Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Головна » 2013 » Липень » 11 » Фінінспектори виявили порушення в роботі Долинської міської ради


Фінінспектори виявили порушення в роботі Долинської міської ради
20:29
   Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії Долинської міської ради виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 400 тис. грн.

   Зокрема, під час ревізії проведено перевірку питань використання коштів субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості, що виникла через невідповідність фактичної вартості комунальних послуг тарифам, затвердженим Долинською міською радою.

    Так, у ході зустрічних звірок встановлено факти отримання та використання надавачами послуг субвенції в завищених розмірах, чим завдано матеріальної шкоди державному бюджету на загальну суму майже 300 тис.грн.

    За результатами ревізії на ім’я міського голови Долинської направлено лист-вимогу про повне усунення порушень та недоліків, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.


Джерело: сайт Весь Кіровоград http://www.kirovograd.net
Категорія: Економічні новини | Переглядів: 718 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
2 dolinskaya-kr  
...
     
Ревізією з’ясовано фактичне виконання робіт по реконструкції Парку Слави в м. Долинській. Кошти на цю справу збиралися, як кажуть, з миру по нитці з населення та організацій. Встановлено завищення вартості робіт по улаштуванню покриття та встановленню бордюр на загальну суму 23 тис. грн. Задіяна у реконструкції Парку Слави підрядна організація ТОВ
«Консалтинг ЛТД» також завищила вартість робіт на загальну суму 34,8 тис. грн. А підрядна організація ПП «Хай-Дах», яку задіяли для реконструкції водонапірної вежі в м. Долинській завищила вартість виконання робіт у грудні 2011 року на суму 1,7 тис. грн.
  Отже, за підсумками проведеної ревізії можна зробити висновок, що місцева влада не дрімає, дбаючи в першу чергу про своє благополуччя, а не про добробут жителів міста, відмовляючи заявникам щодо ремонту покрівель багатоповерхових будинків, під’їздів, ліфтів, доріг і т. д., посилаючись на відсутність коштів. А звідки ж вони можуть взятися, якщо йде таке розкрадання, нецільове використання, завищення вартості робіт із подальшим списанням грошей.

Джерело: Правдоруб - Рупор кировоградской общественности

1 dolinskaya-kr  
В Долинську приїхав ревізор

   
За депутатським зверненням депутата Долинської районної ради Віри Тернавської нещодавно проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Долинської міської ради. В ході ревізії використання коштів на виконання Програми благоустрою та утримання території міста встановлено завищення вартості відповідних робіт з 01.01.2010 по 31.03.2013 року на загальну суму 5,55 тис. грн., пише газета «Взаимопомощь».
    Ревізія з питання повноти надходження коштів до міського бюджету від орендної плати за землю виявила, що в порушення Земельного Кодексу України, Закону України «Про плату за землю» внаслідок безоплатного використання земель несільськогосподарського призначення без укладання договорів по окремих землекористувачах міським бюджетом недоотримано доходів за період з 01.06.2012 по 31.03.2013 року на загальну суму 10,25 тис. грн.
   ТОВ «Електропромкомпані» уклало договір оренди землі (0,5 га)  з міськрадою, але він не був зареєстрований в відділі Держкомзему в Долинському районі, міськрадою нарахування орендної плати не проводилися, відповідно, вона не сплачувалася. Місцевим бюджетом недоотримано доходів за період з 01.10.2012 по 31.03.2013 року на загальну суму 21,9 тис. грн.
    Ревізією встановлено, що до бюджету Долинської міської ради надійшла субвенція з держбюджету для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню у 2012 році в сумі 12 млн. 170,2 тис. грн. Міська рада кошти в сумі 11 млн. 720,7 тис.грн. перерахувала ТОВ «ДОМ», яким здійснюється постачання теплової енергії населенню, та 449,5 тис. грн. – КП «Центр». Зустрічні ревізії проведено і по цих організаціях.
   Так, кошти субвенції по ТОВ «ДОМ» отримувалися та використовувалися в завищених розмірах, що призвело до нанесення збитків державному бюджету на загальну суму 140,6 тис. грн. Зустрічна звірка з питань використання коштів субвенції в КП «Центр» встановила отримання та використання субвенції також в завищених розмірах, що призвело до нанесення збитків держбюджету на загальну суму 144,6 тис. грн. Зокрема, була завищена фактична собівартість послуг з водопостачання та водовідведення, отже відповідно завищено розрахунок обсягу заборгованості з різниці в тарифах на суму 38,9 тис. грн.
   Аналогічна ревізія по КП «Центр» проведена і за 2011 рік. Встановлено, що дане комунальне підприємство незаконно отримало субвенцію з держбюджету за 2011 рік в сумі 144,6 тис. грн., чим нанесено збитки бюджету на відповідну суму.
    В ході ревізії видатків на капітальне будівництво, реконструкцію та ремонт встановлено, що при виконанні робіт по реконструкції дороги по вул. Шевченка завищено вартість робіт на суму 8,3 тис. грн. Збільшено вартість розцінки, що призвело також до завищення вартості робіт на суму 3,3 тис. грн.
    Зустрічна звірка у філії «Долинський райавтодор» також виявила завищення вартості виконаних робіт по реконструкції доріг (вул. Шевченка та вул. Жовтнева) за серпень і грудень 2012 року на суму 3,6 тис. грн. Загальна сума завищення вартості виконаних робіт щодо капремонту і реконструкції доріг по філії «Долинський райавтодор» склала 15,29 тис. грн.
...
Джерело: Правдоруб - Рупор кировоградской общественности

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: