[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Українська національна ідея
Українська національна ідея
ВідьмаДата: П'ятниця, 07.11.2008, 18:30 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
На данний момент маємо складну ситуацію в державі.
В підсвідомості, в генах українців закладена своєрідна "мрія", на основі якої формується національна ідея. Вона базується на троьх постулатах - незалежність(самостійність), державність, соборність.
Ніби і звільнились від трьохсотлітнього мороку котрий утискав нашу державу,робив наших дідів рабами.Здобули незалежність,але не здобули єдиної мети до якої має прагнути самостійна держава.
Сьогодні проблема національної ідеї дуже важлива. Як можна йти до чогось незнаючи до чого.
Українці повинні мати одну спільну їдею,заради якої ми будемо працювати.Ми не маємо ділитись на правобережну і лівобережну Україну,на східну і західну.Ми маємо стати єдиним,спільним народом,а для цього потрібна мета.
Тож як Ви сформулюєте національну ідею і взагалі,що думаєте стосовно цього питання?

І все на світ треба пережити
І кожен фініш-це по-суті старт.
І на перед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт...

SoSДата: П'ятниця, 07.11.2008, 20:18 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Нажаль національна ідея реально може втілитись в життя з часом, потрібен певний етап еволюції, надто сильні ще в суспільстві "совкові" настрої. Ти вже сформулювала в своєму пості мету :

" Вона базується на троьх постулатах - незалежність(самостійність), державність, соборність. "

Але ти впевнена, що всі в Україні прагнуть до цього ?Проблема в тому, що в Україні живе багато україноненависників, навіть українців за національністю, для зміни ситуації потрібен якийсь загальнонаціональний об`єднуючий шок, наприклад агресія ззовні чи ще щось, або-ж час.

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

ВідьмаДата: П'ятниця, 07.11.2008, 20:59 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Я ж не кажу,що це має трапитись саме зараз,цієї хвилини,сьогодні,правильно?Звичайно потрібен час на це все.А якщо так думати(...чи ти впевнена),то так можна взагалі нічого не робити,а лишк філософствувати.
Далі.Також я розумію,що скільки людей,стільки й думок.Тому потрібно обирати компроміс.
І нарешті щодо того,що багато українців є україноненависниками.Хоч як це жахливо звучить,але в цьому вині наші батьки...вибач,але це так.Зараз поясню.
Незнаю щодо тебе,але я виросла в російськомовній родині,хоч мої батьки і українці.Мені ніколи батьки не розповідали про Україну,про її історію,традиції,що потрібно любити свою Батьківщину і т.д.Дякуючи Богу,я сама такою виросла і сама такою виховалась-патріоткою,на моєму шляху з'явились люди котрі розділяли зі мною мої погляди.Я до чого веду.Таких сімей на сьогоднішній день безліч.І саме батьки мають виховувать у своїх дітей любов до Батьківщини.Ми майбутні батьки(ну принаймні я) і саме від нам залежить,як наші діти будуть відноситись до України.Якщо дітям прищеплювати ту любов до країни з пелюшок,то вони будуть любити її до кінця своїх днів і будуть ладні віддати своє життя за свободу своєї держави.А якщо сподіватись там на школу чи ще якісь освітні заклади,то,вибач,але толку нуль.Вони повиростають або малоросами,або українофобами.Наше майбутнє залежить від нас.Так,згодна,справжніх патріотів в наш час мало,але треба з чогось починати,хоча б цих сотень справжніх українців,а не чекати повного занепаду нашої держави-України.Ти згоден?

kvitДата: Четвер, 13.11.2008, 02:44 | Повідомлення # 4
Рядовой
ви такі палкі хлопці...
Скажи хто він, знайду пику наб`ю

Добра у вас національна ідея. smile
І мабуть сама реальна. biggrin

ВідьмаДата: Четвер, 13.11.2008, 19:19 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Помиляєшся,це не думка,це наш український менталітет.Такими нас Бог створив biggrin

SoSДата: Субота, 15.11.2008, 21:21 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Ось тут, ось потрібно активніше голосувати : Я за НАТО

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Субота, 15.11.2008, 21:23

ventelДата: Субота, 21.03.2009, 18:27 | Повідомлення # 7
Подполковник
Твое вот это "Я за НАТО" и есть национальная идея? - этот вопрос сейчас совсем не актуален(тем более что нас там не ждут) и он как раз один из тех что нацию не бъединяет, а разъединяет.

SoSДата: Субота, 21.03.2009, 19:46 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Quote (ventel)
Твое вот это "Я за НАТО" и есть национальная идея? - этот вопрос сейчас совсем не актуален(тем более что нас там не ждут)

Зате нас дуже чекають на сході, то нормально коли країна йде туди де її не дуже чекають, бо як кажуть "безплатний сир тільки в мишоловці"

Quote (ventel)
и он как раз один из тех что нацию не бъединяет, а разъединяет.

Те саме можна сказати і про протилежну позицію, бо вона роз`єднує не менше. Йти на поводу у антиукраїнських сил дуже не компромісна позиція, якраз те чого ні вякому разі патріот собі не дозволить, компроміси мають бути але не в ущерб, а на користь. Якщо ви будете битись головою об стінку я маю робити те саме заради солідарності аби бути з вами в єдності ?

ventelДата: Субота, 21.03.2009, 22:25 | Повідомлення # 9
Подполковник
Quote (SoS)
Те саме можна сказати і про протилежну позицію, бо вона роз`єднує не менше. Йти на поводу у антиукраїнських сил дуже не компромісна позиція, якраз те чого ні вякому разі патріот собі не дозволить, компроміси мають бути але не в ущерб, а на користь. Якщо ви будете битись головою об стінку я маю робити те саме заради солідарності аби бути з вами в єдності ?

Компромисы на пользу это как - насрать на мнение 70% населения и потянуть страну в альянс. Мне очень нравится когда такой большой процент не желающих вступить в НАТО коментируют их не пониманием этой организации, а сторонники значит понимают? А не наоборот?
Вообще при нынешних темпах финансирования ВС Украины под ихние стандарты мы попадем не скоро. Может быть эту тему нужно подымать когда мы будем готовы по всем параметрам?
А национальная идея сформируется со временем, и не надо для этого придумывать образвнешнего врага.

Повідомлення відредагував ventel - Субота, 21.03.2009, 22:28

SoSДата: Субота, 21.03.2009, 22:54 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Quote (ventel)
Компромисы на пользу это как - насрать на мнение 70% населения

Хто сказав таку нісенітницю ? От незнаю звідки ці рейтинги беруться але принаймні на інтернет голосуваннях прихильників НАТО значно більше ніж противників

Quote (ventel)
Мне очень нравится когда такой большой процент не желающих вступить в НАТО коментируют их не пониманием этой организации, а сторонники значит понимают? А не наоборот?

Ну тут вибачте але ніхто не відмінював такого поняття як "сіра маса", більшість не завжди права, та й більшість насправді хто його знає ще на якій стороні

Quote (ventel)
Вообще при нынешних темпах финансирования ВС Украины под ихние стандарты мы попадем не скоро

Як не рухатись то і не попадемо, крім того членство в НАТО і стандарти НАТО не одне й те саме, ви хочете сказати, що Румунія досягла НАТІвських стандартів ? Головне союз, а не стандарти, як кажуть "Москва не сразу строилась"

Quote (ventel)
Может быть эту тему нужно подымать когда мы будем готовы по всем параметрам?

До тих пір нас вже не буде, як людина хвора, то потрібно чекати доки з`являться нові ліки чи краще лікуватись старими ?

Quote (ventel)
А национальная идея сформируется со временем, и не надо для этого придумывать образвнешнего врага.

А хто його придумує ?

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Українська національна ідея
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: