[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та мистецтво » Фотографія » Конкурс фотографій (Допомогаємо нашим жителям у конкурсах)
Конкурс фотографій
dolinskaya-krДата: Неділя, 05.10.2008, 21:13 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
На сайті http://korrespondent.net проводиться конкурс "Почему я люблю свою страну".
Конкурс проводиться з 26 вересня по 26 жовтня. Житель нашого міста Олег бере в ньому участь. Пропоную всім взяти участь у голосуванні та підтримати роботи нашого учасника. Для голосування необхідно клікнути мишкою по маленькій фотографії, і коли вона збільшиться під нею з'являться 5 зірочок. Вибравши Вашу оцінку клікайте на відповідній зірочці.

Голосування тут cool

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

ГопакДата: Середа, 24.02.2010, 09:19 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Долинчани
Я тоже участвую в конкурсе фотографий!Он называется "Мое любимое растение". Очень нужна ваша поддержка! Фото сделано мной, и растения на нем тоже выращены мной собственноручно!http://www.ldportal.ru/competitions/2010/2/participants/183/#user183
Очень хочу что-нибудь выиграть!

Повідомлення відредагував Гопак - Середа, 24.02.2010, 09:33

dolinskaya-krДата: Субота, 27.02.2010, 17:55 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Проголосував "5". Бажаю перемоги cool

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

Форум » Культура та мистецтво » Фотографія » Конкурс фотографій (Допомогаємо нашим жителям у конкурсах)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: