Розділ новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Пошук

Головна » Економічні новини
 Чергове підвищення тарифів для населення від ВЛАДИ (Партії регіонів) !!!

Джерело інформації: Сайт НКРЕ 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики Постановою №750 від 15.06.2012р., зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 19.06.2012р. за №996/21308, внесла зміни до тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню. (Тариф затверджений постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 497 «Про встановлення тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню» офіційно оприлюднений в газеті «Урядовий кур’єр» за № 78.)
     У відповідності до Постанови № 750 з 1 липня 2012 року діятимуть наступні тарифи на електри ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1792 | Дата: 30.06.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)
"До кінця року українці отримають нові тарифи"

За матеріалами : http://jkg-portal.com.ua  14 Травня 2012 p. 14:40

    В Україні планується перевести всі комунальні тарифи на економічно обгрунтований рівень до кінця 2012 року. Про це заявив голова Національної комісії з регулювання у сфері комунальних послуг (Нацкомпослуг) Валерій Саратов. 

   «Думаю, цього року ми вже перейдемо на економічно обгрунтовані тарифи. Всі питання по переходу на економічно обгрунтований тариф, а також графік переходів є в плані національних дій Президента на поточний рік. Цього року ми повинні будемо підготувати всі проекти документів», - заявив Вавлерій Саратов. 

    За його словами, розрахунки комісії показують, що сьогодні в середньому по Україні чинні тари ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 596 | Дата: 16.05.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)
 Чергове підвищення тарифів для населення від ВЛАДИ (Партії регіонів) !!!

Джерело інформації: Сайт НКРЕ 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, інформує про те, що 28 квітня, постанови НКРЕ від 23.04.2012
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 2102 | Дата: 29.04.2012 | Рейтинг: 5.0/4 | Коментарі (4)
Скільки коштує вода

Джерело - сайт: jkg-portal.com.ua 18 Квітня 2012 p. 14:49 

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг оприлюднила дані за встановленими на 1 квітня тарифами на послуги холодного водопостачання та водовідведення. Вартість цих послуг для населення, бюджетних організацій і непобутових споживачів встановлена для 51 водопостачального підприємства.

Максимальні тарифи на водоспоживання (водопостачання та водовідведення) затверджені для водоканалів Бердянська - 8,92 грн/куб.м, КП «Карпатвіз» - 7,65 грн/куб.м, Мелітополя - 7,51 грн/куб.м, Запоріжжя - 6,66 грн/куб.м.
Найменша вартість послуг встановлена для КП «Кривбасводоканал» - 1,90 грн/куб.м, КП «Аульський водовід» - 2,33 грн/куб.м., Водоканалів Маріуполя - 2,74 грн/куб.м. ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 571 | Дата: 18.04.2012 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)
Здійснення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР заплановано розпочати вже у червні поточного року

   Сьогодні в облдержадміністрації відбулася прес-конференція начальника управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктора Томашина і начальника філії - Кіровоградське обласне управління АТ "Державний ощадний банк України" Юрія Кабова. Віктор Томашин і Юрій Кабов поспілкувалися із кіровоградськими медійниками на тему реалізації в області президентської соціальної ініціативи стосовно повернення частини коштів вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.
  Віктор Томашин зазначив, що за дорученням Президента України по всій країні розгорнуто масштабну підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, що розпочнеться у червні поточного року. 
Першим етапом цієї роботи, за його словами, має стати актуалізація даних вкладників Сбербанку колишнього СРСР. Ця процедура стосуватиметься даних тих вкладників, які не отримали компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень у 2008 році та даних, які внесено до "Реєстру вкладників заощаджень громадян" до 1 січня нинішнього року.
  Стосовно порядку отримання інформації про місце і час актуалізації даних для вкладників Віктор Томашин розповів, що здійснюватиме ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1356 | Дата: 03.04.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (3)
Сергій Ларін: У реформуванні житлово-комунальної сфери важливо застосовувати нові підходи
    Нещодавно під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Ларіна відбулося чергове засідання регіональної ради області, під час якої розглядалося одне - ключове питання - реформування житлово-комунального господарства області.
- Звернення на «Гарячу лінію», а також результати соціологічних опитувань, що проводяться на території області, доводять, що стан житлово-комунальної сфери – найбільше турбує жителів Кіровоградщини, - наголосив очільник області.
Сергій Ларін зосередив увагу на позитивних кроках влади у "комуналці" та ближчих перспективах у цій сфері.
- По-перше, нам вдалося у результаті довгих перемовин відстояти встановлення єдиного тарифу на водопостачання для області, - нагадав Сергій Ларін. - Тариф у розмірі 7 грн. 42 коп. – це справжня перемога. Водночас, ми розуміємо, що його розмір не забезпечить відшкодування собівартості витрат на водопостачання, тому на підприємство чекає перегляд менеджменту та суттєва модернізація. Нам треба викорінити вже звичне явище – втрати води, які сягають 50%.
Другий момент, на якому наголосив керівник області, це участь територій у проекті ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" щодо впровадження енергозберіга ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 555 | Дата: 01.04.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)
Национальная комиссия регулирования электроэнергетики повысила на март розничные тарифы на электроэнергию для потребителей энергопоставляющих компаний (кроме населения) на 4% до 72,62-93,02 коп/кВт-час.  Об этом говорится в постановлении комиссии 187 от 24 февраля. 

  В частности, тарифы для потребителей 1 класса повысились на 4% до 72,62 по сравнению с февралем (69,81 коп/кВт-час), для потребителей 2 класса - на 3,8% с 89,62 до 93,02 коп/кВт-час. 


 Источник: Сегодня.ua  

PS: Это повышение автоматически приведет к повышению тарифов на воду, тепло и квартплату, так как во всех тарифах есть составляющая "электроэнергия". 
Поэтому, уважаемые украинцы, приходите на выборы в Верховную Раду и уберите от власти "Партию регионов". Хватит им делать народ Украины нищими. А то еще 5 лет их власти нам не выжить. За последний год это уже 3-е значительн ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1409 | Дата: 01.03.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)
Кіровоградська аграрна біржа провела загальний аукціон із продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2012 року в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. 
Попит на деревину, що постачають державні лісогосподарські підприємства області, перевищив пропозицію. 57 підприємців та представників деревообробних підприємств з усієї України подали 71 заявку на купівлю 19,6 тис. куб. м деревини.
Перший заступник начальника Кіровоградського управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко повідомила, що на продаж було виставлено майже 19 тис. куб. м. деревини на суму 6,9 млн. гривень, з яких реалізовано на аукціоні 98,5% (18,8 тис. куб. м на суму 6,8 млн. гривень).
Завдяки таким аукціонам, що проводяться щоквартально, встановлюються реальні ринкові ціни на деревину, а це дає гарантію стабільної роботи як продавців, так і покупців.


Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 681 | Дата: 14.02.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Стаття з порталу http://jkg-portal.com.ua від 25 Січня 2012 p.:

"У Кіровограді стартує програма зі встановлення індивідуального опалення"

Нинішнього року міська влада вперше запроваджує програму щодо переведення на індивідуальне опалення окремих квартир у житлових будинках міста, де більшість мешканців уже мають автономки. На ці цілі у міському бюджеті закладено 200 тисяч гривень.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі кіровоградської міськради.

«Можна було б передбачити й більше коштів, адже у Кіровограді багатоповерхівок, де на індивідуальне опалення перейшло 70-80 відсотків квартир, – близько півсотні, однак ми вирішили спочатку апробувати цю програму на кількох будинках, – зазначив під час прес-конференції заступник міського голови Микола Вєщев. – Зараз розглядаємо механізми її реалізації. Попередньо розглядаємо варіант, що в квартирах пенсіонерів встановлюватимемо індивідуальне опалення за рахунок міського ... Читати далі »

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1589 | Дата: 03.02.2012 | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (5)

Ольга Довжук:  Енергоефективність – це можливість звільнити вітчизняний ЖКГ від «газової залежності»

Перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук зазначає, що підвищення ресурсо- та енергоефективності є ключовим напрямком реформування галузі житлово-комунального господарства.

- На сьогодні ціна на газ, який Україна експортує з Росії є найвищою у світі. Президент України на засіданні РНБО наголосив, що Україна платить непомірну ціну за російський газ і сьогодні ця ціна тримає вітчизняну економіку, як зашморг. Глава держави також наголошує на необхідності зменшити використання газу шляхом запровадження у державі інноваційних енергозберігаючих технологій та альтернативних видів палива. Це дозволить зменшити споживання дорогого російського газу, підвищити енергоефективність підприємств галузі ЖКГ та уникнути підвищення тарифів на комунальні послуги.
Ольга Довжук зазначає, що заходи з енергозбереження активно впроваджуються в області, відповідно до завдань Галузевої програми енергоефективності та енергозбереження у житлово-комунальному господарстві на 2010-2014 роки та обл ... Читати далі »
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 704 | Дата: 27.01.2012 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 »
Форма входа

Календар новин
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: