Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Головна » 2012 » Лютий » 3 » Програма зі встановлення індивідуального опалення


Програма зі встановлення індивідуального опалення
00:06

Стаття з порталу http://jkg-portal.com.ua від 25 Січня 2012 p.:

"У Кіровограді стартує програма зі встановлення індивідуального опалення"

Нинішнього року міська влада вперше запроваджує програму щодо переведення на індивідуальне опалення окремих квартир у житлових будинках міста, де більшість мешканців уже мають автономки. На ці цілі у міському бюджеті закладено 200 тисяч гривень.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі кіровоградської міськради.

«Можна було б передбачити й більше коштів, адже у Кіровограді багатоповерхівок, де на індивідуальне опалення перейшло 70-80 відсотків квартир, – близько півсотні, однак ми вирішили спочатку апробувати цю програму на кількох будинках, – зазначив під час прес-конференції заступник міського голови Микола Вєщев. – Зараз розглядаємо механізми її реалізації. Попередньо розглядаємо варіант, що в квартирах пенсіонерів встановлюватимемо індивідуальне опалення за рахунок міського бюджету, іншим споживачам пропонуватимемо зробити це за рахунок кредитних ліній на пільгових умовах, можливо, якихось інших механізмів. Після того, як остаточно деталізуємо цю програму, презентуємо її громадськості, а її реалізацію розпочнемо з тих будинків, мешканців яких влаштують передбачені нею умови».

Анна Недогибченко

Категорія: Економічні новини | Переглядів: 1532 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 5
5 ivan  
Понятие паразитизм греческого происхождения, которое можно перевести, как на русский язык - «нахлебник». Если рассмотреть паразитизм с научной точки зрения, то его можно считать одной из форм совместного существования различных организмов. Проявление паразитизма выражается в сосуществовании двух или более разнородных организмов на протяжении длительного времени. При этом сосуществуют организмы, которые не связаны между собой генетически или филоногенетически. Примечательно, что при сосуществовании они состоят в антагонистических отношения.
Хозяин используется паразитом в качестве среды обитания и источнику для питания

Есть что то общее с индивидуальным отоплением в многоквартирном доме...

4 Sabo  
Повністю підтримую авторів статті "Ми категорично проти", і враховуючи специфіку Долинської, ПРОТИ не тільки автономного газового опалення, про яке йдеться у статті, а ПРОТИ і ЕЛЕКТРИЧНОГО, наслідки якого, ми-жителі будинку №60 по вул.Новій "ДОБРЕ" нещодавно відчули. І ми пропонуємо владі, якщо виникає аварійна ситуація по вині "Індивідуальщиків", і всі будинки залишаються без світла, після подавати електроенергію у всі квартири, але за винятком тих, де всановлене індивідуальне електроопалення, а власники цих квартир нехай зрозуміютье, що вони не головні в багатоповерхових будинках, а такі як усі. Та нехай відшкодовують всі збитки і не тільки підприємству, яке надає послуги по електоживленню , а й мешканцям квартир, які за вини "Індивідуальщиків" довготривалий час залишаються без світла.

3 ЕКЗЕМПЛЯРіо  
людей! Головне для «індивідуальників» - свій «шкурний» інтерес, а інтереси проживаючих поряд з ними їх не стосуються!
Чи не краще ті гроші, які вкладаються в економно необґрунтоване індивідуальне опалення направити на поліпшення систем централізованого опалення та змусити комунальні підприємства (ЖЕКи) виконувати свої прямі обов’язки з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж?
«Індивідуальникам», перш ніж говорити про свої права, не гріх подумати про тих, хто мешкає поруч із ними та кому вони завдають великої шкоди! Сьогодні ці люди тягнуть нас у далеке минуле, коли грубки топилися соломою, хмизом. Та ми таке вже проходили, надворі ХХІ сторіччя! Тому ми і робимо висновки про злочинність дій тих, хто, порушуючи нормативні акти України, встановлює індивідуальне опалення у своїх помешканнях всупереч інтересам більшості мешканців багатоповерхових будинків!

Голова об’єднання громадських організацій «Громадська рада м. Світловодська» В.С.Павлов; голова міської ради організації «Ветерани України» В.В.Мелехін; голова ГО «Діти війни» М.В.Шаповал; голова профспілки робітників освіти Н.І.Пиленок; голова обкому профспілки енергетиків В.П.Мулява; голова комітету ветеранів Збройних сил В.А.Корвяков; голова ГО «Союз радянських офіцерів» М.Т.Вдовиченко; депутат міської ради В.І.Мороз; голова МФСТ В.С.Терещенко; голова ГО «Система» В.П.Поварчук.

(Передрук з газети «Народне слово» від 09.02.2012р.№ 6)

2 ЕКЗЕМПЛЯРіо  
оплачувати привільне життя тих людей, які мають гроші на встановлення індивідуального опалення, тобто заможних.
3. Ті, хто встановив індивідуальне опалення, перерозподіляють таким чином свої платежі на плечі тих, хто його не встановив, перекладаючи зростання тарифів з теплозабезпечення на плечі незаможних мешканців.
У той же час «індивідуальники» не сплачують обігрів місць загального користування, знову-таки перекладаючи ці платежі на незаможних.
І знову багатії «жирують» за рахунок бідних. Сьогодні за рахунок тих, хто від’єднався від централізованого опалення, вартість його зросла більш як на 40 копійок за квадратний метр. Помножте це на квадратні метри Вашої оселі та на кількість місяців опалювального сезону. Це Ваша додаткова сплата за привільне життя «індивідуальників». Та й ці цифри ще не остаточні!
4. Газопостачання - серйозні проблеми виникають і будуть посилюватися у зв’язку із непередбачуваним витрачанням газу на системи індивідуального опалення у багатоповерхових будинках. Змінюються параметри газопостачання будинку в цілому за існуючих мереж.
Ось витяг з листа начальника СУЕГХ, датованого червнем 2007 року: «Систему газопостачання міста Світловодська запроектовано… у 1970 році на підставі генерального плану розвитку міста, в якому було передбачено встановлення в багатоповерхових будинках тільки газових плит та в деяких будинках додатково проточних водонагрівачів, та не передбачувалося улаштування індивідуального опалення в багатоповерхових будинках».
Кожен повинен розуміти, місто будувалося з використанням систем централізованого опалення!
І далі: «Враховуючи, що фактичний тиск після ГРС у систему газопостачання м. Світловодська складає….25% від розрахованого тиску, в деяких районах міста газозабезпечення знаходиться в стані близько до критичного…..».
При цьому не береться до уваги склад газу, його температурний режим тощо. Сьогодні, згідно із заявою керівника СУЕГХ, тиск піднято до рівня 50% від розрахованого.
А хто подумає про переважну кількість людей, які не мають змоги перейти на індивідуальне опалення, про якісне забезпечення їх родин теплом, про їхню безпеку при використанні газових приладів такої великої кількості індивідуальних опалювальних систем різними людьми?!
Мабуть, не хочуть ті, хто ратує за перехід на індивідуальне опалення, врахувати ті вибухи будинків через некваліфіковане користування газовими приладами некваліфікованих мешканців, загибель ні в чому не повинних

1 ЕКЗЕМПЛЯРіо  
Як Ви прокоментуєте статтю з газети «Народне слово» від 06.02.2012 року «Ми категорично проти»?

Ми категорично проти
спонтанного встановлення систем індивідуального опалення
в багатоповерхових будинках

Ті, хто сьогодні довільно встановлює такі системи у своїх помешканнях, скоюють злочини проти інших мешканців міста, вони живуть поза соціумом, а наразі і повинні розглядатися як такі!
Чому ми так говоримо?
1. Ці люди порушують вимоги нормативних документів України, передбачаючих порядок встановлення систем індивідуального опалення в помешканнях багатоповерхових будинків. Нормативними документами передбачається встановлення систем індивідуального опалення при 100-відсотковому відключенні мешканців всього будинку від централізованого опалення та проведення низки заходів, таких як:
- розробка проекту по переоснащенню будинку на індивідуальне опалення;
- проведення заходів інженерної підготовки будинку по 100-відсотковому переходу помешкань на індивідуальне опалення, таких як:
- зміни систем газо - водопостачання, проведення гідравлічних випробувань;
- теплоізолювання кожної квартири від інших;
- встановлення системи викиду шкідливих газів поверх даху будинку, а не під ніс мешканцям вищих поверхів;
- оформлення договорів із СП ТОВ «Світловодськпобут» або іншою спеціалізованою організацією про технічне обслуговування систем індивідуального опалення, організації заходів по безпечному використанню газового обладнання цих систем.
2. Люди посилаються на значне здешевлення вартості опалення.
Але досягається це завдяки різниці вартості газу між теплопостачальною організацією та «індивідуальником», який використовує газ українського виробництва, призначений для використання тільки у побутових цілях. Та до того ж вартість цього газу дотується державою.
І виходить, ті хто не може встановити в себе індивідуальне опалення за відсутності коштів (незаможні, старі люди-пенсіонери та інші), вимушені

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: