[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Обговорення » Юридичні поради » Запитання юристам (Задаємо свої питання до юристів)
Запитання юристам
sorusatДата: Вівторок, 28.09.2010, 20:44 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Повідомлень: 1
Статус: Offline
28.09.2010
В липні цього року звернувся в Управління інспекції архітектурно-будівельного контролю Київської області у Східному регіоні(м.Бровари) з питання оформлення самочинно забудованого будинку на власній ділянці землі. Мені дали список документів, які я повинен надати даній організації. Одним із документів, який я мав мати - техогляд будинку. Коли я зібрав всі документи, і звернуися знову в дану організацію,то мене повідомили, що замість техогляду будинку тепер треба проходити теобстеження (прийшла постанова в момент збору мною документів), яке робить тільки одна організація - ТОВ "Укрїнський інженрно-технічний центр". Тому в прийнятті документів мені було відмовлено. Зазначу, що за техогляд, резолюцію санстанції та пожежної безпеки (огляд будинку, аналізи, сертифікат облСЕС)я платив гроші. Після "недійсності" мого техогляду будинку, всі ці підписи, сертифікати, анлізи мені потрівно робити заново, і знову платити. Між іншим, вртість техогляду коштувала 1500 грн., вартість техобстеження - 4000 грн. Хтось сидить на "відкатах".
Як можна вирішити мою справу, або як повернути мені мої гроші, витрачені на збір документів?
З повагою - Олександр.
 
tekkenДата: П'ятниця, 01.10.2010, 18:31 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня юристи. Потрібна ваша допомога.
Справа ось в чому: відповідач порушив правила дорожнього руху зіткнувся зі мною та пошкодив мій атомобіль. Суд визнав відповідача виним і зобовязав його відшкодувати заподіяну шкоду. А виконавча служба не може стягнути з відповідача гроші посилаючись на те, що БТІ не може накласти арешт на майно тому, що в відповідача немає в наявності нерухомого майна, управління ДАІ - зареєстрованого транспорту не рахується, ДПІ - на обліку не значиться, центр зайнятості - у пошуку роботи не звертався та виплати допомоги по безробіттю не отримувавю. Тобто він не може відшкодувати завдану шкоди оскільки не працює і не має жодного майна.
чекаю Вашої допомоги і на перед дякую.
 
VendettaДата: Четвер, 07.10.2010, 08:53 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброе утро!! Подскажите пожалуйста, ситуация следующая...
Есть ООО (охранная фирма) и есть ФЛП (единоналожник того же направления), причем учредитель у этих двух фирм одно и то же лицо!!!
ООО заключает с ФЛП логовор субподряда на выполнение охранных работ, т.е. передает часть своих клиентов ФЛП!!!
Стоит ли так работать???и могут ли возникнуть какие нибудь подводные камни в ходе такого сотрудничества?????
За ранее спасибо за ответ!!!
 
dolinskaya-krДата: Четвер, 27.01.2011, 22:26 | Повідомлення # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
№ 649: александр
Quote
больничные
Донецкая Жд скажите пожалуйста на каком основании предприятия дороги отказываются начислять и оплачивать больничные листы если работник болел более 5 дней ?

2011-01-18 12:16:26

Відповідь:
Шановний Олександре!

Інформуємо Вас, що з 1 січня 2011 р. набрав чинності Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8.07.2010 р., № 2464 (далі – Закон). Розділом VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону було внесено зміни і до ст. 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» (далі – ФСС).
Зокрема, було змінено порядок виплати лікарняних за рахунок страхового фонду. Згідно із Законом підприємство повинно відкрити окремий поточний рахунок у банку, на який регіональні відділення ФСС мають перераховувати страхові кошти, у тому числі для виплати за лікарняними листками. Для того, щоб фонд це зробив, необхідно подати відповідний розрахунок лікарняних, який протягом 10 днів фонд повинен розглянути і прийняти відповідне рішення про сплату. Тільки після цього кошти будуть перераховані на окремо відкритий рахунок.
З цього рахунку можна сплачувати страхові суми тільки фізичній особі.
Тобто до цього часу підприємство виплачувало лікарняні під час виплати заробітної плати, а потім подавало відповідний звіт до ФСС з метою відшкодування сплачених сум.
На сьогодні, на жаль, дирекцією ФСС ще не доведено до роботодавців форми звіту до ФСС та сам порядок відшкодування лікарняних. Тому до вирішення цього питання дирекцією ФСС виплата лікарняних буде здійснюватись із запізненням від заробітної плати.

Відділ фінансової роботи
Ради профспілки


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
marina5552Дата: Середа, 26.10.2011, 17:17 | Повідомлення # 15
Рядовой
Група: Мешканці сайту
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня, шановні юристи

Дуже прошу вибачення, але прошу надати Вашу пораду стосовно мого запитання.

Колишній головний редактор газети, заснованої трудовим колективом підприємств звільнився по згоді сторін. Сам робив запис про прийняття на посаду у своїй трудовій книзі і сам же зробив запис про звільнення "за згодою сторін". Це було у липні. Розрахунок не отримав. Є копії трудової, протоколи.
Після звільнення він не подавав ніяких заяв на розрахунок. Ніяких відмов у виплаті розрахунку (усних чи письмових) від теперішнього керівника йому не поступало, оскільки не було запиту на розрахунок з його сторони. Він бажає отримати розрахунок по теперішній час.
Була проведена перевірка діяльності редакції (КРУ) та складений акт перевірки, в результаті виявлена заборгованість колишнього керівника, а також порушення ним при веденні справ. Крім того колишній керівник вимагає головного редактора газети ознайомити його з актом ревізії. Чи правомірна така вимога від нього як від сторонньої особи, бо інформація його теж стосується? Чи можливе надання такої інформації через запит суду за позивом колишнього керівника, чи акти ревізії є службовою конфіденційною інформацією?
Колишній керівник хоче подавати в суд на районну адміністрацію, саме підприємство і наполягати на відновленні на посаді, оскільки поки він не був вчасно розрахований. Чи правомірно це?
Заяву на розрахунок колишній головний редактор подав тільки зараз.
Теперішній керівник згоден провести розрахунок на момент розірвання угоди (звільнення) , але не може перевести кошти через банк - р/р заблокований по бажанню фізичної особи. Особисто отримати готівкою також відмовляється. Вирішили перевести кошти (розрахунок на день звільнення) поштою.
Теперішній керівник був прийнятий одноголосно на загальних зборах колективу, з ним підписана угода на три роки.

От така ситуація. Нинішній головний редактор газети прийшов практично на розорене на пусте місце, газета винна колгоспам гроші, взагалі не велась робота по діловодству та кадрам - відсутні були навіть необхідні бланки як то: журнали обліку трудових книжок, книги наказів тощо. Редакція давно потребувала ремонту, який зараз проводиться. Важка ситуація з фінансуванням.

Прошу Вашої поради, шановні юристи! Буду Вам дуже вдячна, якщо відгукнетесь.


Повідомлення відредагував marina5552 - Середа, 26.10.2011, 17:26
 
Форум » Обговорення » Юридичні поради » Запитання юристам (Задаємо свої питання до юристів)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: