Розділ новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Пошук

Головна » Економічні новини

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2014 року N 434

м. Київ

Про встановлення тарифу на теплову енергію для потреб населення ТОВ "Долинські об'єднані мережі"

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги&qu ... Читати далі »

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1087 | Дата: 30.05.2014 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (1)
ВИРОК   ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 24 грудня 2013 р.   Устинівський районний суд Кіровоградської області в складі головуючого: Годованець Івана Алімовича

з участю:

секретаря: Остапенко Н.М.    прокурора:Прибора  І.І.     потерпілого: ОСОБА_1     захисника: ОСОБА_2      обвинуваченого: ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в залі суду смт. Устинівка  кримінальне провадження за  №120113120050000046 від 17 січня  2013 року за обвинувальним актом по обвинуваченню:

 ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродж ... Читати далі »

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 754 | Дата: 16.01.2014 | Рейтинг: 5.0/1
   Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії Долинської міської ради виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 400 тис. грн.

   Зокрема, під час ревізії проведено перевірку питань використання коштів субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості, що виникла через невідповідність фактичної вартості комунальних послуг тарифам, затвердженим Долинською міською радою.

    Так, у ході зустрічних звірок встановлено факти отримання та використання надавачами послуг субвенції в завищених розмірах, чим завдано матеріальної шкоди державному бюджету на загальну суму майже 300 тис.грн.

    За результатами ревізії на ім’я міського голови Долинської направлено лист-вимогу про повне усунення порушень та недоліків, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.


Джерело: сайт Весь Кіровоград http://www.kirovograd.net
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 771 | Дата: 11.07.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (2)
  «27» травня 2013 року Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України здобуло перемогу над ТОВ «Долинські об’єднані мережі» (надалі - ТОВ «ДОМ»). У цей день Господарський суд Кіровоградської області прийняв рішення, яким в повному обсязі відмовив ТОВ «ДОМ» в задоволенні його позову про визнання недійсним пунктів 2-4 рішення адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 28.02.2013 року № 21 у справі № 52-ВДР/06-12.
   Таким чином Господарський суд визнав дії ТОВ «ДОМ», які полягають у нарахування плати за послуги централізованого  опалення в розмірі 100 відсотків вартості споживачам, що від'єдналися від мереж централізованого опалення та не отримували ці послуги в повному обсязі, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим частиною першою ст. 13, п. 2 ст. 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку надання послуг з централізованого опалення, у тому числі місць загального користування багатоквартирних будинків, що призвело до ущемлення інтересів споживачів, і яке було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.
   Якщо ж говорити людською мовою, то суд погодився з тим, що ТОВ «ДОМ» відв ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 784 | Дата: 03.07.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (2)
   Чи буде обласна влада вирішувати проблему з водою у Долинській? Із таким запитанням звернулися до Андрія Ніколаєнка долинчани під час його прямого спілкування з глядачами на каналі "Кіровоград”.

   Голова облдержадміністрації визнав, що проблема є і вона дуже серйозна. Він також запевнив мешканцв Долинської, що протягом останніх двох років обласною владою була проведена велика робота, спрямована на виконання заходів щодо будівництва групового водопроводу.
    - За моєї особистої ініціативи ще минулого року Долинська райдержадміністрація розробила проект альтернативного водопроводу із забором з-під землі поруч із Долинською. Відповідно до пріоритетних напрямків роботи, будівництво групового водопроводу розпочнеться вже цього року та за два роки має бути закінчене. У цьому році заплановано освоїти на будівництво близько 7 млн. грн., щоб основну нитку водопроводу протягнути вже до кінця року, — наголосив Андрій Ніколаєнко.

... Читати далі »

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 534 | Дата: 23.04.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)
Андрій Ніколаєнко - на зустрічі із Міністром закордонних справ України, я підніматиму питання стосовно Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд

     Питання добудови і введення в дію Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд важко переоцінити не тільки для області, а й взагалі для країни. Це питання стратегічне для обласної влади. І кожен керівник області займався ним відповідно до своїх можливостей. Однак головною перешкодою подальшої долі у КГЗКОРівському процесі є неврегульованість відносин із румунською стороною, як однією із країн-учасниць будівництва. - Я глибоко переконаний, що врегулювання румунського питання по КГЗКОРУ дало б змогу його запустити, тим більше, що по комбінату існують реальні пропозиції сталеплавильних корпорацій, які входять в першу п’ятірку світу. Комерційний інтерес полягає у великій кількості накопичених окислених руд інших комбінатів, наявності покладів сировини, зазначив голова облдержадміністрації. Тож на сьогодні основне завдання по КГЗКОРу стоїть перед українськими дипломатами.
... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 614 | Дата: 28.02.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (2)
Впровадження електронного обліку деревини на Кіровоградщині:
лісівники провели спеціальні навчання


   29 січня на базі Чорноліського лісгоспу відбулись спеціальні навчання з питань використання електронного обліку деревини для головний лісничих, лісничих та старших майстрів лісу з усієї Кіровоградщини.
    Як зазначив перший заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства – головний лісничий Олег Середюк, електронний облік наразі впроваджують на території всієї країни.
    – Пілотним підприємством на Кіровоградщині було визначено Чорноліський лісгосп, – розповів Олег Олексійович. – Тут вже мають свої напрацювання. Ще три державних лісогосподарських підприємства – Оникіївський, Олександрівський та Голованівський лісгоспи – впровадили електронний облік наприкінці 2012 року. Вже маючи певний досвід роботи у цьому напрямку, було вирішено провести навчання, аби всі підприємства могли допомогти один одному уникнути помилок та обійти складнощі у роботі з новим технологічним процесом.

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 610 | Дата: 03.02.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)
На хабарі затримано першого заступника міського голови одного з міст Кіровоградщини.

Встановлено, що посадовець вимагав і отримав від директора приватного підприємства 50 тис. грн. хабара за прийняття рішення про надання дозволу на розміщення тимчасових об’єктів торгівлі.
Слідчим управлінням УМВС України в області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні. Інформацію про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Джерело: сайт  Офіційний сайт Прокуратури Кіровоградської обл
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1249 | Дата: 23.01.2013 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (4)
Розвиток переробної галузі промисловості області - запорука успішного розвитку реального сектору економіки загалом

Під час робочої поїздки до Добровеличківсього району голова облдержадміністрації Сергій Ларін оглянув потужності виробництва місцевого консервного заводу ТОВ "Плюс". Завод має багаторічну історію, адже заснований іще у 50-х роках минуло століття. Налагоджено лінії з виробництва джемів, кабачкової ікри, томатного соку і пасти. На заводі консервують вишні, помідори та огірки.


Це доволі потужне підприємство, адже може випускати до 2 млн. банок консервованої продукції. Але нині працює упівсили та ще й після двохрічної перерви. Причина – немає ринку збуту. Про це голо ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 692 | Дата: 16.09.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)
Шановні долинчани !

   Наше комунальне підприємство "Координаційний центр по обслуговуванню населення" перебуває у складному фінансовому становищі. Його рахунки заблоковані через позов КГЗКОРу про стягнення заборгованості за воду та водовідведення близько 1 млн. грн. Працівники КП "Центр" майже за 1,5 місяці (червень-липень) не отримують заробітну плату. А як же їм жити ??? Як зібрати дітей до школи ??? Чому ж коли приїздив С.Ларін жоден з керівників району чи міста не підняв перед ним цю проблему? Головне прозвітувати про "Центральний регіон 2011-2015".
   Причиною цього стали якісь "дивні" показання лічильника, по якому КП "Центр" розраховується з КГЗКОРом за спожиту воду (розділ біля Спорттоварів). Об'єми води, що споживалася населенням та організаціями не зходилися з об'ємами за лічильником КГЗКОРу. Занадто великі втрати були на мікрорайонах. Коли підняли це питання керівництво КП "Центр" та  міська рада, що щось з лічильником не те, одразу стається порив (всі памятаєте як зимою розривали біля лікарні водопровід шукаючи порив). І що саме цікаво, чомусь працівниками КГЗКОРу проводилися якісь налагоджувальні роботи з лічильником доки КП "Центр" усував пори ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 821 | Дата: 27.08.2012 | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (2)
« 1 2 3 4 5 6 »
Форма входа

Календар новин
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: