Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Нові "єдині" тарифи від влади по-долинські !!!


Нові "єдині" тарифи від влади по-долинські !!!
17:52

       Згідно з рішенням виконавчого комітету від 07 жовтня 2011 року 221 " Про затвердження для КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення" встановлено нові тарифи.
Також встановлено норми споживання водопостачання та водовідведення для населення згідно ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» затвердженого Наказом Держкоммістобудування 17.04.1992 №44 з розрахунку 230 л на 1 особу в розмірах 7,015м3 в місяць на одну особу.    
Отже, тариф разом за послугу водопостачання та водовідведення складе: 
- для населення -
9,42 грн. за 1м3 ,
- для бюджетних організацій - 19,18 грн. за 1м3,
- для інших споживачів – 19,72 грн. за 1м3 

Рішенням виконавчого комітету від 19 жовтня 2011 року 222 "Про внесення змін до рішення виконкому  міської ради від 22 грудня 2010 року № 287" встановлено тарифи за послуги з теплопостачання з урахуванням ПДВ  за  місяць в розмірах:
  • для населення   --  7,30 грн.за 1 кв.метр (з розрахунку 298,35 грн./Гкал) протягом опалювального періоду;
  • для підприємств, установ та організацій, що фінансуюються з бюджетів усіх рівнів, та інших споживачів -- 814,28 грн. за 1Гкал (був тариф - 592,45грн. )

    Тарифи вводяться в дію:  з 20.10.2011 року. 

За матеріалами офіційного сайту Долинської міської ради

PS: Оце Вам шановні долинчани і "Єдині тарифи" по всій Україні від Партії Регіонів !!!  Тож  на виборах до ВРУ у 2012 році знову підтримайте цю унікальну партію і всім стане легко жити. 

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1668 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 16
14 Liss  
Рішенням № 221 від 07.10.2011р. міськвиконкому Долинської міської ради була затверджена норма споживання водопостачання та водовідведення для населення в кількості 230 л/добу (7,015 м3/міс) з посиланням на ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», який використовується ВИКЛЮЧНО для проектування нових і реконструкції існуючих міських і сільських поселень України. Якщо більш конкретно – ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ МІСЬКИХ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ І КАНАЛІЗАЦІЇ !!!
Якщо вже й порушувати встановлений порядок розробки та затвердження нормативів питного водопостачання, то хоча б використовували норми зі СНиП 2.04.01-85* «Внутренний водопровод и канализация зданий» Приложение 3.
Де норма споживанням на одного мешканця становить 150 л/добу (4,57 м3/міс).
Але й цими нормами можуть оперувати в своїх розрахунках лише проектувальники мереж водопостачання та каналізації, а для визначення норми споживання в нашій державі діє «Порядок розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. N 1107 згідно п.4. якого: Нормативи питного водопостачання у конкретному населеному пункті розробляються та науково обґрунтовуються згідно з Методикою визначення нормативів питного водопостачання населення СПЕЦІАЛІЗОВАНИМИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ на замовлення місцевих адміністрацій або органів місцевого самоврядування та затверджуються ними після погодження з місцевими органами виконавчої влади з питань охорони здоров'я, охорони навколишнього природного середовища та водного господарства.
Звісно, дана процедура затвердження потребує певних витрат на оплату послуг науково-дослідних установ, та часу на затвердження в органах влади та головне – це мати бажання діяти в інтересах мешканців міста та ЗАКОНУ. Та здається, міська влада законів не читає і інтересами пересічних громадян не переймається.

15 dummy2870  
Если кому-то не нравятся нормы, пожалуйста ставьте счетчик.
Байка по поводу норм: когда-то давным давно, когда в квартирах не было счетчиков воды, у меня в туалете протекала тоооненькая струйка воды, ее вообще незаметно было. Я думал - пусть течет, вода застаиваться не будет. Поставил счетчик, взял секундомер, сел возле счетчика - и обалдел: тоненькая струйка делала 26 м3 воды в месяц !!!
Вот мой ответ недовольным нормами: перестаньте гнать самогонку или хотя-бы платите по честному за использованную воду.

16 VREDNA  
Блина, если закон у нас один,и расчет один , то по чему в каждном городе своя норма

8 VREDNA  
Іваніцький Леонід Броніславович - депутат Долинської міської ради, начальник КП "Долинське міське комунальне господарство". По всім питанням його призначення звертатися до мера, який його призначав.

ПИТАННЯ: ЯКЕ ВІН МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО КОТЕЛЕНЬ?

9 dolinskaya-kr  
Він є керівником КП "Долинське міське комунальне господарство", на балансі якого і знаходяться комунальні котельні.

10 VREDNA  
ПИТАННЯ: ТРП - чи котельні КГЗКОР хіба передава не КП ЦЕНТРу на баланс

11 dolinskaya-kr  
КГЗКОР передав на баланс КП "центр" лише ТРП. Котельнями вони стали після виконання всіх робіт по модернізації системи опалення. І були вони на балансі ТОВ "ДОМ". Потім міська рада вийшла із засновників ТОВ "ДОМ" і котельні були передані на баланс нового комунального підприємства. Яке зараз надає їх в оренду ТОВ "ДОМ".

4 VREDNA  
ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» затвердженого Наказом Держкоммістобудування 17.04.1992 №44 з розрахунку 230 л на 1 особу в розмірах 7,015м3 в місяць на одну особу

ПИТАННЯ: хто з 1996 року робив перерахунок про те щоб вірно встановити на 1 особу 7.015, адже в багатьох квартирах стоять лічильники, а в інших областя якщо зсилатися на ДБН 360-92 теж повинні бути такі норми , але ні ж вони скрізь різні . поясні чому ? тоді навіщо ми вибераємо в міську раду депутатів , які ні про що не думають, коли приймають рішення?

6 dolinskaya-kr  
Питанням встановлення норми на 1 людину я не займався, а ДБН розробляють інститути та відповідні міністерства.
На останній комісії, яка розглядала тариф на воду я не був присутнім, бо був у відрядженнях з 5 по 8 жовтня у м.Одеса, з 17 по 21 жовтня в м.Києві.
На попередній комісії мною виявлено безліч зауважень, про які я надав письмовий депутатський запит (копію дивіться на форумі). Відповідь я отримав, але повного розрахунку мені ще не надали.
А щодо деяких депутатів, то ви праві. Це питання до виборців, які привели до міської ради 20 представників ПР. Деякі не ходять на сесії, інші не задають жодного запитання чи не вносять пропозиції. От і виходить, що більшість, не значить РЕЗУЛЬТАТ.

12 dummy2870  
цікаво, які пропозиції (корисні мається на увазі, а не популістські) виніс шановний адміністратор сайту, як депутат міської ради і які реальні справи він зробив, працюючи на цьому посту вже другий строк ?

13 dolinskaya-kr  
Якщо, дуже цікавить, зверніться до міської ради із запитом на отримання всіх протоколів засідань за час мого депутатства. А потім, отримавши дані документи, проаналізуєте Самі (щоб не було популізму), хто вніс найбільше поправок до рішень, хто не давав безпідставно підвищувати тарифи, ... і напишіть на цьому сайті !!!

7 dolinskaya-kr  

3 VREDNA  
Рішенням виконавчого комітету від 19 жовтня 2011 року № 222
для населення -- 7,30 грн.за 1 кв.метр (з розрахунку 298,35 грн./Гкал) протягом опалювального періоду;

Тарифи вводяться в дію: з 20.10.2011 року.
Я тоді розумію, що до 20 жовтня діють старі і за 4 дні повинні бути інші розрахунки.

Ви як депутат міської ради , поясніть хто такий ІВАНИЦЬКИЙ начальник комунхоза? Чому 2 начальника сидять в одному кабінеті , тобто у начальника КП ЦЕНТР

5 dolinskaya-kr  
Шановна пані, Людмила!
Для населення тариф і був 7,30 грн. А от для організіцій, підприємств та інших споживачів він значно підвищився. Дійсно, що за 15-19 жовтня потрібно рахувати по старому тарифові.

Іваніцький Леонід Броніславович - депутат Долинської міської ради, начальник КП "Долинське міське комунальне господарство". По всім питанням його призначення звертатися до мера, який його призначав.

Депутат Поздняков Р.О. не визначає робочі місця керівників комунальних підприємств, бо не має такого права.

2 dolinskaya-kr  
Ага, мабуть !
Сьогодні Азаров вчителям розказував, що у цьому році вони почали жити краще (з/п підіймали 5 разів) на що вчителі, просто розсміялися !!!

1 Maxer  
Може це експеримент. Хочуть подивитися, чи зможут вижити у випадку "кінця світу". Чи може хочуть, щоб усі виїхали з країни.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: