Медицина [3]
Хроніка [6]

Пошук

Головна » 2013 » Лютий » 20
    16 лютого місто Бобринець приймало обласні змагання з гирьового спорту серед юнаків, дівчат і ветеранів.
    Не вперше доводиться виступати у Бобринці, та кожного разу нові враження. Виступали у оновленому, відремонтованому будинку культури, опалене приміщення. Учасників змагань привітали представники місцевої влади. Підготовлена сцена для виступу, музичне оформлення, місця глядачів.     Що важливо для учасників змагань, було облаштоване місце для розминки. По ходу змагань головний секретар Гольша І.В. вдало поєднував функції судді-інформатора, присутнім було зрозуміло з чим порівнювати результати виступів.
    Цього разу команда Долинського району посіла друге командне місце, поступилися господарям змагань, на третьому місці команда Олександрівського району. Минулорічний переможець серед дівчат Шевченко Галина посіла перше місце, вперше виконала норматив першого розряду. Черак Назар посів 2 місце, на 10 балів поліпшив своє досягнення в сумі двоборства.
    Не слабо виступили і ветерани, перш за все з гирями потрібно перемогти себе. У абсолютному заліку третє місце у Шаповалова Володимира (понад 90кг, сума 105), до 65 кг у Шеремета Володимира сума 332.
    Переможців та призерів нагороджено пам’ятними ... Читати далі »
Категорія: Спорт | Переглядів: 562 | Дата: 20.02.2013 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (1)