Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [2]
Хроніка [6]

Головна » 2016 » Січень » 23 » Свобода слова від Тернавської В.В.


Свобода слова від Тернавської В.В.
02:47

Шановні Долинчани !

Пройшли місцеві вибори і поступово обіцянки кандидатів стають не просто обіцянками ...

Як приклад: ось частина програми кандидата на посаду міського голови м. Долинська
 

Фраза "Я стоятиму на сторожі прав кожного з Вас" вселяє надію. Але факт, що після того, як я та ще декілька долинчан розмістили критичні коментарі під статею, що деякі керівники підприємств та організацій міста не надали техніку на розчищення вулиць ( на офіційному сайті міської ради  м.Долинська з 17 по 22січня), дану статтю вилучили з сайту та заборонено будь-кому з громадян коментувати будь-які новини міської ради. Такого не було навіть при Регіоналах.

А це "Ваше право" на свободу слова та висловлювання. Ось Вам і відкритість влади міста. Далі буде ...

Руслан Поздняков.

Категорія: Хроніка | Переглядів: 795 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 161 2 »
16  
Казочки-  казочками, а
чи знають люди, що нова влада
на чолі з мером не дала
грошей лікарні для придбання
вакцин для наших діточок, але собі
надбавки та премії не забули закласти у бюджет.
ГАНЬБА!!!

15  
Долинська, як завжди, Рулить — Гай Юлий Цезарь

В группе 2 760 участников

присоединиться

Добрий вечір, малята-долинчата. Відчуваю, що скучили. Облаштовуйтесь вдобненько, буде казочка довгенька.Вибачте, казочка про диб.лят для долинчат.
Прилетіла бабуся Яга на роботу в королівство, на порозі її зустрічає Кощій і каже: «Бабуся Ягуся, давай трішки попрацюємо.» Вона запитує: «А що ми будемо робити?» Кощій відповідає: «Перевіримо, чи не втратила ти чудодійні навики баби Яги.» «Я тебе, Кощію, зрозуміла, визивай собачку Ліщину і песика Дзюбака, щоб не гавкали по королівству про те, що я підняла тарифи і нічого не роблю. Я їх перетворю у жабу Ропуху і шкрека. А депутата Мовчана перетворю у собачку Гапочку, тільки не будемо її надвір випускати, хай в Інтернеті сидить і тявкає, тому що кажуть люди, що може носа відкусити, нам ще цього не вистачало; депутата Гузнак в щеня Гузнятко, теж надвір не випускаємо, тому що навоняє; а депутата-регіонала Гузему із хитрої лисиці Ксюші у лисенятко, назвемо його Лизинятко.»
Напрацювавшись, бабуся Яга з Кощієм сіли відпочити, і регіонал Юрчик пропонує грошенят заробити. «Бабушка Яга, давай заробляти гроші, адже ротів у нас багато: і Батьківщини -7, і Свободи -2, і Укропу - 3, і Ляшка - 3, і перефарбованої Солідарності -6, аграріїв - 3 і навіть Опозиціонерів - 2, яких ми з тобою переманили у наш ляльковий театр, а гроші у сейфі то закінчуються.» Згодна. Є одна схемка у мене, якої навчив дядя В’ячеслав: на порозі в королівстві стоять 33 богатирі, воїни-афганці, і з ними їх дядько Черномор - Грунт Петя, просить 20 золотих на ремонт подолів та чобіт, давай йому виділимо 20, а дамо 10, і у сейф покладемо.» «Молодець, бабусю! А ще давай розведемо отамана Вадима Мірошника і 38 воїнів, які захищали нашу державу від російської навали. Обіцяну їм землю по дві сотки продамо королевичу Монаху, а тих відправимо в губернію до царя Сергія, хай віддувається.»
«Боже, які ми хитрі з тобою, хитрі та розумні, хоча і старі.»
Любі бабусю та Кощію, а ви не заморилися заробляти? Візьміть у руки лопати, вигоніть своїх ляльок та відкидайте сніг біля міського королівства, тому що не пройти, не проїхати. Соромно, навіть у часи бандитів такого срачу не було.
Казочці ще не кінець, а хто слухав – молодець! До зустрічі.

14  
Долинська, як завжди, Рулить — Гай Юлий Цезарь

В группе 2 749 участников

присоединиться

Добрий день, малята-долинчата! Будемо розмовляти пошепки, щоб не розбудити бабусю Віру.Спить бабуся, і сниться їй хороший сон, що подарувала їй цариця Юля косу, вона приміряла – «яка тільки врода», - думає. Сниться їй, що прийшов Кощій і признався, де золото яке він накрав, що воно знаходиться в Ростові-на-Дону, в маєтку Віктора ІІ. Тільки одна проблема, туди дорогу снігом замело. І не довго думаючи, направили королевича Андрія на тракторі з лопатою і причепом, забрати золото регіональчика Кощія Безсмертного до бабусі у сейф (тому що їй все мало, мало і мало).
І тут одна проблема, з розміром коси цариця Юля не вгадала, та коса сповзла, розбудила бабусю. Проснувшись, бабуся розчарувалась, що це сон, перевернулась на другу сторону і заснула.
Спить крепко, і сниться їй вже поганий сон, як вона програла вибори королевичу Андрію. Що він заставив її і Кощія старістю, де на тракторі, де лопатою розгортати сніжну стихію у королівстві. А сам знайшов ключик, заліз у сейф, забрав золото у тракторець та вивіз до себе у маєток.
І тут бабусі повезло, знову спрацювала коса цариці Юлі, сповзла на шию, перекрила повітря, бабуся почала задихатись та проснулася у холодному поту. Думає, слава богу, що це був тільки сон.
Причепурившись, поправивши косу пішла вона до себе у ванну, відкрила кран попити водиці, а її немає. Хотіла зубки почистити, нема ж кому води подать, Кощій старий та ледачий, а челядь мітлою порозганяла. Але давайте пробачимо їй, що треті сутки люд без води, вона ж старенька, склероз.
І тут вона задумалась, чи не дарма перемогла на місцевих виборах, хай би королевич Андрій, молодий та працьовитий, розгрібав снігові завали та шукав воду для голодранців.
А й справді, давайте порадимо бабусі, хай сідає у ступу, забирає Кощія з собою, золото награбоване з дядею В’ячеславом, та летять до Віктора ІІ у Ростов, і потихеньку з Кощієм над златом чахнуть, там і доживуть свій вік.
Не прощаємось, до зустрічі.

13  
все вірно - мер підняв тарифи на воду, але вони вступлять в силу через дві неділі. Вона вирішила, що відключе людям воду щоб не пили дешеву а включе коли буде дорога. Хитрий хід.

12  
Королевич Андрій на пару неділь виїхав з королівства так місто без води і залищилося. НІ Кощій не баба яга не мають гадку в яку сторону кран відкручується.

11  
Долинська, як завжди, Рулить — Гай Юлий ЦезарьУ групі 2 740 учасниківприєднатисяДобрий день малята-долинчата! Чекав я, чекав, та не дочекався, тому що хочу розповісти люду чи то продовження чи ні, я не знаю, вирішуйте самі. Сидить Бабуся Яга у своєму королівстві та думає, що я натворила, піднімаючи тарифи. Я ж обіцяла їх зменшити, а взяла й підняла, чи замітять це люди, чи ні?... Може не замітять. Обіцяла криші голодранцям полатати, може дощу та снігу не буде, та й минеться.
«Ой, не така я вже старенька й дурненька. Королевича Андрія на тракторі з королівства не вигнала, якби вигнала мій би Кощій Безсмертний сніжок не розгорнув, він же тільки може нарізати різьбу пальчиком в одному місці. Але він хитрий, таку школу пройшов, треба бути з ним обережною. Він може дізнатися про мою таємницю. На моєму столі в кабінеті, за портретом цариці Юлі знаходиться портрет дяді В’ячеслава, а за тим портретом лежить золотий ключик від сейфу, де лежать золоті монетки. І я думаю, хіба це ще ті золоті монетки, які дісталися за часів дяді В’ячеслава від продажу тисячі гектарів державної землі одному заморському принцу Олександру із Кіровської губернії. А може це новенькі монетки, що привіз заморський принц. Думаю, може звернутися до доброї феї Ірини, щоб вона перетворила мене з Баби Яги в принцесу Віру. Та я могла з ненаглядним заморським принцом Олександром їздить на з’їзди до цариці Юлі, сидіти на першому ряді і держати його мужню руку. Не знаю, що робити, хоча б попросити фею Ірину полагодити мені ступу і мітлу, тому що забулась почистити сніг біля свого королівства. Коли приземлялась, гвинтом зрізала п’ять сосен. Чи може попросить добру фею, щоб підказала, де знаходиться Кощієва смерть. Все одно від нього толку не має, старий, лопатою не робить, смердить тільки від нього, і в сейф золотий не залізе.»,- на цій думці Бабуся Яга і заснула.
Шановні малята-долинчата, не будемо порушувати сну бабусі Ягусі, нехай поспить. До зустрічі.

9  
Представьте, что будет дальше это только начало реформ от "Веры", баба Яга будет отдыхать и офигевать.
Если уже в начале программы Тернавской все ее действия становятся не понятными, не законными, не прозрачными. Обещания работать честно, открыто  и справедливо на пользу жителей Долинской начинают проваливаться. И стоит Она на защите только своих прав и близкого окружения. На права жителей ей пофиг!!! Она человек перевертыш - сначала обсерает регионалов, чтобы прийти до власти, а потом вступает с ними в сговор, чтобы тепло и уютно сидеть в кресле, а люди для нее как инструмент для воплощения своих корыстных планов. Люди если Вы будете молчать ей и ее соратникам это только на руку, с этим надо что то делать и не стесняться отстаивать свои права, потому что людей они боятся больше всего, так бы не запрещали комментировать деятельность Гор.совета!!!

8  
може їй митися не треба і зуби чистити  - але ж усі інші нормальні люди

7  
а це правда що мер дав вказівку відключати зранку воду заради економії ?

10  
якщо з таким мером ми будемо без води постійно сидіти то може краще такого мера у відставку або до ляшка на вила. Звісно якщо мавпі дати гранату то вона взірве її, бо не знає, що це таке - так і наш горе-мер не знає як воду людям дати 
ГАНЬБА ! МЕРА ГЕТЬ!

5  
З приводу свободи слова: чомусь на сайті виконкому, в порушення ЗУ "Про звернення громадян" (ст.23.1) не створено портал для електронних звернень.
Наскільки мені відомо, з цього приводу до МР вже звернувся один з мешканців міста.

1-10 11-13
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: