Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Головна » 2010 » Травень » 31 » Корупціонери в окремо взятому районі залишилися при владі !!!


Корупціонери в окремо взятому районі залишилися при владі !!!
19:21

Корупціонери або високопосадовці в Долинському районі Кіровоградської області як були на посадах, так і залишилися.

Тільки тепер вони - «нова влада».

Колись у Долинській районній газеті «Шляхом Ілліча» була опублікована стаття про негативні вади одного керівника, називалася стаття «Хмуренко п’є», а через певний час була надрукована інша стаття «А Хмуренко як пив так і п’є».

Щось подібне відбувається і тепер.
Не дивлячись на факти викладені в статті «Корупція в окремо взятому районі» в газеті «Народне слово», підтвердження перевірками вказаних зловживань посадових осіб, нанесення ними великої шкоди бюджету, до відповідальності ніхто не притягнутий.
Можна сказати словами вищезгаданих статей - «А корупціонери в окремо взятому районі як були на посадах, так і залишилися».
Перевірено ще далеко не все!
Нижче приводимо дослівну відповідь депутатам районної ради з прокуратури області:
«Ваше звернення щодо законності дій голови Долинської районної державної адміністрації при внесенні змін до районного бюджету, використанні бюджетних коштів та з інших питань розглянуто.
Встановлено, що за результатами перевірки Вашого звернення, яке 17.03.10 надійшло до прокуратури району, щодо порушення вимог бюджетного законодавства службовими особами районної державної адміністрації при внесенні змін до доходної та видаткової частини районного бюджету, прокурором Долинського району проведено перевірку в порядку ст. 97 КПК України та 16.04.10 стосовно голови районної державної адміністрації порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 21 1 КК України.
Прокуратурою області за результатами перевірки законності прийнятого рішення 20.04.10 постанову про порушення кримінальної справи на підставі ст. ст. 100, 227 КПК України скасовано у зв'язку з відсутністю складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 211 КК України. Допущене прокурором району порушення обговорено на оперативній нараді при заступнику прокурора області, на якій йому вказано на недопустимість передчасності прийняття зазначених процесуальних рішень.
Разом з тим, при проведенні додаткової перевірки додержання службовими особами Долинської районної державної адміністрації вимог бюджетного законодавства виявлено порушення, за які передбачена дисциплінарна та адміністративна відповідальність.
Так, перевіркою встановлено численні порушення вимог зазначеного законодавства при використанні бюджетних коштів на проведення ремонтних робіт Долинської ЗОШ №1, Долинської центральної районної лікарні, використанні коштів районного бюджету без попереднього визначення і затвердження сесією районної ради джерел їх надходжень та напрямків використання тощо. За результатами перевірки голові обласної державної адміністрації 21.05.10 внесено подання про усунення вищезазначених порушень чинного законодавства, причин та умов, що їм сприяють.

Крім того, у зв'язку з наявністю в діях голови райдержадміністрації ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164-12 КУпАП, прокурором району 20.05.10 стосовно останнього порушено провадження про адміністративне правопорушення, яке для розгляду та складання протоколу направлено до контрольно-ревізійного відділу в Долинському районі.
У зв'язку з допущенням порушень вимог чинного законодавства при прийнятті розпорядження голови Долинської районної державної адміністрації від 25.12.09 № 1035-р останнє прокуратурою району 16.04.10 опротестовано.
Оскільки 27.04.10 протест відхилено, прокуратурою району у відповідності до вимог ст. 21 Закону України «Про прокуратуру» 30.04.10 подано позовну заяву до Кіровоградського окружного адміністративного суду (в порядку ст. 60 КАС України) про визнання дій голови Долинської районної державної адміністрації щодо зміни доходів і видатків бюджету всупереч встановленого законом порядку на суму 173586 грн. незаконними та скасування вищевказаного розпорядження. На даний час позов ще не розглянуто.
У разі незгоди з результатами вирішення звернення Ви вправі відповідно до положень ст. 12 Закону України «Про прокуратуру» оскаржити їх вищестоящому прокурору або до суду».

То де ж:
- дієвість вимог Президента України про нещадну боротьбу з корупцією і злочинністю в органах влади?
Де ж :
- втілення в життя запевнень губернатора Кіровоградщини Ларіна С.М. про те, що «Беззаконня в області не буде! Працюватиме чіткий механізм державного управління, який в свою чергу, передбачає жорстку боротьбу з корупцією на всіх рівнях. … чиновникам в області доведеться «зашити кишені» …» (газета «ПЛОЩАДЬ СВОБОДЫ Кировоградщина от 23.04.2010 года № 2 (100))?


Ї. Перець 
м. Долинська

Категорія: Важливі події у місті | Переглядів: 1207 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: