам вирішував свій шлях в житті і керувався не страхом а бажаннями та здоровим глуздом!

Я не можу не погодитись, цікаво ви були православною, а зараз ні ?

Quote (Tatina)
я не згодна, вибачте але життя в страху- хіба це життя?це не нормально!

Це не нормально але ще раз кажу, що не всі віруючі бояться Бога, крім того ми всі добре пам`ятаємо часи тотального атеїзму, вибачте але до чого та ідеологія привела ? Наше суспільство хворе, бо немає тих морально-етичних принципів які мають бути. Чим гірше боятися Бога ніж наприклад міліції ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

TatinaДата: П'ятниця, 19.12.2008, 14:06 | Повідомлення # 22
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Quote (SoS)
цікаво ви були православною, а зараз ні ?

угу! так точно!була! ну не такою вже сильною, але по святам ходила в церкву, молилась, боялась!
Зараз грубо кажучи:
не хрещусь, не молюсь, в церкви не ходжу, по празникам якщо хочу перу, прибираю і все таке! а свої вчинки ще краще аналізую ніж тоді коли боялась згрішить! нічого не боюсь, і все роблю по законам своєї совісті!
Підводячи знов розмову до теми форуму можу сказати що коли прийде останній час, і якщо мої муки будуть сильними то я зможу погодитись на Евтаназію, а якщо і не погоджусь то не із за того що це гріх а за того що хочу пережити все від початку до самісінького кінця, незважаючи ні на що!
(але про це ще дуже рано говорити,
так як я люблю життя,
і моя майбутнє жити! )

Засмажене курча завжди виглядає щасливiшим од живого.

SoSДата: П'ятниця, 19.12.2008, 18:35 | Повідомлення # 23
Генерал-лейтенант
Quote (Tatina)
по празникам якщо хочу перу, прибираю і все таке!

Та віруючі теж такі бувають, наприклад Свідки Єгови

Quote (Tatina)
Підводячи знов розмову до теми форуму можу сказати що коли прийде останній час, і якщо мої муки будуть сильними то я зможу погодитись на Евтаназію

Від цього ніхто не застрахований

Quote (Tatina)
а якщо і не погоджусь то не із за того що це гріх

То ваше право та проблема в тому, що насправді ви як і я, не знаєте як насправді влаштовано світ, можливо ви помиляєтесь, насправді так вчинити багато розуму не потрібно але вороття не буде. Втім у кожної людини своя доля, ми самі по собі не можемо уникнути ні свого народження оскільки нас не питають, ні своєї смерті оскільки всі ми смертні, різниця тільки в тому хто як помре. Я, сам цікавився такими речами як релігія, поки-що, я не вибрав собі релігії, бо не бачу переваг однієї над іншою, нажаль релігія вимагає віри, а віра і знання не одне й те саме. Бачу лише , що страх не завжди "погано" навіть, що стосується нашого земного життя.

І всетаки вибачте будь-ласка але зважаючи на інтернет-анонімність чи не розказали-б ви свою історію відходу від віри ?Можливо ви в цьому плані подібні до мене, приємно розуміти, що в поглядах є близькі люди, можливо ми близькі ? Хоч якщо ви атеїст, то можу сказати, що я не атеїст

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

TatinaДата: Понеділок, 22.12.2008, 12:35 | Повідомлення # 24
Подполковник
Quote (SoS)
Та віруючі теж такі бувають, наприклад Свідки Єгови

так , я знаю, у мене була знайома, до речі її спілкування дуже сприяло моєму відходу від релігії!тобто, те що вона мені розповідала, деякою мірою запало мені в серце, але не змусило мене прийти до тієї християнської течії! Хоча їх розуміння віри є більш зрозумілим, гуманним, цілеспрямованим, а ніж те що віками насаджувало нам православ’я, але ж все одно лишається багато не зрозумілого і я не можу сприймати деякі аспекти як належне!

Я розумію що існують Вищі сили, але як їх правильно назвати , як до них ставиться, як їх сприймати, я не найшла для себе способу, і жодна релігія не змогла допомогти мені зрозуміти , чи відкрити очі! От так і живу як ви сказали зі знанням, а не з вірою!

І всетаки вибачте будь-ласка але зважаючи на інтернет-анонімність чи не розказали-б ви свою історію відходу від віри ?

Це був не відхід а бунт ! знаєте коли батьки виховують мале дитя, спочатку воно покірно сприймає все, а далі, стаючи все старшим і допитливішим, дитина починає задавати питання : « а чому я маю о це робити так , а не так як мені здається буде краще?» І як що батьки не знайшли в собі сил пояснити чому на їх стороні істина, то дитина починає більше вірить своїм поглядам і бунтувати погляди батьків ! авторитет батьків все менший і менший! Ось так зі мною і православ’ям (хоч порівняння з батьками не дуже доречне)! Далі шукаючи відповіді в інших течіях християнства, що не дало позитивного результату!

Хоча, я вже думала що може проблема не в вірі а в мені , по перше, я не люблю коли мене обмежують в чомусь(ситуація з страхом!), по-друге вірити , як кажуть не можливо розумом, тільки серцем! Але , я все своє життя все намагаюсь зрозуміти перш ніж повірити!

Quote (SoS)
Можливо ви в цьому плані подібні до мене, приємно розуміти, що в поглядах є близькі люди, можливо ми близькі ?

Можливо , не знаю, дивіться якщо ви також не любите щоб вас в чомусь обмежували, а також більшу частину інформації сприймаєте не серцем а розумом, то більше всього наші погляди щодо релігії мають одне і теж походження, якщо ж ні то поділіться своїми причинами релігійного відчуження?

Засмажене курча завжди виглядає щасливiшим од живого.

SoSДата: Понеділок, 22.12.2008, 13:15 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Quote (Tatina)
так , я знаю, у мене була знайома, до речі її спілкування дуже сприяло моєму відходу від релігії!тобто, те що вона мені розповідала, деякою мірою запало мені в серце, але не змусило мене прийти до тієї християнської течії! Хоча їх розуміння віри є більш зрозумілим, гуманним, цілеспрямованим, а ніж те що віками насаджувало нам православ’я, але ж все одно лишається багато не зрозумілого і я не можу сприймати деякі аспекти як належне!

А я якраз після спілкування зі Свідками Єгови забунтував, як на мою думку, то це люди які просто свідомо перекручують Біблію, настільки свідомо, що взагалі примушують сумніватися в достовірності Біблії, оскільки внесли в Біблію ряд змін яких на протязі тисячолітть не було

Quote (Tatina)
Хоча, я вже думала що може проблема не в вірі а в мені , по перше, я не люблю коли мене обмежують в чомусь

Ну в деяких речах потрібно себе обмежувати, якщо в цьому є сенс

Quote (Tatina)
як кажуть не можливо розумом, тільки серцем! Але , я все своє життя все намагаюсь зрозуміти перш ніж повірити!

Та можна вірити розумом але розум-це аналіз, справа в тому, що вірити можна в, що завгодно, навіть у відверту нісенітницю, саме цим віра відрізняється від знання але все знати не можливо, тому і вірити теж інколи потрібно

protecterДата: Понеділок, 22.12.2008, 16:18 | Повідомлення # 26
Подполковник
Щодо "Свідків Єгови", так це справжній жах... Мені також доводилось спілкуватись з дуже приємною дівчиною, вона ніколи не говорила чогось некоректного, чогось образливого...А тільки починаєш говорити про їх релігію, так вона починала одразу мінятися, звідкись з'являлись образливі речення, ставала зовсім іншою людиною (повний прототип)... Так що і куди ділась та ласкавість і привітність... Так, вони дуже перекручують біблію, на свій лад, такий, який їм вигідний! А також я вважаю, що людина сама повинна до чогось доходити, шукати істину, приходити до "своєї" релігії....А оце нав'язування на вулицях не можу переносити.... Навіть коли до мене підходять представники таких компаній, як "Avon", "Oriflame" то вони одразу асоціюються зі "Свідками Єгови" ( на стільки ж набридливі)...
На мою думку віра- стимул життя, це світлий промінь, коли в житті трапляються чорні смуги, але аж ніяк не залякування... Можна вірити в справедливість, в кохання, в цю посмішку... І від цього на душі стає тепло і затишно, починаєш розуміти, що погане скоро мине і все буде як раніше!
Я не знаю як можна жити і не вірити ні в що....я б, наприклад, так не змогла....адже навіщо тоді взагалі жити....

reanimat2008Дата: Неділя, 28.12.2008, 18:01 | Повідомлення # 27
Рядовой
Група: Долинчани
я ставлюсь до цього позитивно лише в тому випадку, коли хвороба невиліковна і приносить біль і страждання. sad

ALINAДата: Неділя, 08.02.2009, 02:43 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Люди ви тут про релігію ??? філософію???

1. Навіть якщо евтаназія(не дай Бог) колись буде законна , то процес прийняття рішення про припинення життя буде приймати не тільки хворий, а й спеціальні комісії з медиків, юристів та ін. А це не малий час. Чи як, пацієнт сказав не хочу жити, значить все, вирубаємо!!!

2. Хто і як буде позбавляти пацієнта життя? Логічно було б щоб медичний працівник ввів дозу препарату, і все діло зроблено! а як далі жити цій людині?? Знаєте, я 3 роки пропрацювала в терапевтичному відділенні, бачила багато невиліковних хворих, і , відповідно, смертей! Хочу сказати, що в останні хвилини, навіть та людина, яка роками переживала страшні муки невиліковної хвороби, чіпляється за життя, прагнучи відвоювати у смерті ще пару секунд! ЦЕ ДУЖЕ СТРАШНО! І виключень немає! (хіба що якщо людина помирає під час сну) то скажіть як після цього це можна розцінювати не як вбивство? чи " а вони ж мєдіки, живодьори, їм все одно"!!!!

3. Звісно, людина може зробити це сама(таких відважних, буде не багато, повірте!), випить якогось фенобарбіталу, чи ще якусь гидоту! То хто заважає це робити? Це як не крути СУЇЦИД ! то навіщо приймать закон про евтаназію і дискутувать?

ШАНУЙМОСЯ!

SoSДата: Неділя, 08.02.2009, 16:54 | Повідомлення # 29
Генерал-лейтенант
Quote (ALINA)
3. Звісно, людина може зробити це сама(таких відважних, буде не багато, повірте!), випить якогось фенобарбіталу, чи ще якусь гидоту! То хто заважає це робити? Це як не крути СУЇЦИД ! то навіщо приймать закон про евтаназію і дискутувать?

Логічно ! Підримую !

Форум » Про головне » Наше чарівне місто » ЕВТАНАЗІЯ (практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: