[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Молодёжные субкультуры: за и против (Являетесь ли вы сторонником или противником....)
Молодёжные субкультуры: за и против
SoSДата: Субота, 28.03.2009, 17:39 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Quote (protecter)
Панки це похідна в тому числі і від музики- любителі панк-року!

Одне лише запитання, що з`явилося першим панк-рок чи панки ? Якщо панк-рок першим з`явився, то з чого ? А якщо першими з`явилися панки, то хто тоді від чого похідне ? Ось почитай трохи :

Писати про панк завжди складно. І для цього є дві цілком об'єктивні причини: по-перше панки самі про себе мало що пишуть, бо воліють спілкуватися усно чи через музику, а по-друге - саме слово "панк" уже настільки втратило свій первинний сенс і так часто вживається в найрізноманітніших контекстах, що говорити про таке явище субкультури як "чистий панк" - уже не випадає.

Отож, термін "панк" прийшов до нас з англійської мови. Оригінально він пишеться "punk" і має дуже багато значень. Найстаріше його згадування належить ще до часів Вільяма Шекспіра, коли воно означало найдешевшу категорію вуличних повій. В сучасній англійській "punk" означає "гниле дерево", "гниль", "непотріб", "неповнолітній сексуальний партнер" і все інше у цьому ж дусі. Наприкінці 60-х років, коли власне і зародився цей молодіжний рух, журналісти так назвали молодь, яка стояла біля його витоків. Вони вважали, що таким принизливим словом відіб'ють популярність цього руху. Але такий хід себе не виправдав і слово прижилося у тогочасному лексиконі.

Грубо кажучи, є два типи панків:
1) люди належать до цього руху тому, що вони слухають відповідну музику (панк-рок музику);
2) люди, які окрім того що слухають цю музику, ще і в житті сповідують панківські принципи.

Читай тут

Як на твою думку хто є справжній панк з цих двох категорій ? Як на мене, то перша категорія, то не панки, а тіхто придурюється, а для другої категорії явно головне не музика, а стиль життя, ото і є справжні панки

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

ВідьмаДата: Субота, 28.03.2009, 18:47 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Ні,я все розумію,це все добре...Але...Пропоную взагалі для початку розібратись у терміні "неформал"(це загальнй термін,який описує всіх людей,котрі належать до тої чи іншої субкультури).
Тож якщо дивитись у ширшому значені,то:неформал=не такий,як всі;котрий не є нормальним(тут я маю на увазі не розумовий або духовний стан людини,а зовнішній).Тоді якщо дивитись з цієї сторони,то що ж ми взагалі називаємо нормальним?Переважний стан більшості.От і все.А хто взагалі сказав,що цей самий "переважний стан більшості" є нормальним.
Здається є одна притча на цю тему,якщо я не помиляюсь.
Було місто,в якому одного дня збожеволіли всі люди,лише один чоловік залишився при здоровому глузді.І коли всі ці божевільні бачили його,вони казали,що він хворий,а не вони.Таким чином,ця притча(чи що воно там є я незнаю) є доказом того,що не такі вже ці неформали "ненормальні".Навпаки,можливо це люди,які бучать справжню суть земного буття,а не ту,яку нам насаджує ТВ,інтернет та інше.
Простіше кажучи,"нормальні" це купа людей,які підкоряються так званому "стадному інстинкту",і слідують за ним,слідують за такими як всі,забуваючи про те,які ж вони є насправді.А от ті чи інші субкультури дають змогу пізнати себе краще,збагнути,ким ти є насправді у цьому житті,а не грати за всіма прийнятими правилами.(Тут я не маю на увазі хуліганство,гопів(це бидло взагалі потрібно виживати) та інших).Та і якщо людина нормальна,вона знайде себе у нормальній субкультурі,а не серед гопів та іншої сволоти.А якщо ж "людина" бидлом народилась,то ні субкультура,ні "нормальні" люди її не допоможуть.
Неформали,це люди,які вміють дивиттсь крізь призму і бачити всі кольори.Це люди,які не втратили себе у цьому житті,не заблукали серед бруду та темних людських душ.Я поважаю вибір кожного і намагаюсь зрозуміти суть кожної субкультури.

І все на світ треба пережити
І кожен фініш-це по-суті старт.
І на перед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт...

ventelДата: Субота, 28.03.2009, 20:45 | Повідомлення # 13
Подполковник
А кто тогда ЭМО - субкультура потэнциальных суицидников?

Повідомлення відредагував ventel - Субота, 28.03.2009, 20:46

АлкоголикДата: Субота, 28.03.2009, 20:54 | Повідомлення # 14
Рядовой
Quote (RamChan)
Щось не пригадую панк-рокерів з ірокезами на голові...

Смотря где искать, посмотри на хаеры Князя или Горшка (группа "Король и Шут"...)

Додано (28.03.2009, 20:54)
---------------------------------------------

Quote (Алкоголик)

Эмо - культура молодежи, примерно до 17-18 лет, которые еще не могут противостоять жизненным несурядицам. Хотя общался я с ними - в основном это все показуха.

Хто схожий на всіх, викликає лиш сміх,
Я не схожий на всіх, це моя натура,
Це моє життя, моя субкультура ("Серцевий Напад" ©)

Повідомлення відредагував Алкоголик - Неділя, 29.03.2009, 21:17

ventelДата: Субота, 28.03.2009, 21:12 | Повідомлення # 15
Подполковник
Quote (Алкоголик)
основном это все показуха

Странная какаято показуха - все время ныть. Я как-то наблюдал как одного дитину ростом 185 см. малыши носарями пинали, а он просто обиженый хагал дальше - разве это нормально?

ВідьмаДата: Неділя, 29.03.2009, 12:07 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Взагалі то якщо подивитись,то до субкультур належать молоді люди віком 13-19 років.Це якраз найважчий період у житті підлітків.Тому не дивно,що кожен у такому віці намагається знайти себе десь,реалізувати.Я наприклад підлітків поділяю на 3 категорії:неформали,бидло-гопів(вибачте,але це правда) та просто підлітків затурканих батьківськими та шкільними настанованими,які є незавжди корисними.
Згодом все минає і кожен колишній "неформал" стає звичайною людиною з роботою та родиною.Такими,які і всі,але той стан душі,який був закладений у підлітковому віці,залишиться з ним назавжди.Оті моральні принципи,відношення до себе і отчуючих,поведінка.
Звичайно є такі виключення,що неформали залишаються вірними своїй субкультурі до кінця свого життя.Але здебільшого(за моїм спостереженям) люди творчих професій,які немають родини,одинаки.
Як я вже казала,я до всіх субкультур відношусь з повагою та розумінням.Але і тут є одне "але".Чого наприклад,коли дитина підростає,і як сказав ventel,стають "потэнциальными суицидниками"?А того,що як не крути,а все залежить від батьків і виховання.Якщо дитині з пелюшок казали про те яка вона погана,не слухняна,що у інших батьків нормальні діти,а ти ісчядіє ада.То як ви думаєте,ця дитина буде поважати себе?Звичайно,потім коли вона починає замислюватись над життям,над тим,для чого вона взагалі у цьому світі,приходе до висновку,що вона найгірша,що таикх жахливих дітей взагалі немає.От тоді і зростає кількість підліткових самовбивств.Саме тоді,щоб якось захиститись від життя,від його проблеми,створюються такі субкультури,накшталт Емо.І немає чого їх винити у тому,що вони такі.Їх таким зробили їхніж батьки.
Я завжди казала,кажу і буду казати,що все залежить від батьків.Якщо навіть батьки будуть принижувати своїх дітей,то не сумнівайтесь,що їх будуть принижувать інші.Якщо батьки не слідкують за колом друзів своєї дитини,от тоді і виростає всяка сволота,котра потім стає,або потенціальними алкоголіками-наркоманами,або зеками.Тому таких саме будних дітей,підлітків треба розуміть і підтримувтаь,а не обговорювати користь тієї чи іншої субкультури.Головне зрозуміти чому дитина знайшла себе саме у цій субкультурі,а не в іншій,проаналізувати,зробити висновки і діяти.Тоді я вам гарантую,що кількість підліткових самовбивств зменшиться і число гопніков теж.
Наша головна задача,це виховати нормальне покоління,це важкий труд,але без нього людство просто поступово вимре.

SoSДата: Неділя, 29.03.2009, 13:08 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (Відьма)
Згодом все минає і кожен колишній "неформал" стає звичайною людиною з роботою та родиною

Все правильно і лише хулігани переростають в бандитів і слухають "мурку"

Quote (ventel)

Для довідки - люди схильні до суїсцидів не рідко потрапляють у стіни психіатричних лікарень, людина у якої з головою все гаразд навряд думатиме про те як покінчити життя самогубством, тому культура ЕМО яка-б не була, а нікого з твердою психікою до суїсцидів не примусить, необов`язково бути ЕМО щоб покінчити життя самогубством і навпаки не кожен самогубець ЕМО. Впевнений, що більшість так званих ЕМО про самогубство не думають, тим більш, що це як правило люди молоді з властивим для молоді бажанням жити, а серед старих ЕМО не знайдеш, а от самогубців багато

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

protecterДата: Четвер, 02.04.2009, 17:30 | Повідомлення # 18
Подполковник
Я гадаю, що молодь, яка вступає до різних субкультур не завжди куштує наркотики та іншу гидота... Навпаки, йде тенденція та пропагування здорового образу життя та боротьби зі снідом та курінням... Я не беру до уваги різних там малоліток з "непорядних" сімей, які весь час вештаються на вулицях (бо те не є субкультурою, а є деградацією)...

ВідьмаДата: Четвер, 02.04.2009, 18:07 | Повідомлення # 19
Лейтенант
А не мою думку,не обов"язково,щоб дитина(людина) була з непорядної родини.Є багато випадків,що порядна людина,батьки нормальні,а дитина відірвана якась.І знову ж таки,все заодиться до того,що виховання це найголовніше.

protecterДата: П'ятниця, 03.04.2009, 11:31 | Повідомлення # 20
Подполковник
Так, виховання- найголовніше!

Повідомлення відредагував protecter - П'ятниця, 03.04.2009, 11:33

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Молодёжные субкультуры: за и против (Являетесь ли вы сторонником или противником....)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: