[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ? (Розміщуйте свої обгрунтовані побажання.)
Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ?
SoSДата: Субота, 11.04.2009, 07:15 | Повідомлення # 51
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (ventel)
Sos а ты случаем не хочешь перерыть могилы неизвестным солдатам - они ведь "москальські окупанти"? Следуя твоей логике всех ветеранов ВОВ нужно вообще розстрелять!

Не логічні, варварські в тебе висновки, це якраз москалі так роблять, а наприклад в Німеччині могили радянським воїнам в багато більш доглянутому стані ніж в москалів навіть могили своїх солдат, не кажучи вже про німецьких. Я не гребу всих радянських воїнів під одну гребінку на відміну від тебе, то були важкі часи і в різних арміях служили різні люди, немає чого розділяти людей за принципом в якій армії хто служив, все багато складніше. Крім того невідомі солдати були з різних сторін, а не тільки з радянської, якщо вже на те пішло, то піди в Долинській до обеліска і почитай, там прізвища написані, тобто судячи з твоєї логіки принаймні там ну точно не потрібно нічого переривати або-ж частину перерити, а частину ні, бо там не всі прізвища відомі

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 11.04.2009, 18:12

ventelДата: Субота, 11.04.2009, 18:41 | Повідомлення # 52
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Quote (SoS)
це якраз москалі так роблять

Москали роют могилы своих солдат?
Quote (SoS)
тобто судячи з твоєї логіки принаймні там ну точно не потрібно нічого переривати або-ж частину перерити, а частину ні, бо там не всі прізвища відомі

Я чего-то не пойму какую половину перерыть надо?? И кого "моя логика" там за нелюдей считает?

SoSДата: Субота, 11.04.2009, 21:57 | Повідомлення # 53
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (ventel)
Москали роют могилы своих солдат?

Останки шести радянських льотчиків, які раніше покоїлися в братській могилі біля НВО ім. Лавочкіна поховали на Новолужінскому кладовищі підмосковних Хімок, повідомляє видання Каспаров.ru, з посиланням на "Эхо Москви".

Вранці 19 квітня адміністрація підігнала до пам'ятника техніку і робітників, які викопали останки льотчиків. Їх перенесли у місцевий морг. Ексгумація останків проводилася без повідомлення Совєта ветеранів або депутатів місцевих законодавчих зборів. Рішення про перезахоронення було ухвалене ще в 2005 році, проте воно відкладалося через протест громадських організацій міста.

В Росії і далі планують зносити радянські пам’ятники заради будівництва котеджів

Читай тут

Quote (ventel)
Я чего-то не пойму какую половину перерыть надо?? И кого "моя логика" там за нелюдей считает?

Ну ти-ж писав про те, що невідомих солдат перекопати потрібно, а там більше половини відомих, а інші здається 17 чоловік не відомі ..... А от на території теперішнього Залізничного парку був цвинтар німецьких солдат, точніше не цвинтар, а поховання, то ти там хоч згадку за це бачив ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 11.04.2009, 21:58

ЧудопаловДата: Четвер, 12.04.2012, 19:45 | Повідомлення # 54
Рядовой
Група: Долинчани
я хочу щоб наше місто розцвітало!

dolinskaya-krДата: Четвер, 12.04.2012, 20:43 | Повідомлення # 55
Admin
Група: Адміністратори
Quote (Чудопалов)
я хочу щоб наше місто розцвітало!

Для цього кожен мешканець міста повинен робити краще для свого міста

(не смітити, не ламати дерева, лавки, не писали по стінам, ...)

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

VREDNAДата: Четвер, 12.04.2012, 22:59 | Повідомлення # 56
Рядовой
Бліна не ламати, не писати, а що дітям робити коли не має дитячих майданчиків , в Кривбасі та в Кіровограді на кожному кроці та у дворі, а у нас немає

dolinskaya-krДата: Четвер, 12.04.2012, 23:23 | Повідомлення # 57
Admin
Група: Адміністратори
Quote (VREDNA)
Бліна не ламати, не писати, а що дітям робити коли не має дитячих майданчиків

Сказати дякую тим, хто голосував тричі за нині діючого мера !!! Ще й 4 раз проголосуйте.

У цьому році будуть збудовані два майданчики - загальна вартість 200 000 грн

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

БАКДата: П'ятниця, 13.04.2012, 20:56 | Повідомлення # 58
Рядовой
Quote (dolinskaya-kr)

Потрібно буде сказати меру дякую за ті майданчики, що будуть збудовані

VREDNAДата: Понеділок, 16.04.2012, 21:13 | Повідомлення # 59
Рядовой
Quote (dolinskaya-kr)

так вони у нас золоті виходять, а в Крибасі інтересно Рошен на свої майданчики такі самі кошти виділяють

ventelДата: Четвер, 26.04.2012, 14:48 | Повідомлення # 60
Подполковник
Група: Мешканці сайту

Где они будут построены?

Додано (26.04.2012, 14:48)
---------------------------------------------
question

Ветос

Форум » Про головне » Наше чарівне місто » Щоб Ви хотіли змінити у нашому місті ? (Розміщуйте свої обгрунтовані побажання.)
  • Сторінка 6 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Пошук: