[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та мистецтво » Події » Фестиваль „ Долинський листопад ” (-конкурс авторської пісні та поезії)
Фестиваль „ Долинський листопад ”
dolinskaya-krДата: Неділя, 20.09.2009, 22:51 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
ПОЛОЖЕННЯ
про відкритий районний фестиваль-конкурс авторської пісні та
поезії „ Долинський листопад ”

1. Мета фестивалю-конкурсу :
Популяризація авторської пісні та поезії у районі та за його межами. Виявлення талановитих композиторів і поетів, виконавців авторської пісні, створення сприятливих умов для розвитку їх майстерності, активізації діяльності.

2. Організатори фестивалю-конкурсу:
Долинська районна державна адміністрація;
Долинська районна рада , Долинська міська рада;
відділ культури і туризму Долинської райдержадміністрації;
Долинська районна дитяча музична школа.

3. Учасники фестивалю-конкурсу:
У фестивалі беруть участь професійні і самодіяльні композитори, автори музики пісень з музичною освітою, автори слів, виконавці авторської музики. Вік учасників не обмежується.

4. Місце і час проведення:
Долинська районна дитяча музична школа. Фестиваль проводиться один раз на рік у другу п’ятницю жовтня після Всеукраїнського Дня музики. Початок фестивалю о 14-30.

5. Умови фестивалю-конкурсу:
Для участі у фестивалі кожен автор музики повинен підготувати дві пісні: одна з них – для дітей чи жартівлива, друга – патріотична або лірична , на вибір. Супровід – акомпанемент у живому виконанні або фонограма ( - ).
Поети – два різнопланові пісенні вірша.
Номінації: „ виконавець авторської пісні ”, „ автор музики ”, „ поет ”.
Заявка на конкурс подається до 1 жовтня на Долинську районну дитячу музичну школу за адресою: м. Долинська, вул. Щорса 1, або на адресу відділу культури і туризму Долинської райдержадміністрації: м. Долинська, вул.. Гоголя, 65, тел/факс: ( 05234) 52718, ел. пошта: dol_kultura@mail.ru ( відділ культури). ( Вірші і нотний матеріал подавати разом із заявкою).

6. Журі фестивалю-конкурсу:
1. Л.Баранова – член Кіровоградського літоб’єднання „Степ”, член Асоціації криворізьких літераторів
2. М.Бєлова - директор Долинської районної дитячої музичної школи, голова мистецького об'єднання „ Сузір’я Долинщини ”, композитор,автор проекту
3. О.Дога – спеціаліст з питань соціального захисту населення міста.
4. І.Найденко - член Національної спілки журналістів України, редактор республіканської газети „ Українська перспектива ”
5. О.Нежигай – голова Дніпропетровської регіональної організації Національної спілки композиторів України, композитор.

7. Фінансування фестивалю-конкурсу „ Долинський листопад” :
Всі витрати на проїзд і відрядження учасників – за рахунок установ, які відряджають, або за власний рахунок. Учасники конкурсу нагороджуються Дипломами, квітами. . В рамках фестивалю планується виїзд на другий день у відомий дендропарк „ Веселі Боковеньки ” для творчого спілкування і відпочинку.

Завантажуйте: БЛАНК - Заявка на участь у фестивалі-конкурсі cool


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
dolinskaya-krДата: Неділя, 20.09.2009, 23:12 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline

УКРАЇНА
Долинська районна державна адміністрація Кіровоградської області
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

28500, м. Долинська, вул. Гоголя, 65 тел.5-27-18


21 серпня 2009 року № 65

Відділи культури і туризму райдержадміністрацій, міськвиконкомів,
директорам ПСМНЗ

Про участь у відкритому районному
фестивалі–конкурсі авторської пісні
та поезії „ Долинський листопад ”

Долинською районною державною адміністрацією, районною і міською радами, відділом культури і туризму райдержадміністрації, районною дитячою музичною школою з метою популяризації авторської пісні та поезії, виявлення талановитих композиторів і поетів, створення сприятливих умов для розвитку їх майстерності у 2008 році започатковано проведення щорічного відкритого районного фестивалю-конкурсу авторської пісні та поезії „ Долинський листопад ”. Фестиваль-конкурс „ Долинський листопад ” проводиться щороку у другу п’ятницю жовтня ( у 2009 році – 9 жовтня ) на базі молодіжного центру „Червона калина”, початок о 14.30 год.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відкритому районному фестивалі-конкурсі авторської пісні та поезії „ Долинський листопад”.
Просимо довести зазначену інформацію до зацікавлених осіб.
Положення про відкритий районний фестиваль-конкурс „ Долинський листопад” додається.
Заявки на участь у фестивалі-конкурсі необхідно надіслати до 1 жовтня 2009 року в Долинську районну дитячу музичну школу за адресою: м. Долинська, вул. Щорса, 1
або на адресу відділу культури і туризму Долинської райдержадміністрації: м. Долинська, вул. Гоголя, 65, тел/факс: ( 05234) 52718,
ел. пошта: dol_kultura@mail.ru ( відділ культури).

Начальник відділу культури і туризму
райдержадміністрації Л. Кащеєва

Бєлова
5-12-33, 8-099-4313119, 8-097-0404623

БЛАНК - Заявка на участь у фестивалі-конкурсі


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
ailazarevДата: Вівторок, 29.09.2009, 09:55 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 73
Статус: Offline
Хорошо что к фестивальному движению приобщился Начальник отдела культуры и туризма
райгосадминистрации Л. Кащеєва. Возможно с её помощью, как написано выше( створення сприятливих умов для розвитку їх майстерності ), у нас в городе наконец-то появится "Клавиша", и музыкант на полставки в ДК, который будет писать аранжировки для участников фестиваля долинчан.
 
dolinskaya-krДата: Понеділок, 15.11.2010, 21:48 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
Стаття з газети "Народне слово":
„Долинський листопад” 2010 – свято поезії та пісні

Районний фестиваль-конкурс авторської пісні та поезії „Долинський листопад”, який відбувся 8 жовтня 2010 року перетворився на справжнє свято поезії та пісні. Від подібних йому масових заходів фестиваль був відмінний тим, що його учасники не були обмежені за віковою категорією та за їх професіональними заслугами. Хтось уже мав нагороди за участь в інших престижних конкурсах, а дехто вперше піднявся на велику сцену. Всього ж з’їхалось в Долинську 42 учасники з міст та районів Кіровоградської та Дніпропетровської областей.
Згідно затвердженої концертної програми 10 з них представляло номінацію „Пісенна поезія”; 9 – „Виконавці авторської музики”; 8 – „Автор музики” і 15 – „Автор музики і виконавець”.
Організатором конкурсу-фестивалю стала директор дитячої музичної школи Марина Бєлова. Саме завдяки її організаторським здібностям та проробленій роботі вдалось зібрати на конкурс таку кількість учасників.
Тепло привітали учасників заступник голови райдержадміністрації Лілія Бабенко та заступник голови міської ради Василь Боркута.
Потім ведуча конкурсу-фестивалю Оксана Пугач запросила на сцену журі: Антоніна Корінь (м. Кіровоград, поетеса і член національної спілки письменників України); Любов Баранова (член асоціації Криворізьких літераторів); Віктор Лисенко (м. Кіровоград, видавець Кіровограду і автор поетичних збірок); Марина Долгіх (композитор, викладач Кіровоградського музичного училища); та голова журі Марина Бєлова (м. Долинська, лауреат Всеукраїнського конкурсу композиторів „Спалахи багаття”). У своїх виступах члени журі подякували організаторам конкурсу за виконану ними роботу та висловили думку, що останнім часом культурний центр Кіровоградщини „потихенько” переміщається в наше місто, бо навіть на обласному конкурсі „Червона рута” не була представлена така кількість авторів музики та поетичного слова, як тут. В свою чергу Марина Бєлова подякувала за підтримку відділ культури і туризму райдержадміністрації і його начальника Кащеєву Л.В., виконкому міської ради за посильну допомогу, керівництву Криворізького гірничо-збагачувального комбінату за надання залу, всім присутнім гостям фестивалю, викладачам та учням музичної школи за участь в його підготовці.
Фестиваль розпочався, і глядачі, які зібралися в залі, а це перш за все молодь із загальноосвітніх шкіл та мешканці міста Долинської і району одержали справжню насолоду від виступів конкурсантів. Глядачів вразила поетично прикрашена сцена, а виставлені в фойє різноманітні дитячі малюнки напередодні Дня художника внесли ще більший творчий підйом для учасників.
А розпочалося дійство виступом учнів музичної школи, які хором виконали пісню (на слова нашого земляка Михайла Родинченка) з ідентичною назвою фестивалю. А потім під бурхливі овації залу ішли виступи по номінаціям.
В дитячому блоці представляла власну пісню Валерія Андрієнко (учениця Долинської музичної школи), в подальшому зайняла 3-тє місце; Влада Пшебильська (викладач і автор музики її мама – Долинська ДМШ); Ольга Капітоненко (Кіровоградська школа мистецтв), яка зайняла 1-ше місце. Перше місце, як виконавець, зайняла учениця Долинської ДМШ Горова Віталія, що виконала пісню на слова і музику Дарії Попової. Зеленько Юлія (Кіровоградська музична школа №4) представила власну, важку у виконанні пісню і зайняла як виконавець і автор музики 2-ге місце. Мар’яна Лойтра виконала пісню, Написану свої батьком – директором Маловисківської музичної школи і отримала 3-тє місце як виконавець. Отож дуже приємно що діти-долинчани гідно представили наше місто. Велика заслуга в цьому також кваліфікованих викладачів, які їх підготували.
В номінації „Пісенна поезія” 1-ше місце зайняла Валентина Кондратенко (Добровеличківський район), яка крім поетичного дару показала велике мистецтво читця. 2-ге місце поділили Тетяна Кузьменко (Долинський р-н, с. Катеринівка) та Тетяна Кошель (м. Кривий Ріг); 3-тє місце здобула Валентина Бугрій (м. Долинська) та Катерина Недик (м. Долинська, учениця ЗОШ №2).
В номінації „Виконавець авторської музики” крім юних та починаючих виконавців виступили досвідчені музиканти та композитори. Це перш за все Раїса Іванова (солістка Маловисківського РБК), яка виконала пісню композитора Валентини Мельник під музику ансамблю народних інструментів і зайняла 3-тє місце; Володимир Бровченко (м. Мала Виска) сердечно виконав пісню свого земляка Петра Шамкия і теж за кількістю набраних балів посів 3-тє місце. Тепло зустрів зал виступ жіночок з Долинського народно-обрядового колективу „Калина” з піснею Віталія Вовторніка „Полечка Долинська”. Пісню „Просто жінка” (автор Марина Бєлова) проникливо співала Ірина Малага (м. Долинська) під акомпанемент скрипки (Василь Шеляг) та гітари (Віталій Рябець) і посіла, як виконавець 2-ге місце. За ініціативи всіх членів журі (без участі Марини Бєлової) за набраними балами їй було одноголосно присуджено 1-ше місце як автору музики. Так місця розподілилися між юними та дорослими конкурсантами.
Номінація „Автор музики і виконавець” була представлена більшістю учасників. І це ще раз показало, що наш край справді багатий талановитими людьми: це долинчани Володимир Герасименко і Валентин Литвинов; Андрій Фоменко (м. Кіровоград), який проспівав власну пісню на слова великого Кобзаря і посів 3-тє місце; Андрій Шульга (м. Кіровоград, лауреат фестивалів „Музичні вітрила”, „Перлини сезону”) 2-ге місце; Діна Головко (м. Кіровоград, переможець обласного конкурсу авторської пісні „Червона рута”), яка мелодійно виконала під бандуру свої пісні і отримала 1-ше місце. Гран-Прі конкурсу по праву дісталось Катерині Соломієвій (переможець міжнародного конкурсу в м. Рівне „Я і гітара”, „Майбутнє Європи”). Можна ще багато писати, згадуючи інших учасників, це і молодь з Кривого Рогу, учасники рок клубів і багато інших виконавців і авторів. З часом, вони набудуть мистецького досвіду і теж стануть неперевершеними майстрами.
На закінчення концертної програми, коли журі підбивало підсумки конкурсу фестивалю перед глядачами виступав дитячий танцювальний ансамбль відділу народно-сценічної хореографії (тричі переможець обласного конкурсу учнів ПСМНЗ „Паросток”), який зараз готується до проведення щорічного відкритого фестивалю-конкурсу дитячої творчості „Квітки степу”, який відбудеться в нашому місті 20 листопада на Міжнародний день дітей.
Так, на фестиваль до нашого степового міста приїхали справді талановиті і обдаровані люди і потрібно в майбутньому такі конкурси підтримувати всіма силами. Можна сказати по закінчені, що завдяки ініціативним людям кипить і вирує творче життя в районі. Так давайте його разом берегти і розвивати, бо життя людське дійсно коротке, а музична і поетична творчість вічні. Квітчай і прославляй наше місто „Долинський листопад”!

Віктор Жук, учасник фестивалю


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
dolinskaya-krДата: Неділя, 09.12.2012, 22:02 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 660
Статус: Offline
У Долинській парад, зорепад, листопад… - "Долинський листопад - 2012"

У Долинській парад, зорепад, листопад.
В нас не всі ще таланти розкриті.
Фестиваль, фестиваль! Лине пісня у даль,
І серця наші й душі відкриті.
І осінні ці дні. І вірші, і пісні,
Незрівнянно чудова погода.
Фестиваль, фестиваль! Це – пісень карнавал,
І осіння навкруг позолота.


Цією піснею на слова Валентини Бугрій хор учнів музичної школи вітав усіх присутніх гостей і глядачів на п'ятому ювілейному відкритому фестивалі-конкурсі авторської музики і поезії „Долинський листопад”. Музику до пісні створила засновник фестивалю, композитор, директор музичної школи - М.Бєлова, яка і акомпанувала хору.
На свято музики і поезії в привітному залі „Червона Калина”, який люб’язно надала дирекція комбінату КГЗКОРу, з’їхались понад 40 учасників з Кіровоградської та Дніпропетровської областей, Долинського району.
Всіх присутніх і гостей тепло вітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Бондаренко, заступник голови міської ради Лілія Бабенко та депутат обласної ради Петро Костючок, які активно сприяють розвитку та популяризації мистецтва , зокрема, проведенню цього фестивалю.
Мариною Миколаївною було представлено компетентне журі у складі: відомої Криворізької поетеси, уродженки Долинського району – Любові Баранової; поета і письменника з Києва – Володимира Яремчука; поета і прозаїка, співця рідного краю, члена обласного літературного об’єднання „Степ” – Михайла Родинченка; відомої на Україні художниці і поетеси – Ольги Кондратенко; переможця Всеукраїнських конкурсів та минулорічного фестивалю „Долинський листопад” – Андрія Шульги з Кіровограду.
Перед самим початком фестивалю в фойє молодіжного центру в мистецькому оформлені художніх виробів учнями та викладачами музичної школи – Оксани Москалік та Ольги Омельченко всіх чекала осінь: тут і осіння галявина; оригінальні вази з макаронних виробів, вкритих позолотою; осінній дизайн картин та проведення майстер-класу з виготовлення осінніх квітів.
І тематика музичних і поетичних виступів майже вся була пронизана осінніми мотивами.
Вже традиційно на початку фестивалю звучала пісня на слова Л.Баранової „Магія осені”, хлібом-сіллю вітали гостей учні народно-сценічної хореографії районної дитячої музичної школи піснею - гімн „Кіровоградщина”.
Ведуча Оксана Сухицька з притаманною майстерністю оголошувала всі номінації.
В першій номінації „Виконавець авторської пісні” перемогла співачка з академічною манерою виконання Оксана Кондратенко з міста Кіровограду. Музику до пісні написала композитор Ольга Капітоненко, викладач Кіровоградської школи мистецтв, яка отримала друге місце як автор музики.
Любов Лісова з Долинської вперше співала сольно „Осінню пісню”, слова до якої написала сама (музика М. Бєлової) і зайняла, по праву, друге місце у двох номінаціях, як виконавець та автор слів до пісні. До речі, в номінації „Пісенна поезія” вона отримала перше місце і таким чином отримала три нагороди! М’яка ліричність поезії в її виконання не залишила байдужими ні глядачів, ні журі.
Постійні учасники фестивалю народно-обрядовий колектив „Калина” - невтомні метри сцени, які завжди піднімають настрій своєю енергією, оптимізмом. В їх репертуарі, крім народних пісень звучать авторські пісні Долинських композиторів. В цей день вони співали пісню „Полечка Долинська” (слова В.Яремчука). Хоч і зайняли вони третє місце, але їхньому керівнику – Юлії Давидовській від адміністрації міста була вручена подяка за сприяння розвитку і популяризацію авторської музики і поезії в Долинському районі. Автор музики цієї пісні - Віталій Вовторнік (викладач Долинської музичної школи) отримав перше місце. З однаковою кількістю балів ще отримала перше місце (теж викладач цієї школи) - Людмила Пшебильська. Її пісню співала донька Влада і посіла третє місце за виконання.
А сама молодша учасниця Марина Середенко (м. Долинська) з викладачем Чернецькою Валентиною, яка їй акомпанувала, легко і весело виконали дитячу пісню „Сім сестричок”.
Номінація „Пісенна поезія” сама по собі унікальна, бо конкурсів з пісенною поезією на Украйні одиниці. Але не в усіх учасників вона була саме пісенною, тому на наступний рік було вирішено відібрати і пропонувати виразно читати по одному віршу, який в подальшому міг би стати саме піснею.
Майже на один бал від першого місця відставала Наталія Бідненко з міста Кіровограда і Леонід Талалайченко з Кривого Рогу – тож вони отримали 2 місце (до речі, Леонід зайняв третю сходинку і як автор-виконавець). Третє місце поділили за однаковою кількістю балів аж чотири учасники: Голованов Микола (Маловисківський район); Костенко Олексій (Кіровоград); Перун Ельвіра (Кривий Ріг, вона ж зайняла третє місце в номінації «Автор і виконавець»); Володимир Герасименко (місто Долинська). Володимир зайняв ще перше місце в номінації „Автор музики та виконавець”! Вірші та музика у нього різнопланові: тут і лірика, і патріотична направленість, козацький дух та трагізм афганської тематики
Цікаві поетичні рядки прозвучали у поетів: Тетяни Кузьменко (с. Катеринівка), Віктора Лукаша, Наталії Гузнак і Валентини Бугрій, .
Самою ж цікавою, на мій погляд, була остання велика номінація „Автор і виконавець”. Не поступалися у виконанні дорослим і наша талановита молодь. Віталія Горова ( учениця Долинської музичної школи) повністю написала власну пісню „Звучит мелодия” та посіла друге місце. Друге місце зайняв чудовий виконавець власних пісень Ігор Лєбєдєв (Кіровоград) та викладач з Кіровоградської музичної школи №3 – гітарист і співак Олексій Костенко. Третє місце посіли викладач Пантаївської музичної школи - Липка Олена та учень третьої Кіровоградської музичної школи - Микита Воробйов, який представив свою пісню вправно акомпануючи собі на гітарі.
Не звичною була манера виконання пісень у Адана Нікотери, який родом з Америки і зараз працює викладачем англійської мови у Долинській загальноосвітній школі № 4. Він є представником Корпусу миру в Україні. Адан виразно виконав власну пісню англійською мовою, акомпануючи собі на фортепіано.
Переможці фестивалю-конкурсу отримали пам’ятні сувеніри в формі скрипічних ключів, ноток, богині Перемоги - Ніки та інших цікавих сувенірів, майже таких, як на Міжнародних конкурсах. Але найвищу нагороду - золотий мікрофон та диплом Гран-Прі одержала Андрієнко Валерія (учениця Долинської музичної школи) за власну пісню „Осінь все розфарбувала”. Вона була виконана майстерно і артистично, розкритий повністю її художній зміст.
Лічильна комісія у складі: методиста відділу культури Лесі Молчанової, викладачів музичної школи та випускника Київського національного університету культури і мистецтва - Валентина Великорода підраховували бали і вчасно підготувати грамоти. Під час останнього підсумку результатів конкурсу з запалом, елегантністю та чіткою відточеністю рухів вітали гостей учні музичної школи відділів народно-сценічної та сучасної бальної хореографії (викладачі - Галина Жир та Валентина Бойко). Колоритне сопрано Клімової Марії ( з Кривого Рогу)– дипломанта Міжнародного конкурсу „Шоу-фест” та виконання власної пісні Андрієм Шульгою привело всіх учасників у захват.
Свято підходило до завершення. Організатори фестивалю дарували фінальну пісню „Гімн фестивалю „Долинський листопад” всім переможцям та учасникам. Музику до гімну написала Марина Бєлова. Вона ж і подякувала за підтримку кандидата у народні депутати по 103 виборчому округу Сергія Кузьменка та його представника у Долинському районі Інну Зеленокорінну; за сприяння розвитку і популяризацію авторської музики і поезії - депутата обласної ради Петра Костючка, адміністрацію району, міста в особі його мера – Сергія Зеленокорінного, відділ культури і туризму, учнів і викладачів музичної школи.
Слова до пісні написав засновник Криворізької громадської літературно-громадської організації „Лотос”, поет – Анатолій Грес (уродженець Долинського району):

Є на землі містечко невелике, Долинською назвали на віки.
Тепер спішать на "Листопад Долинський" поети, музиканти й співаки.
Прийде зима. Холодна в небі просинь. А в пам'яті цвіте весняний сад.
А в серці - чарівна Долинська осінь і золотий "Долинський листопад".
Тут звідусіль луна: "Ласкаво просим!" Людське вітання щире і просте.
Вирує на землі Долинська осінь, вітає долин чан і всіх гостей.
Відомої ми творчої родини, тож будемо співать, радіть, дружить.
Бо як без слова не бува людини, так в ній без пісні не знайти душі.
Виблискують осінні ранні роси, і в небесах стрімкий курличе клин.
А на землі дзвенить Долинська осінь, щоб земляки тут в радості жили…


Як листя з осінніх дерев на учасників фестивалю посипались салюти-феєрверки з декоративним листям...


Дарія Попова


Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.
 
Форум » Культура та мистецтво » Події » Фестиваль „ Долинський листопад ” (-конкурс авторської пісні та поезії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: