[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
Релігія
Ваше відношення до релігії ?
1.1).Віруючий християнин, православний[ 11 ][44.00%]
2.2).Віруючий християнин, католик[ 0 ][0.00%]
3.3).Віруючий християнин, протестант[ 2 ][8.00%]
4.4).Віруючий іудей[ 0 ][0.00%]
5.5).Віруючий мусульманин[ 1 ][4.00%]
6.6).Віруючий буддист[ 0 ][0.00%]
7.7).Віруючий іншого віросповідання не вказанного в переліку[ 1 ][4.00%]
8.8).Віруючий але без певного віросповідання[ 4 ][16.00%]
9.9).Атеїст[ 5 ][20.00%]
10.10).Мене це не переймає[ 1 ][4.00%]
Усього відповідей: 25
SoSДата: Середа, 13.03.2013, 19:54 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Перевірені
Статус: Offline
Цитата (_Ziege_)
Вот как раз компьютеры и возникли в следствие развития человека, а никак не прилетели из вне, с наилучшими пожеланиями от "всевышнего".

Річ яка у мільярди разів простіша ніж будь-яка форма життя не могла виникнути сама собою, а життя могло .....Цікава логіка

Цитата (_Ziege_)
Конечно...  Если верить в то, что мифический бородатый дядя, имеющий нескончаемое число образов, форм и обличий,

А звідки ви взяли, що Бог то бородатий дядя ?На справді різноманітні образи Божі то не більше ніж уява, уява часто людей забобонних, тобто як ви собі Його уявляєте, ви от уявляєте Бога бородатим дядечком, а я як Вищий Розум, тому я наприклад ніколи не буду малювати Бога, навіть не тому, що згідно Біблії та Корану Його малювати не можна, все на багато простіше, я просто не вмію малювати Розум, от бородатого дядечку намалювати нема проблем але як ви уявляєте образ Розуму ?Й звідки ви взяли що Бог заборонив людині їсти яблука ?Бог ніколи не забороняв людям їсти яблука, їжте на здоров’я це корисний продукт. Згідно Біблійній оповіді Бог заборонив людям їсти плід від дерева пізнання Добра та Зла.....це точно не яблуня.....

Цитата (_Ziege_)
Но откуда не возьмись, появился в рот чих-пых, именуемый дьяволом, и подбил никчемных, тупых людишек сожрать ЗАПРЕТНОЕ ЯБЛОКО

Диявол то один з янголів, янгол який був найкращим Божим янголом допоки не захотів бути рівним Богу, янголи по суті є безсмертними, Бог дозволяє йому діяти для того щоб у людини був вибір між добром та злом й то ніяк не пов’язано з яблуками, а щодо "тупих людішек" то тут вибачте невже ви вважаєте, що є хоч одна у світі людина яка на стільки розумна, що її не можна обманути ?Диявол значно розумніший за людину адже він янгол тому й зміг обманути, що у тому такого неймовірного ?

Цитата (_Ziege_)
вторая - с каких пор яблоки, мать их, были запретными?

Вже писав вище їжте на здоров’я Бог ніколи не забороняв їсти яблука, то ви читали не ті книжки, фольклор, почитайте Боже Слово там написано, що Бог заборонив людям їсти плід від дерева пізнання Добра та Зла

Цитата (_Ziege_)
впоследствии чего, их скинули с неба (стоп, люди жили на небе?

Знов кажу ви читали не ті книжки, бо люди ніколи не жили на небі, відкриваєте Біблію й вже на перших сторінках написано, що Бог створив Землю для того щоб на ній жили люди, то що написано у Біблії так це то що на початку люди жили у раю, рай це не небо, рай це сад, от власне з цього саду Бог людей й вигнав після того коли вони Його не послухалися й вигнав для того щоб вони не їли плід з іншого дерева яке у Біблії називається деревом Життя

Цитата (_Ziege_)
теория эволюции Дарвина покажется "бессмысленной"

Теорія це теорія, я не буду вас переконувати що теорія Дарвіна не має змісту але ви самі написали що це теорія, така сама теорія як і теорія великого вибуху й як багато інших теорій, теорію ніяк не можна сприймати як істину оскільки це теорія, теорії виникають тоді коли людина не може чогось пояснити, наприклад відома теорія Тунгуського мереориту.Але зупинимося на теорії Дарвіна, згідно цієї теорії внаслідок мутацій складні форми життя виникли з більш простих форм життя але я наприклад ніколи не чув щоб на практиці мутації приводили до позитивних змін у організмі ....Крім того ця теорія ніяк не пояснює сам факт появи життя, уявіть собі кубик Рубіка, чи можна його скласти не думаючи, на скільки ймовірно щоб він склався сам собою ?Але ж життя навіть у найпростіших його формах то навіть не кубик Рубіка, то набагато складніше

Багнетами можна зробити все, що завгодно, тільки сидіти на них не можна.(Наполеон)

Повідомлення відредагував SoS - Середа, 13.03.2013, 19:56

Форум » Культура та мистецтво » Духовність людини » Релігія (Духовність)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: