[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ? (Розміщуйте свої обгрунтовані побажання.)
Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ?
SoSДата: Середа, 18.06.2008, 19:08 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (TATKA)
про що ви говорите вже за нас давно всі подумали, а тепер чи стоятимемо ми на майдан чи сидітимемо вдома РІЗНИЦІ НІЯКОЇ НЕ БУДЕ!

Якби так думали всі, то не було-б ніякої Помаранчевої революції, різниця буде і не обов`язково та наївно чекати різниці яка-б миттєво проявлялася у власному гаманці, такі речі проявляються з часом, а миттєво змінюється тільки те, що можна миттєво змінити. В данному випадку змінилася психологія тих хто в 2004 четвертому році хотів нахабно сфальсифікувати вибори і це велика перемога народу, бо народ таки може впливати на владу, хоч і потрібні для цього ватажки, так як доречі було завжди і в усі часи.

Quote (TATKA)

А ПОЛІТИКА В НАС ЧАС СТАЛА ТИМ "ЯБЛУКОМ РОЗДОРУ",

Політика дослівно :

ПОЛІТИКА, -и, ж. 1. Загальний напрямок, характер діяльності держави, певного класу або політичної партії. // з означ. Напрямок діяльності держави або політичної партії у тій чи іншій галузі у певний період. // Події та питання внутрішньодержавного і міжнародного суспільного життя. ** Брудн<span style="color

Нікуди ви шановна від політики не дінетеся, бо вона була є і буде не залежно від того цікавитесь ви нею чи ні але якщо ви нею не цікавитеся, то ніяким чином на неї впливати не можете, тому й правий був той хто казав : " Якщо ви не займаєтеся політикою , то вона займається вами".

Quote (TATKA)

яке сварить не тільки людей між регіонами але й у сім'ї !

Від цього нікуди не дінешся, бо сварить людей не політика, а самі люди і без політики знаходять чому посваритися. Політика в цьому пасивна оскільки сама по собі не жива істота і є продуктом мислення живих істот, так як ви сваритесь з членом вашої родини з приводу того де стоїть кастрюля на кухні, так і сваритесь з приводу напрямку розвитку держави і те, і те сміливо можна назвати політикою. Але навіть в данному випадку річ не в тім, розмова йде про перейменування вулиць, тут вже дискусія виходить за межі політики і торкається моралі. Скажіть якщо вам всеодно як називаються наші вулиці та міста, то невже вам так само всеодно проблема пияцтва, наркоманії, честі, правди та неправди і тому подібних речей ?

Добавлено (18.06.2008, 19:08)
---------------------------------------------

Quote (TATKA)

хіба не так?, а за що люди сваряться?, Хіба є сенс в цьому!

А ви ніколи ні з ким не сварилися ? Сядьте і проаналізуйте ту ситуацію коли ви з кимось посварилися, чи був в тому сенс ? Гадаю, що був, бувають такі ситуації коли не посваритися не можливо.

Quote (TATKA)

знаєте в нашому випадку, політики приходять та "зникають", і все що від них залишається це тільки розчарування!

Все залежить від того як ви сприймаєте їх політику, нажаль навіть тіді коли абсолютно всім людям буде начхати на політику всеодно і політика, і політики будуть незалежно від того. Бо є таке поняття як "утопія", життя без політики то є утопія.

Quote (TATKA)

от мій тато не розмовляв зі мною тому що я не голосувала за Ющенка,

Тут явний перебор але це його тип характеру, думаю, що з іншої причини він чинив би тотожньо. Нічого дивного немає в тому, що батько хоче мати дітей однодумців, тож бо його кров але діти завжди думають по своєму.

Quote (TATKA)

а тепер що, сидить вдома та тільки зітхає! сам тепер за нього не буде голосувати! а між іншим тато був завзятим активістом на помаранчевій революції!

Спитай чому не буде, гадаю навряд він став думати інакше, просто Ющенко робить не зовсім ті речі про які заявляв під час Помаранчевої революції, я й сам зараз за нього голосувати не буду але саме тому, що мої переконання не змінилися. Зараз я його підтримую хіба що в питанні про НАТО, а щодо людей, то Тимошенко багато більш віддана ідеалам революції. Можу точно сказати, що за ПР Януковича чи комуністів, я голосувати не буду.

Quote (TATKA)

не має різниці хто який бік підтримує!

Є різниця чи немає, то питання другорядне, світогляд людини залежить від багатьох причин і я згоден в тому, що багато людей є заручниками свого світогляду. Всі люди можуть помилятися тут потрібно просто намагатися протидіяти негативному впливу зі сторони, а негативним впливом може бути і вдовблювання в голови про непотрібність займатися політикою, бо повірте вашою пасивністю всеодно хтось скористається але не в ваших інтересах. Ціною такої пасивності в минулому були голодомори і не тільки.

Quote (TATKA)

єдине рішення зігнати всіх і поставити молодих людей! але це ж також невідомо чим закінчиться!

Категорично не погоджуюсь, ставити потрібно не молодих, а порядних людей-патріотів незалежно від віку, та ще й фахівців

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

fermerДата: Субота, 19.07.2008, 07:56 | Повідомлення # 22
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Прочитав від "рядового дебіла" про договизну перейменування вулиць! Дебіл! - він і є дебіл!!! Що може бути дорожчим від нашого майбутнього? В жодній країні світу немає пам`ятників окупантам!!! Аж коли в Москві на Красній площі возведуть момумент Чингізхану, тоді лише я змирюся з цим дебілом...
Як і за що так можна себе зневажати? А коли у Вашу хату прийшов би який злодій, вбивби, не дай боже, Ваших батьків, дітей, братів і сестер... А йому у Вашому дворі надумали б памятник поставити, мовляв це історія вашої родини... Щоб тоді Ви, шановні, сказали б??? І якби повелися б???

Добавлено (18.07.2008, 17:06)
Спочатку зробили з людей бидло, а тоді запитують їх думку!!! Молодці, нічого сказати!!! То може треба було ще спитати їх чи вони бажають постійного підняття цін на кварплати чи на щось інше? Можна навіть референдум з цього приводу провести!!! А Ленін - то символ рабства в країні!!! Відповідно раби за нього. Я ПРОТИ!!!

Добавлено (19.07.2008, 07:56)
Хлопці! Не беріть в голову оті 99 відсотків, бо наші вороги завжди про ці відсотки клопоталися... 99 відсотків за совєтів у них голосували, вони ж будували пам`ятники злочинчям, та знищували й морили голодом людей. У 2004 році вони так само були впевненні, що їх 99 відсотків...
Жити треба, щоб боротися за правду, за справедливість, несправедливо, коли в центрі міста стоїть памятник злодію, що знищив українську державу і наших з Вами дідів та прадідів, увесь світ з того тільки глузує, бо жоден народ не ставить памятники окупантам... Немає памятника Гітлеру в жодній окупованій ним країні, немає памятника Мусоліні в Ефіопії, американцям не ставлять боввани у Вєтнамі, Афганістані, Іраку, в Росії теж не поставили ні Чингізхана, ні Тамерлана, ні Карла 12, ні Напалеона, ні Гітлера нікого з окупантів...
Стосовно грошей, це коштує насправді жалюгідних копійок, чиновники у нашому районі їх за три дні більше розкрадають, а для людей жодних проблем. Ніхто їх не примусить стояти у чергах та платити грошей за зміну назви, це казки тих капеесесовців, цілі міста і навіть країни перейменували і жодних проблем не було й не буде. Як надумає людина хату продати, або що, аж тоді їй в документах ручкою, безкоштовно, перекреслять стару назву вулиці, напишуть нову і поставлять печатку... Ось і все!!!
Давайте краще думати про те, що поставити на те місце, де зараз стоїть ідол сатани - злочинець Ульянов-Ленін чи як там його справжнє жидівське прізвище...
Я гадаю, що пам`ятник пані Долинській там не завадивби, а ще мабуть фонтани... Це романтично і гарно...
А представникам цієї конченоі влади давайте таки нагадаємо, що Вам любі друзі пора на пенсії по доброму, і радимо забирати свій памятник отому лисому з собою, а ні то доведеться його просто знищити... Не тому що ми вандали, ні! Кров мільйонів українців знищених цими катами закликає нас їхніх предків відновити справедливість, вшанувати наших справжніх героїв, наших предків, які і в часи козацтва задніх не пасли, і під час навали більшовиків під проводом Кості Блакитного та Матвія Григорєва боронили Україну, в Холодному Ярі не давали окупантам життя, надихнувши хлопців і дівчат з західної України до боротьби та створення УПА, і в часи другої світової йшли не лише у радянську армію, а й у лави Української Повстанської армії. Тільки про це чомусь мовчать у школах... Мабуть для того щоб закласти комплекс меншовартості у дітях з дитинства, бо всі наші або забуті, або "погані", в центрі Ленін, а вулиці Дзержинського, Кірова, Петровського, Жовтнева, 40 років Жовтня та інших покідків... А вулиця Богдана Хмельницького біля третього ставка... Отакої!!!

Повідомлення відредагував fermer - Субота, 19.07.2008, 08:00

dolinskaya-krДата: Субота, 19.07.2008, 20:08 | Повідомлення # 23
Admin
Група: Адміністратори
cool Шановні форучани, прошу у своїх повідомленнях не принижувати інших форумчан,
навіть тоді, коли вони неправі. Будьте вічливими та толерантними.
При порушенні правил спілкування будуть даватися штрафні бали, а потім буде забанено Ваш логін.
Сподіваюся на розуміння та взаємоповагу.

Адмін.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Неділя, 20.07.2008, 01:32 | Повідомлення # 24
Генерал-лейтенант
Quote (fermer)
Прочитав від "рядового дебіла" про договизну перейменування вулиць! Дебіл! - він і є дебіл!!!

Та не дебіл він, а просто приховано червоно-коричневий тип, перейменування обгрунтовує дороговизною і при цьому "слизько"перекладає це з плечей держави на плечі народу. А як можна ще переманити на свою сторону "еN-ну" кількість виборців ?

Quote (dolinskaya-kr)

Шановні форучани, прошу у своїх повідомленнях не принижувати інших форумчан,

Трохи в шановного fermerа увірвався терпець, з оглядом на минулу українську історію, особливо першої половини радянської доби, це цілком логічно. Мені теж дуже болить, коли теперішні негаразди в економіці, порівнюють з голодоморами. Зрозуміло, що нікому не до вподоби стан матеріального достатку людей який зараз є але порівняння з голодоморами, то дуже занадто. В ті часи таких "розумних" ніхто не слухав би, а якщо багато балакаєш, вже давно на Соловки відправили б, тому нехай цінять шановні комуністи те, що зараз є, бо повернення до не уявних, а до справжніх голодоморів з мільйонними жертвами думаю вони самі того не хотіли б і якщо порядні люди, а не "банда", то в такому разі давно змінили б свої погляди.

Ні комуно-імперським назвам вулиць, так перейменуванню!!! НАТО так !!! Так, європейському майбутньому України !!! Ні васальій залежності від Росії !!! Так, рівноправним відносинам з Росією !!!

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

irinaspasДата: Середа, 24.09.2008, 23:46 | Повідомлення # 25
Сержант
flower icecream shades
як на мене то в нашому місті є великим недоліком відсутність дитячих майданчиків , та й взагалі немає нашій молоді де відпочивати, чому б не створити якісь дитячо- юнацькі заклади , бо як я бачу підлітки збираються в оцих недобудованих вже напів розвалених будинках там і дискотеки ,там весь їхній дозвіл, та лазання по криші sad куди дивиться влада треба якось хоч позакривати ходи в ці будинки ,бо рано чи пізно в чиюсь сім"ю прийде горе, rolleyes так що думаю це одне з найактуальніших питань, адже молодь це наше майбутне, в мене підростає донька та й навіть зараз нема куди піти , не кажучи вже про якесь дитяче кафе shy shy shy

irinaspas

reanimat2008Дата: Неділя, 28.12.2008, 18:03 | Повідомлення # 26
Рядовой
Група: Долинчани
Я б змінив все, починаючи з вулиць, закінчуючи владою.(все крім людей, вони в даному випадку самі зміняться) wink

ventelДата: П'ятниця, 06.03.2009, 01:29 | Повідомлення # 27
Подполковник
А в место этого "лысого товарища" на площади кого установим? Степана Бандеру или Шухевича, последнего между прочим Гиттлер двумя крестами не за красивые глазки наградил. Памятники ОУН-УПА на востоке и на юге -не местные власти ставили, это Ющ с командой херней страдает, а местное население эти организации не поддерживало и поддерживать не будет(не смотря на переписаную историю), так как они с ихними дедами воевали, и между прочим с нашими тоже, да и воевали они за свою Галычыну, а не за всю Украину!

Повідомлення відредагував ventel - П'ятниця, 06.03.2009, 01:33

SoSДата: П'ятниця, 06.03.2009, 19:02 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Quote (ventel)
А в место этого "лысого товарища" на площади кого установим? Степана Бандеру или Шухевича, последнего между прочим Гиттлер двумя крестами не за красивые глазки наградил. Памятники ОУН-УПА на востоке и на юге -не местные власти ставили, это Ющ с командой херней страдает, а местное население эти организации не поддерживало и поддерживать не будет(не смотря на переписаную историю), так как они с ихними дедами воевали, и между прочим с нашими тоже, да и воевали они за свою Галычыну, а не за всю Украину!

Ти один з тих хто робить капітал на роз`єднанні українського народу, історія якраз зараз не переписана , то вона раніше була переписана і нормальні патріоти на сході і на півдні завжди підтримували українських національних героїв, інша справа, що наприклад в Крим просто населили багато люду з Росії і не тільки в Крим, вибачте але місцевим населенням назвати це можна тільки з великою натяжкою, це прості переселенці не з місцевим менталітетом і годі далі патякати про Гітлера кого він там нагороджував, СРСР до війни був союзником фашистської Німеччини, підписував договір про ненапад, а таємно і про розподіл сфер впливу (відомий пакт Рібентропа - Молотова) і не думаю , що справді корінне населення сходу та півдня якби його підняти з могили зараз би писало прославляючі вірші на адресу бандитів які це населення звели в могилу раніше потрібного терміну

ventelДата: Субота, 07.03.2009, 01:41 | Повідомлення # 29
Подполковник
Оставим тему кого куда переселили - мы имеем, что имеем - и не надо никого подъмать с могил, там живут сейчас(а не когда-то) люди с мнением которых надо считаться(между прочим это "не коренное" население на 80% СОСТОИТ ИЗ УКРАИНЦЕВ). А насчёт гитлеровской награды - под руководством Шухевича из украинского населения было создано два батальёна, которые воевали никак не против немцев - это исторический задокументированый факт. О том что был подписан пакт СССР осуждать никак нельзя, в инном случае западная Украина просто отошла б к Германии. Украинский народ я никак разъединять не пытаюсь и не хочу, но новые сомнительные герои ему совсем не надо(не подумай что я считаю героем Ленина). К стати местное население Крыма - татары, и они твою точку зрения тоже не совсем разднляют.

SoSДата: Субота, 07.03.2009, 14:15 | Повідомлення # 30
Генерал-лейтенант
Quote (ventel)
не коренное" население на 80% СОСТОИТ ИЗ УКРАИНЦЕВ)

Зомбованих яничар і то з 80-ти відсотків далеко не всі, а щодо Криму так там українців багато менше, і на Донбасі тільки 50 відсотків

Quote (ventel)
А насчёт гитлеровской награды - под руководством Шухевича из украинского населения было создано два батальёна, которые воевали никак не против немцев - это исторический задокументированый факт.

Не плутай СС Галичина з УПА, крім того трохи вчи історію, Галичина до 1939 року взагалі ніколи не була в складі Російської імперії, тож природньо для галичан Росію вважати за окупантів, хоч якщо розібратися то Росія і для решти України теж окупант

Quote (ventel)
О том что был подписан пакт СССР осуждать никак нельзя, в инном случае западная Украина просто отошла б к Германии.

Ну і чим відрізняється один окупант від іншого ? Ти хоч знаєш, що там робилося в ті часи ?Думаєш місцеве населення просто так, так довго боролося проти радянської окупації аж до 1961 року ? І нікуди західна Україна не відійшла-б, бо пакт Рібентропа - Молотова порушили німці і нічого їм не відійшло, навіть навпаки колишній німецький Кенінсберг зараз найзахідніша територія РФ

Quote (ventel)
но новые сомнительные герои ему совсем не надо

Оті сомнітєльниє герої свої життя віддавали за волю, з них приклад брати потрібно

Quote (ventel)
К стати местное население Крыма - татары, и они твою точку зрения тоже не совсем разднляют.

Ну бо і серед них є виродки

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 07.03.2009, 17:48

Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ? (Розміщуйте свої обгрунтовані побажання.)
Пошук: