[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Культура та мистецтво » Музика » Євробачення 2008 (Цей рік Україну представлятима Ані Лорак)
Євробачення 2008
SoSДата: Субота, 10.05.2008, 20:38 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Ані Лрак виконує пісню "Шейді лейлі" ту яку заспіває на Євробаченні :

Хто чув пісню ? Чесно кажучи на мою думку в неї є кращі пісні, як думаєте яке місце вона займе ? Звичайно, що буду за неї, але чи повторить успіх Руслани чи тієї ж Сердючки ? Мені здається, що навряд в Руслани була дійсно сильна пісня, а ще сильнішим шоу, Сердючка теж влаштувала шоу в своєму дусі, хоч як на мою думку, то Данилко заспівав на Євробаченні теж не найкращу свою пісню.

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 10.05.2008, 20:39

ALINAДата: Понеділок, 12.05.2008, 08:52 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Не знаю! Дай Бог, звичайно! Але у Ані Лорак окрім зовнішності ніяких данних нема(а дивлячись список цьогорічних учасників, можна побачити набагато гарніших дівчат)! Пісня премітивна до неможу! Голосом теж не можна похизуватися! А артестизм.....підморгувати оком, бігати по сцені махаючи рукою і постійно терти волосся(ну тіпа сексі).....виглядає дешево!
Звичайно буду вболівати за неї, але впевнина, що вище 10 навряд займе!

ШАНУЙМОСЯ!

dolinskaya-krДата: Понеділок, 12.05.2008, 17:46 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Фінал, або як Ані стала Леді

Quote (SoS)
Хто чув пісню ? Чесно кажучи на мою думку в неї є кращі пісні, як думаєте яке місце вона займе

Як обирали саме цю пісню можете почитати саме тут

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Неділя, 25.05.2008, 08:56 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
А переміг хто, Діма Бєлан з багато гіршою піснею, така перемога примушує задуматись над її легітимністю

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 25.05.2008, 20:42 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністратори
Quote (ALINA)
Звичайно буду вболівати за неї, але впевнина, що вище 10 навряд займе!

АЛІНО!
Ти помилилася, Ані Лорак стала другою - зуміла обійти грецьку конкурсантку. cool

P.S.: Німеччині та Швейцарії ганьба - Україні не дали жодного балу.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

ALINAДата: Неділя, 25.05.2008, 23:09 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Ну вибачайте! Щиро рада!

ШАНУЙМОСЯ!

SoSДата: Понеділок, 26.05.2008, 17:45 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Quote (dolinskaya-kr)
P.S.: Німеччині та Швейцарії ганьба - Україні не дали жодного балу.

Ганьба тим хто за Білана організував СМС голосування з одного телефону по 1000 СМС, бо інакше він навряд переміг би, я ще зрозумів би якби на конкурсі не прозвучало кращої пісні, а реально було принаймні декілька пісень кращих, коротше я не вірю в чесну перемогу Білана, хтось хотів в Москві Євробачення і він його отримав але не через найкращий виступ конкурсанта, а через махінації з голосуванням

ALINAДата: Вівторок, 27.05.2008, 14:47 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Підтримую Вас!
Не чесно вже те, що Білан другий раз на конкурсі! Постійні глядачі чудово пригадують номер з піаніно і баляринами, і якийсь процент голосів був відданий саме за той номер(багато хто вважає несправедливою перемогу монстрів фінів в 2006р.)
А махінації з голосуванням, це напевно для наших шановних сусідів звична річь!

ШАНУЙМОСЯ!

SoSДата: Субота, 31.05.2008, 16:38 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант

Украина: Победа Димы Билана - результат фальсификаций

29 мая 2008 | 17:36
Подробности
По материалам: NEWSru

Победа российского исполнителя Димы Билана на конкурсе "Евровидение-2008", проходившем 25 мая в Белграде, является результатом фальсификаций. Об этом заявил исполняющий обязанности главы Национальной телерадиокомпании Украины Василий Илащук.

"Уже после второго полуфинала к нам подходили и говорили, чтобы Украина готовила Дворец спорта и вареники – первое место россиянина было для всех шоком. Я лично не знаю ни одного человека, который бы проголосовал за Билана. Звонил на Балканы на национальные каналы. Там проводили опрос на улице после оглашения результатов, и не было ни одного человека, который бы проголосовал за Россию", – сказал Илащук в интервью газете "Украина молодая".

Добавлено (31.05.2008, 16:36)
---------------------------------------------
"За баллы отвечают коммуникационные компании. На Украине также результат был сфальсифицирован", – подчеркнул Илащук.

В свою очередь, первый вице-президент украинской Национальной телерадиокомпании Роман Недзельский заявил, что намерен подать в суд на российский государственный канал "Россия", который по спутнику транслировал конкурс на Украину. Как сообщает "Новый регион", Недзельский подчеркнул, что намерен требовать лишения "России" лицензии на вещание в Украине.

Напомним, что результаты голосования в отборочном туре также подвергались сомнению. Участница конкурса от Украины певица Ани Лорак заявляла тогда, что никто не смог ее убедить в правдивости итогов голосования. "Я не хочу играть в политику. Я творческий человек, и побеждать должна музыка, искусство... Я буду искать те места, где меня будут уважать и любить", - цитировала тогда заявление Ани Лорак украинская газета "Завтра".

Добавлено (31.05.2008, 16:36)

О фальсификации итогов отборочного тура говорили и в России. Как говорится на русском сайте конкурса, в нечестных выборах организаторов российского этапа "Евровидения-2008" обвинила нижегородская группа "Aero".

Интересно, что тема фальсификаций всплывает почти после каждого конкурса "Евровидения", существующего уже с 1956 года. Заинтересованные стороны и страны уже традиционно обвиняют друг друга в подтасовках результатов голосования.

В частности, установлено, что в 1968 году результаты финала "Евровидения" были на самом деле фальсифицированы. Как оказалось при расследовании, результаты были подтасованы по приказу диктатора Франко. Тогда победу в конкурсе с преимуществом в один балл одержала испанка Массиель. Франко считал, что победа на конкурсе поднимет репутацию Испании за границей.

Настоящим победителем, в итоге занявшим лишь второе место стал Клифф Ричард, которому впоследствии так и не удалось одержать победу на этом конкурсе. Руководство конкурса этот факт так и не признало.

В 2003 году основанием для сомнений стали неправдоподобно низкие оценки выступления российской группы "Тату", выставленные некоторыми странами Евросоюза. Тогда Первый канал, организующий и транслирующий музыкальный конкурс "Евровидение" в России, официально заявил о своем недоверии результатам голосования во время "Евровидения-2003".

Аналлогичная ситуация повторилась и в 2005 году, когда представители белорусской певицы Натальи Подольской утверждали, что телефонное голосование за претендентов было явно сфальсифицировано, пишет Compromat.ru.

Добавлено (31.05.2008, 16:38)
Першоджерело

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 31.05.2008, 16:46

kvitДата: Понеділок, 02.06.2008, 14:55 | Повідомлення # 10
Рядовой
Україна з Росією посіли перші місця на попсовому Євроконкурсі! Ура!!!
Російський Киркоров видрисував українську Лорак до попсового європейського лоску!
Ура! Оце так досягнення народу, який пісенні традиції має за національну гордість!

Треба радіти, але чесно кажучи після того як на цьому сбориську Європопси за півучу Україну пролунав "виступ"
гепнутого трансвестіта - Сердючки, мені якось ніяково казати що українські пісні самі милозвучні, а наш народ самий півучий.
Хіба що самий Поп-продвинутий. Після такої клоунади не гидко заставити співати навіть кукольну потвору ірландського типа. cool
Виступи на цьому конкурсі стоять один одного. Та й сам конкурс давно вже став притчою.
Не має ніякого бажання передивлятися ще раз цих півучих індиків. wacko

Посміявся з того, що за Росію виступав:
- Чемпіон з українським прізвищем,
- акомпанував йому венгр,
- а на підспівах був чеченець. biggrin

Бувший чоловік російської супер зірки Киркоров - герой України, а чеченець Билан - ворог Украіни:
не треба мене смішити і так сумно дивитися на цей евробізнес. wacko wacko wacko

Повідомлення відредагував kvit - Понеділок, 02.06.2008, 15:11

Форум » Культура та мистецтво » Музика » Євробачення 2008 (Цей рік Україну представлятима Ані Лорак)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: