[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та мистецтво » Музика » Євробачення 2009 (Приходько чи Лобода?)
Євробачення 2009
TatinaДата: Середа, 11.03.2009, 17:20 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
На минулому тижні було оголошено переможницю конкурсу яка буде представляти Україну на Євробаченні 2009 яке пройде в Москві! Нею стала відома українська співачка С.Лобода, з піснею “Be My Valentine”!

З іншого боку маємо іншу українку на конкурсі Євробачення, Анастасію Приходько, яка буде представляти Росію!
Як відомо, молода зірка хотіла виступати за Україну!
Як на вашу думку, правильно зробила Анастасія Приходько ?
А також, які наслідки матиме її виступ на Євробаченні?

Одним словом , давай те поговоримо на цю тему, в кого які думки!

Засмажене курча завжди виглядає щасливiшим од живого.

protecterДата: Четвер, 12.03.2009, 08:26 | Повідомлення # 2
Подполковник
На мою думку, Анастасія Приходько дуже талановита співачка (вона це довела своєю перемогою на російській "Фабриці зірок"), в неї гучний голос і оригінальна манера виконання... Вона дуже хотіла виступати від України... Але їй не дають такої можливості! Але вона перш за все співачка і їй потрібний PR і визнання! Що ж поробиш, якщо Україні не потрібні таланти! Росія її підтримала і це дуже добре!
А С.Лобода звичайна собі "зірочка" зі стандартним голосом...Я не думаю що вона чогось досягне на Євробаченні (впевнена, що не ввійде навіть і в десятку)....Та й в ній дуже багато "сексу", таких на Євробаченні було вдосталь! Тому я за Приходько, вона українка і вона наша перемога і гордість! Члени відбірного туру на Євробачення будуть ще докоряти собі за таку необачність і легкомислення!

Повідомлення відредагував protecter - Четвер, 12.03.2009, 08:26

TatinaДата: П'ятниця, 13.03.2009, 09:33 | Повідомлення # 3
Подполковник
Quote (protecter)
Члени відбірного туру на Євробачення будуть ще докоряти собі за таку необачність і легкомислення!

Навряд чи вони будуть а ось ми українці вже докоряємо їм! + пісня яку буде виконувати Анастасія Приходько є російсько - українською під назвою
"Мамо", і недарма вона на укр.. мові, все це з великим підтекстом , який висвітлить Україну не з кращої сторони!
мій респект Російській держава за такий крок! якщо наші не цінять те що мають , то хай хоч інші покажуть!
Щодо Світлани Лободи хочу сказати, що вона була не самою гіршою претенденткою на конкурс (гірше б було якби вибрали Нікіту чи Кіше), але ….
Все впирається в те що, з кожним роком все більшою і більшою тенденцією стає показ не співочих талантів б а талантів по роздяганню, оголення, сексуальності і т.д
Забуваємо що Євробачення це не стрип конкурс а конкурс співочих талантів, які в нашій країні нажаль не поважають і не дають жодної можливості для розвитку!

Додано (13.03.2009, 09:33)
---------------------------------------------
Вчора слухала пісню Анастасії приходько "Мамо", пісня непогана, вся на українській мові без російської. На мою думку можна було щось і по краще підібрати для голосу Приходько!
особисто мене пісня не взяла за душу! dry

SoSДата: П'ятниця, 13.03.2009, 20:15 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (Tatina)
З іншого боку маємо іншу українку на конкурсі Євробачення, Анастасію Приходько, яка буде представляти Росію!

Ну це зовсім нормально, можливо не патріотично але номально, Україна завжди славилася своїми голосами і не тільки, а Росія завжди славилася привласненням собі чужих талантів, список прикладів дуже великий

Quote (Tatina)
"Мамо", і недарма вона на укр.. мові, все це з великим підтекстом , який висвітлить Україну не з кращої сторони!

А от я вважаю навпаки, це покаже Росію не з кращої сторони, коротше наші "рулять"

Quote (Tatina)
Вчора слухала пісню Анастасії приходько "Мамо", пісня непогана, вся на українській мові без російської.

Все правильно незабаром той час коли українська мова буде популярною і визнаною не тільки в Україні, а і в Росії, бо ж це справжня руська мова, мова древньої Русі

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

TatinaДата: Понеділок, 16.03.2009, 11:33 | Повідомлення # 5
Подполковник
Quote (SoS)
можливо не патріотично але номально

Хм... а як можна бути патріотом своєї країни, яка відмовляється і не дає можливості людині з талантом показати його!
Quote (SoS)
, а Росія завжди славилася привласненням собі чужих талантів,

ну як я уже сказала, якщо нашій країні не потрібні таланти, то хоч хай Росія їх покаже світу!

Quote (SoS)
коротше наші "рулять"

та наші завжди "рулили"б але біда в тім, що завжди не в ту сторону!

Quote (SoS)
Все правильно незабаром той час коли українська мова буде популярною і визнаною не тільки в Україні, а і в Росії, бо ж це справжня руська мова, мова древньої Русі

угу.... непогана перспектива, але , цей приклад точно нічого спільного з визнанням української мови не має!

SoSДата: Понеділок, 16.03.2009, 20:02 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (Tatina)
Хм... а як можна бути патріотом своєї країни, яка відмовляється і не дає можливості людині з талантом показати його!

Та всіх не покажеш, так можна будь-яку країну в лайно засунути, бо завжди знайдеться той хто не попаде на Євробачення і той хто буде щось подібне говорити

Quote (Tatina)
та наші завжди "рулили"б але біда в тім, що завжди не в ту сторону!

Оце чиста правда, не можу заперечити

Quote (Tatina)
ну як я уже сказала, якщо нашій країні не потрібні таланти, то хоч хай Росія їх покаже світу!

Ну покаже, а куди дінеться, як вже просто повороту мабуть немає, але Росія не просто показує, а привласнює навіть тоді коли людина того не хоче (і прикладів безліч), а якщо хоче то тим більш (прикладів ще більше)

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Понеділок, 16.03.2009, 22:02 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Quote (Tatina)

Патріотом можна бути чи не бути, але це не залежить від декількох осіб в державі.
Думаю високе місце Приходько у конкурсі покаже "рівень" нашого бомонду, який вже давно зажрався.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

Форум » Культура та мистецтво » Музика » Євробачення 2009 (Приходько чи Лобода?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: