[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Обговорення » "Народний Фаворит" » Пральний порошок
Пральний порошок
Пральні порошки яких торгових марок Ви вважаєте найбільш успішними ?
1.Ariel[ 1 ][16.67%]
2.Bonux[ 0 ][0.00%]
3.DAX[ 0 ][0.00%]
4.Gala[ 0 ][0.00%]
5.OMO[ 0 ][0.00%]
6.Persil[ 3 ][50.00%]
7.Rex[ 0 ][0.00%]
8.SA8 (Amway)[ 2 ][33.33%]
9.Tide[ 1 ][16.67%]
10.Лотос[ 1 ][16.67%]
Опитування завершено - Неділя, 04.10.2009, 01:18
Усього відповідей: 6
dolinskaya-krДата: Неділя, 08.03.2009, 00:18 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Статус: Offline
biggrin Пропоную всім користувачам не просто проголосувати, а й залишати свої коментарі
про враження, якості, недоліки пральних порошків. Думаю, що ми всі разом оберемо кращий продукт.
Тож починаємо з пральних порошків. Чим Ви користуєтесь і які ваші враження ?

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

dolinskaya-krДата: Неділя, 08.03.2009, 00:47 | Повідомлення # 2
Admin
Я зробив вибір за порошок SA8™ Premium , і ось чому:
- не містить фосфатів;
- чудово розчиняється у воді, що забезпечує відмінні результати прання;
- легко виполіскується, не залишаючи миючих компонентів, які подразнюють шкіру;
- речі після прання не містять алергенів, мають приємний аромат чистої тканини, а не порошку;
- так як порошок концентрований, то для прання його потрібно 30-60гр.(в залежності від забруднення);
- містить силікат натрію, що запобігає корозії металу гудзиків, застібок ...;
- містить помякшувач води, тому не потрібно додавати "Калгон";
- містить добавку BIО-QUEST (це компонент на основі активного кисню, а не агресивних хімічних речовин), який має відбілюючі, плямовивідні властивості і при цьому освіжає колір.

Так, порошок дорогий(74,26грн. - упаковка 750г; 193,94грн. - 2,25кг),але Ваше здоров'я того варте.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Неділя, 08.03.2009, 06:55 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Я не займаюсь пранням але проголосував за Persil, що стосується SA8 (Amway), то там більше реклами і щось мені так здається, що користуватись цим порошком небезпечно для довговічності пральної машинки, я не вірю в те, що не потрібно додавати Калгон, а ті хто займається розповсюдженням SA8 (Amway) відверто обманюють покупців і мало того, їх і самих відверто обманюють, бо для того щоб послухати якусь лекцію, то з потенційних розповсюджувачів деруть гроші, хоч повинно бути навпаки, мій вибір купувати порошки для прання у звичайних магазинах, а не у сумнівних розповсюджувачів

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 08.03.2009, 12:58 | Повідомлення # 4
Admin
Quote (SoS)
... що стосується SA8 (Amway), то там більше реклами і щось мені так здається, що користуватись цим порошком небезпечно для довговічності пральної машинки, я не вірю в те, що не потрібно додавати Калгон

Я півтора роки як користуюся пральною машиною ARDO, завжди користавався "Калгоном". Але коли почав користуватися SA8 (Amway), то перші два прання з машинки сипався накип.
Ось Вам і Калгон по 29 грн. за пачку. sad

Quote (SoS)
а ті хто займається розповсюдженням SA8 (Amway) відверто обманюють покупців і мало того, їх і самих відверто обманюють, бо для того щоб послухати якусь лекцію, то з потенційних розповсюджувачів деруть гроші, хоч повинно бути навпаки, мій вибір купувати порошки для прання у звичайних магазинах, а не у сумнівних розповсюджувачів

Тут з Вами не погоджусь, я недавно став розповсюджувачем продукції Amway. але поки сам не випробував цю продукцію, навіть нікому й не пропонував.
Можливо десь трапляються люди, які деруть гроші за лекції. Але ж і за елементарну сіль в нас спекулянти гребуть по 7 грн., при її ціні 0,70 грн. Це проблема нашого суспільства, бо ми самі дозволяємо платити ці гроші.
Тому прошу не рівняти всіх людей під одну лінійку.
Чи повернуть вам гроші, якщо Ви придбаєте пральний порошок в магазині, спробуєте прати і він Вам не підійде ? Думаю, ні. А компанія Amway повертає.

SoSДата: Неділя, 08.03.2009, 13:24 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Та був в нас такий порошок 60 грн за пачку (було 1 рік тому) і не виправдав себе, пере не краще ніж інші і при значно більшій ціні, а один мій знайомий теж цим Амвейом займався, то вже кинув, купив мабуть на все життя собі порошку та зубної пасти happy бо не так з краю іншим його продавати в три дорога, а щодо Калгона, то я не проти, що може бути не якісний товар, підробка але якщо вже на те пішло, то зараз можна купити пристрій для пом`якшення води з допомогою електричного струму, без хімії, то там вже якість Калгону не матиме значення, він тоді взагалі не потрібен

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

protecterДата: Вівторок, 10.03.2009, 10:00 | Повідомлення # 6
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Я проголосувала за Persil.. Користуюсь цим порошком майже 3 роки, білизна після ньго бездоганна, все добре відстірує!

VeriДата: Субота, 14.03.2009, 18:40 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Мешканці сайту
Namisto kalgonu použyvajetsia soda ale ne piševaja v kryštalykach, progolosuvala za Tide ale dobry aj zeleny Rex.

dolinskaya-krДата: Неділя, 05.07.2009, 22:33 | Повідомлення # 8
Admin
Quote (protecter)
Я проголосувала за Persil.. Користуюсь цим порошком майже 3 роки, білизна після ньго бездоганна, все добре відстірує!

Білизна бездоганна по кольору, а чи по чистоті від фосватів так це навряд. А фосфати проникають через вашу шкіру до крові. І накопичуються у Вашому організмі.
Чи зможете Ви поливати водою квіти, після прання вашим порошком ? Адже наші бабусі у селах не мають каналізації і ллють все це або на землю або в гній. Що з овочами чи фруктами знову потрапляє в наш організм.
Пропоную подивитися ролик про дослідження каналу ICTV:
"Украина. Правда о бытовой химии." (для перегляду клікніть тут)

Так невже Вам не важливе Ваше здоров'я ???

SoSДата: Середа, 08.07.2009, 23:40 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Адміне ти впевнений, що Amway не відноситься до побутової хімії ??? biggrin Знаєш, я чув тих людей які на цьому як кажуть собаку з`їли.... Займаються тим самим але з іншими не гіршими але набагато дешевшими фірмами .... Насправді ніхто не каже , що Amway поганий, мова про те, що він не виправдано дорогий і нічим не кращий ... На самих рядових розповсюджувачах фірма, чи може не сама фірма, а "ділки" заробляють скаженні кошти, за різноманітні " презентації" і т.д розповсюджувачі платять гроші і не є партнерами фірми по суті, а по суті для фірми є покупцями які купують товару, а не беруть на реалізацію на досить пристойні сумми, а потім більшістю вимушені самі тими порошками та зубними пастами користуватись, бо перепродати ще дорожче комусь, знайти ще більшого дурня..... досить проблематично ....

dolinskaya-krДата: Четвер, 03.12.2009, 23:36 | Повідомлення # 10
Admin
Quote (SoS)
а не беруть на реалізацію на досить пристойні сумми, а потім більшістю вимушені самі тими порошками та зубними пастами користуватись, бо перепродати ще дорожче комусь, знайти ще більшого дурня..... досить проблематично ....

Якщо Вам так пропонували, то Вас значить обманули. Згідно правил фірми нічого накуповувати наперед не потрібно. Я вже майже рік у цій системі.
Ви розповідаєте знайомим про те, чим цей порошок (чи інший товар) кращий за конкурентів. Є навіть презентації з дослідами.
Особисто я користуюся цими порошками. Для дітей є Baby. На малюку немає жодних подразнень.
А я не розумію, а чому ви купуєте в магазинах продукти, які коштують на оптових базах дешевше ???
Правильно, бо потріьно платити за приміщення, податки, з/п, ел.енергію, і т.д.
А тут так само, ті хто розповсюджує заробляють гроші. Хочете отримувати товар з 30% знижкою, то заключайте договір і продукція для Вас буде дешевшою. Не потрібно з когось робити дурня, людині треба пояснювати.

Форум » Обговорення » "Народний Фаворит" » Пральний порошок
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: