[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
Релігія
Ваше відношення до релігії ?
1.1).Віруючий християнин, православний[ 11 ][44.00%]
2.2).Віруючий християнин, католик[ 0 ][0.00%]
3.3).Віруючий християнин, протестант[ 2 ][8.00%]
4.4).Віруючий іудей[ 0 ][0.00%]
5.5).Віруючий мусульманин[ 1 ][4.00%]
6.6).Віруючий буддист[ 0 ][0.00%]
7.7).Віруючий іншого віросповідання не вказанного в переліку[ 1 ][4.00%]
8.8).Віруючий але без певного віросповідання[ 4 ][16.00%]
9.9).Атеїст[ 5 ][20.00%]
10.10).Мене це не переймає[ 1 ][4.00%]
Усього відповідей: 25
SoSДата: Середа, 28.11.2007, 19:17 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Шановні долинчани ось я, вирішив створити на сайті опитування про ваше відношення до релігії, цікаво як змінилося ставлення людей нашого регіону до релігії з часів СРСР, до тепер. Прошу проголосувати і обгрунтувати Вашу відповідь, якщо Ви є віруючою людиною то, також цікаво щоб Ви вказали до якої саме конфесії належите і чому, якщо Ви не віруючий також прошу обгрунтувати.

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

dolinskaya-krДата: Неділя, 02.12.2007, 00:24 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Я, віруючий християнин, православний.
Ну такий вибір зробила доля і батьки, коли христили мене в ранньому дитинстві.
Віра у бога допомога людині бути духовнішою.
На мою думку не обов'язково ходити щонеділі до церкви - віра повинна бути в серці.

Руслан.

Адміністрація сайту не несе відповідальність за достовірність наданої інформації іншими користувачами. При зверненні громадян, чиї права були порушені, іншими користувачами при розміщенні повідомлень, така інформація буде вилучатися.

SoSДата: Понеділок, 03.12.2007, 19:44 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
А я сам покищо проголосував за восьмий пункт, мабуть це якоюсь мірою результат колишнього атеїстичного виховання, певна впертість і небажання коритись але бачу що, важко так жити. Часто просто приходиш до висновку що, люди багато самі винні в своїх негараздах, самі створюють собі або комусь зайві проблеми. Наприклад хто може похвастатись що ніразу в житті не збрехав, не зробив іншому кривди, не вкрав ? Часто правда є не дуже приємною і ми вдаємось до брехні створюючи цим проблеми і собі, і іншим . Часто одні люди топчуть та оббріхують інших заради власної вигоди, чи надовго та вигода і де в такому випадку Бог ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

cabminДата: Субота, 05.01.2008, 18:50 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Мешканці сайту
я - православный христианин и считаю, что вера и религия просто необходимы, особенно при сложившейся экономической и культурной обстановке. воровство, алкоголизм, наркомания, и проституция уже воспринимаются младшим поколением как нормальная часть жизни, может не своей, но все же.
часто бываю в западной украине, там население не богаче, но из-за религиозности практически никого не тянет доворовывать последнее. ну и конечно же влияние гиганта под названием кривой рог, половина населения которого состоит из российских гастарбайтеров-перебежчиков, какая уж тут культура и религия:(
в общем не так уж мы богаты культурно и духовно, чтобы отвергнуть еще и религию, так вообще без ничего остаться можно.

SambrosДата: Середа, 05.03.2008, 17:05 | Повідомлення # 5
Сержант
А я например не пренадлежу к "традиционным" религиям. Я человек который выбрал для себя путь Карлоса Кастанеды. Его книги которые стали такой-себе мини-религией намного логиченее и глубже раскрывают окружающий нас мир (в ментальном смысле)

Я жду...

SoSДата: Субота, 19.04.2008, 20:43 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Питання до православних - яка причина в Вашому виборі, це звичайна інерція, бо так вірили діди ? Ніхто не задумувався над впливом релігії над історичною долею України ? Тут Cabmin приводив приклад Західної України але ж відомо, що там багато католиків....Як на мою думку, то історично Володимир Великий напевне зробив не зовсім правильний вибір якщо мати на увазі вплив релігії в ті часи на геополітику, можливо, що будь в Україні розповсюджений католицизм чи протестантизм, то доля України могла б бути іншою. А якщо говорити про релігію не з світських позицій якоїсь вигоди, то чим тоді гірші інші релігії, наприклад та яка була в Україні ще в дохристиянський період ?

kvitДата: П'ятниця, 09.05.2008, 05:18 | Повідомлення # 7
Рядовой
Quote (SoS)
Питання до православних - яка причина в Вашому виборі, це звичайна інерція, бо так вірили діди ? Ніхто не задумувався над впливом релігії над історичною долею України ? Тут Cabmin приводив приклад Західної України але ж відомо, що там багато католиків....Як на мою думку, то історично Володимир Великий напевне зробив не зовсім правильний вибір якщо мати на увазі вплив релігії в ті часи на геополітику, можливо, що будь в Україні розповсюджений католицизм чи протестантизм, то доля України могла б бути іншою. А якщо говорити про релігію не з світських позицій якоїсь вигоди, то чим тоді гірші інші релігії, наприклад та яка була в Україні ще в дохристиянський період ?

Не хочу ображати шановного SoS, але в Дохристиянський період - України не було. tongue

В той час віками по долинским степам пересувалися кочові та напівоседлі племіна різного походження з несхожими релігиями, поки у середені другого тисячоліття (після Різдва Христова smile ) в цих містах не укорінилися поселення православних козаків.

З Вашого дозволу зауважу: коли Володимир став росповсюджувати Християнство - ще не існувало ні Католицизма ні Протестантизма.
Римський Каталицизм відпав від Православних Церков і став самостійною релігією остаточно тільки через шістдесят років.
А протестантизм став протестувати проти народившихся католицьких порядків ще чере 500 літ. Так що у Великого князя на цей щот не було вибору. smile Тільки між магометанством, та іудаізмом.
Враховуя що іудаїзм зміг існувати як державна релігія тільки у 20тому сторіччі, реальною альтернативою Православію в той час було мусульманство. Таким чином у України був великий шанс остатися Туреччиною і на Вашій аватарі зараз би був не родовий знак Рюрюковичів, а місяць на зеленому фоні. А ми б з Вами на тюрській мові вели б діспут, чому ж предки не прийняли Християнство, а ми прозябаємо під впливом арабських нафтових шейхів. wacko

Крім того провідну роль у формуванні української держави та нації зіграли козаки, а козаки формувалися не тільки з словянських племен.
Однім із старійших мешканців причерноморських степів наприклад були напівкочові Алани.
Що цікаво - Аланськи племіна не були язичниками, а прийняли Християнство за кілька століть до Володимира і влившись у казацтво донесли Православну віру до сьго дня.
Свою назву Долинська, як Ви знаєте, веде теж од одного з козацьких православних родів. Таким чином Ви праві, історія нашої Вітчизни не відділима від православної віри. Вона жила в нашому народі органічно з кажнодневністю. Була совістю та опорою яка допомогала жити за своєми моральними устоями, не рівняючись на чужинців.
Як Ви звичайно памятаєте, вже був час коли наші державні органи влади насаджували Католицизмн на всій Україні і не одне сторіччя. Більш того, тільки завдяки тому що зуміли відстояти свою православність от католицизма українці стали самостійним народом.
Інакше ми б з Вами зараз спілкувалися по польськи, як спілкується українське населення на Холмщині, та інших територіях з українським населенням одішедших під польську руку.

Повірте мені шановний SoS, Ваша фраза "Ніхто не задумувався над впливом релігії над історичною долею України?" мягко кажучи не дуже коректна. Якраз це питання було одним із тих, що не перестає бути актуальним на протязі останніх 500 років.
Сотні тисяч людей віками не тільки думали над цим питанням, для багатьох воно було питанням життя чи смерті. І люди часто вибирали смерть щоб остатися українцями.

Є багато речей в нашій історіі які зараз не принято широко освічувать.
Не маючи досить ясної картини, гублячись у потоках сучасного інформаціонного океану зявляється спокуса з висоти СВОГО крогозору, судити великих державних діячив минулого, у яких хватало досвіду, розуму, та волі створювати держави та народи.
У наших сучасних лідерів поки що не хватає хисту навіть вдержати спадщину,
тільки бажання здатися кому небудь,
заодно змінити на більш вигодну мораль,
більш толерантну релігію.

З повагою до гвалтуючих на допомогу. smile

P.S. До речі, опитування дає 75 відсотків прихильників Православя,
і 25 поки що "безпевного віроісповідання"

Повідомлення відредагував kvit - П'ятниця, 09.05.2008, 05:30

SoSДата: П'ятниця, 09.05.2008, 19:37 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Quote (kvit)
Не хочу ображати шановного SoS, але в Дохристиянський період - України не було. tongue

Шановний kvit вам влаштувати лекцію з історії ? Назви Україна не було але Україна була, називалась тоді наша країна "Русь" до того ж не Київська Русь, а просто Русь народ називався не "українці", а русичі або русини, доречі в Закарпатті, а також Словаччині, Польщі і досі є люди які себе називають русинами і не плутати з руськими чи росіянами бо то є різне, росіяни ще якихось 300 років тому були московитами і перейменував їх цар Петро 1 який був відомий своїм прорубуванням вікна в Європу, оскільки Русь-Україна мала певний авторитет в Європі, то царю запропонували змінити назву своєї країни, а також народу. Доречі чомусь не Русь, а Росія, а знаєте чому ?Тому що в грецьких джерелах слово "Русь" звучить як "Росія".

Добавлено (09.05.2008, 19:34)
---------------------------------------------

Quote (kvit)

В той час віками по долинским степам пересувалися кочові та напівоседлі племіна різного походження з несхожими релігиями, поки у середені другого тисячоліття (після Різдва Христова smile ) в цих містах не укорінилися поселення православних козаків.

Якраз в той час Русь-Україна була могутньою державою-імперією з центром в Києві і замість християнства народ сповідував свою релігію, звичайно, що кочові племена я не маю на увазі бо, то були зовсім інші народи але південь теперішньої України включно з Кримом тоді був у складі цієї імперії

Добавлено (09.05.2008, 19:17)

Quote (kvit)

З Вашого дозволу зауважу: коли Володимир став росповсюджувати Християнство - ще не існувало ні Католицизма ні Протестантизма. Римський Каталицизм відпав від Православних Церков і став самостійною релігією остаточно тільки через шістдесят років.

Католицизм (грец. «католикос» - вселенський, усесвітній). Його початок – від невеликої римської християнської общини, першим єпископом якої, за переказами, був апостол Петро. Процес відособлення католицизму в християнстві почався ще в III-IV століттях, коли наростали і посилювалися економічні, політичні, культурні відмінності між західною і східною частинами Римської імперії. Початок розділення християнської церкви на католицьку і православну був покладений суперництвом між римськими папами і константинопольськими патріархами за верховенство в християнському світі. Близько 867 року відбувся розрив між Папою Миколаєм I і константинопольським патріархом Фотієм.

Протестантизма тоді дійсно не існувало він зародився в 15-му столітті але католицизм був задовго до того як доречі і іслам, і іудаїзм і ще багато релігій. Фактично в той час перед Володимиром був вибір між ісламом, іудаїзмом, католицизмом та православ`ям. Щоправда тоді ще не було такого великого розколу в християнстві це дійсно сталося пізніше але і православ`я і католицизм на той час вже існували tongue

Добавлено (09.05.2008, 19:35)

Quote (kvit)

А протестантизм став протестувати проти народившихся католицьких порядків ще чере 500 літ. Так що у Великого князя на цей щот не було вибору. smile Тільки між магометанством, та іудаізмом. Враховуя що іудаїзм зміг існувати як державна релігія тільки у 20тому сторіччі, реальною альтернативою Православію в той час було мусульманство. Таким чином у України був великий шанс остатися Туреччиною і на Вашій аватарі зараз би був не родовий знак Рюрюковичів, а місяць на зеленому фоні. А ми б з Вами на тюрській мові вели б діспут, чому ж предки не прийняли Християнство, а ми прозябаємо під впливом арабських нафтових шейхів. wacko

Як відомо православ`я прийшло до нас з Греції то чому ж ми тоді не розмовляємо грецькою ? wacko Щось Грецією ми не лишилися так як і в мусульманському світі існує не одна тільки Саудівська Аравія, доречі і мови дуже відрізняються від арабської. А яка мова тоді до нас дійсно прийшла разом з православ`ям так це церковно-слов`янська або старо-болгарська, мова доречі цією мовою написані стародавні русько-українські тексти і теперішня російська мова є суржиком церковно-слов`янсько українським. З християнством до нас також прийшли чужоземні імена які зараз ми вважаємо за свої, наприклад: Олександр, Марія, Віктор та фактично майже всі імена які в нас зараз розповсюджені окрім хіба що Богдан, Тарас та ще можливо деякі чисто українські імена.

Добавлено (09.05.2008, 19:17)

Добавлено (09.05.2008, 19:35)

Quote (kvit)

Крім того провідну роль у формуванні української держави та нації зіграли козаки, а козаки формувалися не тільки з словянських племен.

Козаки були реєстрові, а також Низові (Запорізькі), серед Запорізьких дійсно були не тільки українці але мова та релігія аж ніяк не тюркська хоч і є слова тюркського походження, що цілком природньо, провідну роль у формуванні нації вони зіграти не могли оскільки самі були виходцями не з Запоріжжя і вже до того були народом, тому шановний kvit ви є носієм хибної теорії, придуманої ворогами українського народу

Quote (kvit)

Однім із старійших мешканців причерноморських степів наприклад були напівкочові Алани. Що цікаво - Аланськи племіна не були язичниками, а прийняли Християнство за кілька століть до Володимира і влившись у казацтво донесли Православну віру до сьго дня.

Справа в тому, що в той час коли виникло козацтво південь України фактично був не заселеним, осідлого населення тут тоді не було, часто господарювали татари, а ніякі не Алани. Саме слово "козак" є татарського походження, шаровари які ми звикли вважати своїм національним одягом насправді турецького походження, козаки часто одягали трофейний одяг але вважати нас нащадками татар безглуздо і навіть не тільки тому що в нас мова та релігія не татарські, ви подивіться на мешканців України чи дуже ми схожі на татар ? Ну звичайно деяка помісь є але основа української нації- європеоїдна расса.

Добавлено (09.05.2008, 19:18)

Добавлено (09.05.2008, 19:36)

Quote (kvit)

Свою назву Долинська, як Ви знаєте, веде теж од одного з козацьких православних родів. Таким чином Ви праві, історія нашої Вітчизни не відділима від православної віри.

Якщо копирсатися в походженні прізвищ, то прізвище "Долинська" польського походження, а поляки католики, козацькі прізвища ж насправді не мають в світі аналогів : Обійдихата, Вернидуб і т.д. А історія якраз до хрещення Русі каже інше, крім того відділима чи ні, немає значення оскільки, я поставив запитання не про історію, а про вибір Володимира Великого і його наслідки, вибрав би він католицьку віру то наша історія була б не відділимою від католицької віри, тому те що ви пишете є грою слів і дуже підозрюю що ви не такий вже й віруючий, ваші погляди не стільки релігійні стільки політичні, доречі як і мої. Прочитавши ваш пост я не знайшов ні одного посилання на святе письмо, чи не правда, що православ`я зараз не є релігією як такою ? Чи бачили ви хоч раз в житті віруючого православного який би жив Біблійними догмами як це роблять наприклад протестанти ?

Quote (kvit)

Вона жила в нашому народі органічно з кажнодневністю. Була совістю та опорою яка допомогала жити за своєми моральними устоями, не рівняючись на чужинців.

Абсурд !!! Християнство є запозиченою релігією, не рівняючись на чужинців це тоді коли своя дохристиянська віра і свої дохристиянські імена, багато ви знаєте наших дохристиянських імен ? Якраз християнство принесло чужинські моральні устої і взагалі релігія є могутньою пропагандистською машиною, це той засіб який впливає на людську психіку і примушує робити не так як вчинив би не дотримуючись релігійних догм. Хто зараз є найбільшим пропагандистом православ`я в Україні ? Росія, бо релігія незаконно створеного Московського патріархату втримує Україну в політичному полі Росії, та комуністи тут зробили свою справу відучили народ від релігії, і слава Богу, що зараз морально порядні люди не йдуть в православ`я, а вибирають як правило протестантські течії. бо ті дійсно намагаються жити Біблійними догмами.

Добавлено (09.05.2008, 19:19)

Добавлено (09.05.2008, 19:37)

Quote (kvit)

Як Ви звичайно памятаєте, вже був час коли наші державні органи влади насаджували Католицизмн на всій Україні і не одне сторіччя. Більш того, тільки завдяки тому що зуміли відстояти свою православність от католицизма українці стали самостійним народом. Інакше ми б з Вами зараз спілкувалися по польськи, як спілкується українське населення на Холмщині, та інших територіях з українським населенням одішедших під польську руку.

Зараз в Україні особливо в нашому регіоні ви чули чисту українську мову ? Я не чув. Православ`я ніяким чином не причетне до самостійності нашого народу, самостійності ми досягли і то не повної в часи поголівного безбожництва. До того ж в західній Україні де багато католиків проти польського панування боролися не менше ніж проти московського тому релігія тут ні до чого. Чим краще коли пів України спілкується москальською, а не польською ?А чи багато українців за походженням які живуть зараз на території Росії спілкуються українською ?Є цілий регіон частина Курської, Білгородської, Воронезької областей які історично є українськими територіями, чи багато людей там зараз визнають себе українцями ? Тому приклад Холмщини не доречний, навіть більш позитивний ніж приклад того регіону який згадав я, оскільки в Польщі українці вважають себе українцями, і політика переселення українців в Польщі з метою асиміляції є лише калькою з різноманітних переселень в СРСР

Добавлено (09.05.2008, 19:19)

Добавлено (09.05.2008, 19:37)

Quote (kvit)

Повірте мені шановний SoS, Ваша фраза "Ніхто не задумувався над впливом релігії над історичною долею України?" мягко кажучи не дуже коректна. Якраз це питання було одним із тих, що не перестає бути актуальним на протязі останніх 500 років. Сотні тисяч людей віками не тільки думали над цим питанням, для багатьох воно було питанням життя чи смерті. І люди часто вибирали смерть щоб остатися українцями.

Невже в західній Україні українці-католики не вважають себе українцями ? Як на мене то там якраз на відміну від нас і є культ українського духу

Quote (kvit)

У наших сучасних лідерів поки що не хватає хисту навіть вдержати спадщину, тільки бажання здатися кому небудь, заодно змінити на більш вигодну мораль, більш толерантну релігію.

Хіба зараз релігія має такий вплив як в минулому ? Хто зараз на державному рівні вимагає від конкретно взятої людини прийняти якусь певну релігію ? Ну хіба що Росія зацікавлена в прогниваючому православ`ї і то не в будь-якому, а в своєму власному, бо інакше їм би було всеодно чи в Україні московський патріархат заправляє, чи константинопольський чи київський.

Quote (kvit)

P.S. До речі, опитування дає 75 відсотків прихильників Православя, і 25 поки що "безпевного віроісповідання"

Це каже про те, що в людях існує певна інерція, бо вибачте я не вважаю сучасних православних дійсно віруючими людьми, бо читав Біблію. Православ`я зараз часто зводиться до крашанок на Паску, випивону на Різдво, посівання і до купи незрозумілого нічего нєдєланія в певні дні, а також в певні дні після Паски організованого походу на цвинтар (тут я зовсім не проти).

Повідомлення відредагував SoS - П'ятниця, 09.05.2008, 19:30

irinaspasДата: Неділя, 14.09.2008, 23:21 | Повідомлення # 9
Сержант
prof shy unsure
я не цураюсь Бога, нi
Але чомусь так боляче менi,
Цей свiт такий недосконалый,
Весь перевернутий i занетбалий,
Украiна-рiдна вкраiна
Ти неначе велика руiна,
Неодне поколiння тебе пiдiймало
Не одне столiття тебе будувало
Скiльки ж часу iще треба
Щоб ти пiднялась аж до неба,
Щоб украiнська нацiя цвiла
I самою кращою в свiтi була,
Як же розбудити почуття людей,
Що б цiкавiсть з"явилась до iдей,
Щоби Украiну вже добудувати
Тiльки те й робити що ii плекати
Що би украiнськi нашi дiти
Могли щасливо в Украiнi житти,
Щоби майбутнi поколiння
Вiчно говорили "Слава Украiнi" angel help

irinaspas

SoSДата: Понеділок, 15.09.2008, 18:38 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Irinaspas Молодець !!!!

А ще в мене питання до того хто відповів на сьомий пункт опитування : "Віруючий іншого віросповідання не вказанного в переліку", мені досить цікаво яку релігію шановний користувач має на увазі, якщо це дійсно релігія не вказана в переліку, то як на мою думку це дуже цікаво, оскільки ця релігія тоді належить швидше за все до дуже не розповсюджених релігій в нашому регіоні, цікаво почути про те, що в нас є ну наприклад прихильники релігії Вуду або ще якої екзотичної для нас релігії, або наприклад прихильники РУН (рідної національної української) віри, бо щодо християнства, то має бути те що, я перерахував або ж яка православна конфесія, або католицька або щось з багаточисельних протестантських течій (лютерани, баптисти, свідки Єгови, адвентисти, п`ятдесятники і т.д)

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: