[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Молодёжные субкультуры: за и против (Являетесь ли вы сторонником или противником....)
Молодёжные субкультуры: за и против
protecterДата: Вівторок, 24.03.2009, 13:12 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
Являетесь ли вы сторонником или противником представителей какой-либо субкультуры и почему? Опасны ли для общества неформальные группы, или они оказывают положительное влияние?

SoSДата: Вівторок, 24.03.2009, 20:32 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (protecter)
Являетесь ли вы сторонником или противником представителей какой-либо субкультуры и почему? Опасны ли для общества неформальные группы, или они оказывают положительное влияние?

Я до цього відношусь досить демократично

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

RamChanДата: Середа, 25.03.2009, 09:08 | Повідомлення # 3
Лейтенант
To protecter:

1. Поясніть що таке "субкультури"
2. Поясніть що таке "неформальные группы"

protecterДата: Середа, 25.03.2009, 09:49 | Повідомлення # 4
Подполковник
1. Субкультура- это часть общественной культуры, отличающаяся от преобладающей! Носителями различных субкультур являются группы людей, которых объединяют общие интересы! Например:
- панки- любители панк-рока;
- готы- любители готического рока и готик-метала и т.д.

Субкультуры могут быть имиджевые, музыкальные, мировоззренческие, политические, хулиганские...и т.д.

2. Неформальная группа людей - это группа, которая сложилась на основе межличностных отношений, взаимных интересов и т.д. Такая группа не зависит от социальных структур, имеет неформальный контроль, который зависит от степени осознаности группового членства...

Повідомлення відредагував protecter - Середа, 25.03.2009, 09:50

RamChanДата: Середа, 25.03.2009, 14:28 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Получается, что люди, любящие мотоциклы (к примеру) - это Неформальная группа людей со своей субкультурой. Типа понял. happy

Мое мнение: у каждого человека есть право выбора, самоопределения и другие свободы. Я не против до того момента, когда это не ущемляет права и свободы окружающих.

SoSДата: Середа, 25.03.2009, 22:13 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Quote (protecter)
хулиганские..

Ну це мабуть та різновидніть субкультур до якої я не можу відноситись демократично, тут міліцію потрібно, а так все інше перечислене, то досить нормально як на мій погляд, хоч як на мою думку, то панки це не любителі панк-року і готи теж не любителі готичного року, бо то є швидше просто похідне, а не ключове в тих субкультурах, то швидше культури які мають свій напрямок в музиці але музика там зовсім не стержень в культурі . І як на вашу думку чи є "хуліганський" рок, якщо вже хуліганів причисляти до субкультур ? Мабуть є у вигляді зеківського шансону, я не правий ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

protecterДата: Четвер, 26.03.2009, 09:10 | Повідомлення # 7
Подполковник
For SOS!

"Хуліганського року" не існує, не має такого напрямку! Хулігани причисляються до субкультур, але ця субкультура не є похідною музичного напрямку, це, скоріш, похідна від стилю та принципу життя...

SoSДата: Четвер, 26.03.2009, 18:43 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Quote (protecter)
"Хуліганського року" не існує, не має такого напрямку! Хулігани причисляються до субкультур, але ця субкультура не є похідною музичного напрямку, це, скоріш, похідна від стилю та принципу життя...

Так і панки не є похідною від музики, а взагалі, то такі субкультури як панки, готи, хіппі та ін. це властиво для певних груп молоді і як правило не сільської та великою мірою закордонної, а з хуліганів не рідко виростають бандити тут у нас

protecterДата: П'ятниця, 27.03.2009, 09:07 | Повідомлення # 9
Подполковник
Панки це похідна в тому числі і від музики- любителі панк-року! cool

RamChanДата: П'ятниця, 27.03.2009, 10:51 | Повідомлення # 10
Лейтенант
protecter,
Ти Мьюзік-Протектер???
Щось не пригадую панк-рокерів з ірокезами на голові... happy

Насправді справа далеко не в музиці. Люди намагаються так показати себе, самореалізуватись, стати кимось у цьому суспільстві.
Але з точки зору нормальних людей це далеко не завжди є гарним методом - вступати до якоїсь субкультури.
З іншого боку - клята система, у якій ми живемо не дає нормальних можливостей, перспектив та пропозицій для спокійного, упевненого у майбутньому житті. Тому молодь починає входити до усіляких груп, під час членства у яких має спробу скуштувати наркотики, жити за принципом "free sex" та інше.
Я упевнений на 100% у тому, що СПРАВЖНЬОГО щастя та сенсу життя в своїх нестандартних субкультурах вони НЕ знаходять. І з часом вони подумають: "Якщо я мав би змогу заново прожити своє життя - я прожив би його геть інакше".

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Молодёжные субкультуры: за и против (Являетесь ли вы сторонником или противником....)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: