[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
Релігія
Ваше відношення до релігії ?
1.1).Віруючий християнин, православний[ 11 ][44.00%]
2.2).Віруючий християнин, католик[ 0 ][0.00%]
3.3).Віруючий християнин, протестант[ 2 ][8.00%]
4.4).Віруючий іудей[ 0 ][0.00%]
5.5).Віруючий мусульманин[ 1 ][4.00%]
6.6).Віруючий буддист[ 0 ][0.00%]
7.7).Віруючий іншого віросповідання не вказанного в переліку[ 1 ][4.00%]
8.8).Віруючий але без певного віросповідання[ 4 ][16.00%]
9.9).Атеїст[ 5 ][20.00%]
10.10).Мене це не переймає[ 1 ][4.00%]
Усього відповідей: 25
ВідьмаДата: П'ятниця, 07.11.2008, 18:08 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Мешканці сайту
Статус: Offline
А на мою думку,це не так вже важливо до якого віросповідання належить людина.Головне,щоб в неї була душа.Адже можна вірити в Бога,але не мати його в душі.Тоді навіщо взагалі якесь віросповідання такій людині.
Бог має жити в наших душах і серцях,і кожна релігія цьому нас вчить,чи то це християнство,чи то це якась інша релігія-суть одна й та ж сама. Вища сила на всіх одна,просто різні нації по різному Її називають.

І все на світ треба пережити
І кожен фініш-це по-суті старт.
І на перед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт...

MirzaДата: П'ятниця, 06.04.2012, 13:39 | Повідомлення # 12
Рядовой
Моя религия Ислам. Если в Долинской есть мусульмани, буду рада с вами пообщаться! Отзовитесь!

SoSДата: Неділя, 29.07.2012, 13:32 | Повідомлення # 13
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Quote (dolinskaya-kr)
Ну такий вибір зробила доля і батьки, коли христили мене в ранньому дитинстві.

А ось у протестантизмі є заснована на Біблії догма, що хреститись людина повинна у зрілому віці тоді коли свідомо йде на цей крок, коли розуміє, що і навіщо вона робить. Взагалі бачу, що з часу коли я створив опитування більшість 11 чоловік відповіла, що є православними але на жаль досвід життєвий показує, що це є в більшості найменш релігійні зі всих віруючих люди

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

protecterДата: Субота, 11.08.2012, 13:41 | Повідомлення # 14
Подполковник
У каждого вера и Бог должны быть внутри. Душа человека - храм.

БуркотунДата: П'ятниця, 21.09.2012, 16:40 | Повідомлення # 15
Рядовой
а мені байдуже головне щоб поменше гадити людям і самому залишатися людиною happy

_Ziege_Дата: П'ятниця, 08.03.2013, 12:56 | Повідомлення # 16
Рядовой
Доброе время суток :-)
Я понимаю, что много времени прошло с опубликования последнего поста, но может кто-то еще заходит на этот форум.
Я являюсь атеистом. Это моя жизненная позиция и осознанный, обдуманный выбор. Если будут вопросы по этому поводу - задавайте, не стесняйтесь :-)
У меня вопрос: как Вы считаете, может ли наука подкрепляться религиозными верованиями, и наоборот?

Choose your destiny

SoSДата: Неділя, 10.03.2013, 17:31 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Цитата (_Ziege_)
как Вы считаете, может ли наука подкрепляться религиозными верованиями, и наоборот?

Моя думка наука не може підкріплюватися релігійними віруваннями, а от вірування наукою можуть, справа у тому що наука не може базуватися на вірі, ну за винятком хіба що гуманітарних наук, зате наука може підтверджувати певні релігійні норми та догмати. Втім щодо вашої позиції мені цікаво невже ви вірите, що життя могло якось само собою виникнути ?От уявіть собі йдете ви по пустелі немає нічого окрім пісків й тут бац.....на бархані лежить комп’ютер.....яка буде ваша думка невже ви повірите у те, що він той комп’ютер намалювався на бархані внаслідок обдування піску вітром ?Зрозуміло, що ні правда ?А уявіть собі безмежний космос й Землю ???Навіть не просто Землю бо планет у космосі безліч, а Землю як планету на якій є життя .....Як ви гадаєте якщо комп не міг сам собою з’явитися у пустелі то яким чином виникло життя ?Чи може ви скажете, що людина, тварини, рослини, риби то простіше пареної ріпки й могли виникнути внаслідок якоїсь випадковості ?Хіба це не є доказ того, що Бог є ?

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

_Ziege_Дата: Неділя, 10.03.2013, 17:44 | Повідомлення # 18
Рядовой
SoS, а разве я сказал, что все произошло в следствие банальной случайности? Я больше всего склоняюсь к ТЭ Дарвина, хотя и есть некоторые недочеты в его теории, но в во время его бытия это можно списать на недостаток обоснований. На мой взгляд, теория Дарвина является более правдоподобной, чем теистическая теория.

Choose your destiny

SoSДата: Вівторок, 12.03.2013, 21:42 | Повідомлення # 19
Генерал-лейтенант
Цитата (_Ziege_)
Я больше всего склоняюсь к ТЭ Дарвина, хотя и есть некоторые недочеты в его теории, но в во время его бытия это можно списать на недостаток обоснований. На мой взгляд, теория Дарвина является более правдоподобной, чем теистическая теория.

Ви справді вірите у то, що людина від мавпи ???Теорія Дарвіна невже вона якось пояснює яким чином з неживої субстанції виникло життя ?Наголошую - організм людини є набагато складнішим від комп’ютера, невже комп’ютер теж міг виникнути за теорією Дарвіна ?

Додано (12.03.2013, 21:42)
---------------------------------------------

Цитата (_Ziege_)
SoS, а разве я сказал, что все произошло в следствие банальной случайности?

Уявіть, мертвий космос....Що нам каже наука ???Та на справді нічого не каже є лише теорії, наприклад теорія великого вибуху внаслідок якої виник всесвіт, досить популярна доречі теорія в наукових колах. Й от уявіть від вибуху виник всесвіт, а потім як наслідок, само собою виникло життя .....невже це не випадковість ?Наскільки взагалі ймовірна поява життя, такої складної організованої системи без волі на те Вищого Розуму ?

_Ziege_Дата: Середа, 13.03.2013, 10:10 | Повідомлення # 20
Рядовой
Цитата (SoS)
невже комп’ютер теж міг виникнути за теорією Дарвіна ?

Вот как раз компьютеры и возникли в следствие развития человека, а никак не прилетели из вне, с наилучшими пожеланиями от "всевышнего". 

Цитата (SoS)
Наскільки взагалі ймовірна поява життя, такої складної організованої системи без волі на те Вищого Розуму ?

Конечно...  Если верить в то, что мифический бородатый дядя, имеющий нескончаемое число образов, форм и обличий, который чемпион по всему, что только можно, в начале времен создал людей по образу и подобию своему (что странно), но запретил кушать яблоки. Но откуда не возьмись, появился в рот чих-пых, именуемый дьяволом, и подбил никчемных, тупых людишек сожрать ЗАПРЕТНОЕ ЯБЛОКО (что тоже странно, хотя здесь две странности: одна - в том, что, как мы знаем, бог имеет до буя форм и обликов; полагаю, сыграть роль змеи(она же лукавый) не составило бы труда; вторая - с каких пор яблоки, мать их, были запретными?) впоследствии чего, их скинули с неба (стоп, люди жили на небе?) То, теория эволюции Дарвина покажется "бессмысленной" :-)

Choose your destiny

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: