Розділи новин
Важливі події у місті [84]
Оголошення [65]
Економічні новини [56]
Новини культури [34]
Спорт [23]
Події в Україні [62]
Преса про Долинську [17]
Медицина [3]
Хроніка [6]

Головна » 2012 » Липень » 25 » Відкриття нового дитячого майданчику


Відкриття нового дитячого майданчику
19:10

   25 липня 2012 року на мікрорайоні між будинками по вул.Новій № 80, 82, 84, 86 відбулося урочисте відкриття нового дитячого майданчику. За кошти міського бюджету придбано та встановлено нові гірки, гойдалки, карусель, кочелі, лавки та спортивні снаряди для молоді. За  фінансової підтримки, участі місцевих депутатів, активістів партій "Батьківщина" та "Фронт змін", небайдужих мешканців міста було пофарбовано старі гірки, лавки та металоконструкції навколо нового майданчику.

Але незрозуміло чому майданчик запрошено відкривати лише представників влади всіх рівнів від Партії регіонів.


Та не запрошено жодного з депутатів від опозиції, які внесли свій вкад до цього майданчику. Але хай то буде на совісті влади. Ми працювали для своїх дітей та нашого міста.     

Категорія: Важливі події у місті | Переглядів: 996 | Додав: dolinskaya-kr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 28
16 kjuby_77  
Пропоную дещо прояснити ситуацію з цього питання.
По – перше, Долинська міська рада на сьогодні це і є Партія Регіонів. З 30 –ти депутатів 20 є представниками Партії Регіонів, так би мовити конституційна більшість, яка вирішує що робити в міській раді, коли і як.
Хоч тут і пише опозиційний депутат, що гроші на будівництво дитячого майданчика були виділені з міського бюджету, але щоб їх виділити їх потрібно ще заробити. А саме завдяки Партії Регіонів – представникам влади всіх рівнів (які і відкривали майданчик) гроші були зароблені і направлені на розвиток міста. Тут і спрацювала та вертикаль влади, яку не могла вистроїти опозиція коли була при владі.
Всі передвиборчі програми депутатів від Партії Регіонів в т.ч. мера міста включали в себе будівництво нових та відновлення існуючих дитячих та спортивних майданчиків.
ОБІЦЯЛИ –ВИКОНАЛИ.
Стосовно того, що не було когось запрошено на відкриття майданчиків так це цілковита брехня – всіх бажаючих запрошували, в крайньому разі нікого не вигнали звідти.
І ще одне, коли молодіжна організація Партії Регіонів провела три суботника по благоустрою дитячого майданчика, опозиційні партії спохватилися і провели також суботник на майданчику за що їм щире спасибі від мешканців та діточок.
Але тут виникає питання хто влаштовує показуху перед виборами. Депутати від Партії Регіонів, які планували дитячі майданчики і суботники на них, коли ще не були депутатами, і які крім цього з початку своєї діяльності роблять добрі справи на користь міста та мешканців не задумуючись скоро вибори чи ні. Чи наша так звана опозиція, яка зробила одну корисну справу за майже 2 роки, бо зрозуміли що йти на вибори і нічого не зробити м’яко кажучи не логічно, а розказують так неначе вони за свої кошти побудували майданчик.
І саме головне найближчим часом Партія Регіонів приємно вразить мешканців міста і головне діточок – буде побудований ще не один дитячий майданчик.

18 SoS  
Звичайний піар Партії Регіонів не більше у Долинській ще не так далеко пішли як у Кривому Розі, там взагалі на кожному такому майданчику при вході написано кому діти мають бути вдячними, хоч на справді ПР це партія найбагатших людей України але не значить, що всі там найбагатші, ні звичайно, найбагатші там тільки верхівка.Якось воно вже надто далеко такий передвиборчий піар, а що він саме передвиборчий у тому нема жодних сумнівів, далеко цей піар від гасел ПР, що люди буцім-то вже стомилися від політики, люди то стомилися, то правда але ПР не стомилася й пічкає тією політикою не тільки дорослих але й дітей, не скромно й брехливо адже не ПР ті гроші заробила, швидше ПР їх вкрала, щоб потім не великий відсоток кинути людям перед виборами як кістку собаці

26 dolinskaya-kr  
В мене питання: дана вертикаль влади вже майже 3 роки. Але чомусь всі події (відкриття майданчиків, лікарень, ремонт доріг, ...) якимось чином зявляються за 3 місяці до виборів. А три роки їх чомусь не було, хоча і вертикаль від Президента до мера.
І ще цікаве питання: чому така "хвалена" Вами вертикаль, довела наш КП "Центр" (рахунки блоковано) до банкрутства ??? Чому тут Кузьменки, Ларіни не заробляють грошей та не ремонтують дахи, ліфти ??? Адже тут потрібно мільйони, а краще на декілька тисяч поставити майданчиків, та купити цим виборців (бо діти є у всих).
І чому вихователі садочків зверталися до батьків, щоб підписали звернення до Ларіна про будівництво дитячих майданчиків, а не в міську раду, яка їх утримує. І гроші в бюджеті зараз є ( 3 млн.грн. лежать на депозиті). Знову піар ПР. cool

15 ivan  
«Я особисто ще в лютому піднімав на сесії це питання»

«я запропонував»

«мені сказали»

«я встав та пішов геть»

«я там не потрібний - мене НЕ чують !!!»

Складывается впечатление, что ваше «Я» существует отдельно от остального депутатского корпуса, даже отдельно от остальных оппозиционеров, что остальные депутаты просто враги нашего города.

Может нужно свои предложения как то аргументировать? Продумать на два шага вперед, действительно предложить решение проблемы охраны объекта? Опросить людей на том же Волохино, нужна им площадка или может сделать дорогу или освещение и т.д.?
Легче всего ляпнуть языком.

А так, ничего не делается – плохо, сделали – тоже плохо, не так как Я хотел.
Пока Вы будете заботится только о своем «Я», Вас действительно никогда не будут слышать.

19 SoS  
А, що в тому поганого коли людина каже як є ?Окремо чи не окремо яка у тому різниця ?Людина каже як було, кому треба той розуміє правильно, а кому не треба як вам то у істині знайде до чого причепитися

27 dolinskaya-kr  
А краще, щоб було написано - "депутат Поздняков вносив пропозиції .....", "депутат Поздняков ..." . Від цього, що суть змінилася ? Ви краще скажіть, скільки депутатів від ПР у міській раді (а їх 20)внесли поправок чи пропозицій до рішень МР ???

28 dolinskaya-kr  
Шановний, якщо Ви часто ходите чи їздите вулицями міста, то звичайно бачите майже повну відсутність розмітки на пішохідних переходах. А це в свою чергу несе безпеку життю мешканців та гостей міста. На ремонти та утримання доріг виділено понад 500 тис.грн. Пане Сергію Івановичу, коли будуть РОЗМІЧЕНІ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ ??? А скоро школярі підуть до школи !!!

9 Юрій_Р  
У мене є запитання до адміністратора як до депутата.
Руслане, скажіть, будь-ласка, окрім мікрорайону у нас в місті більше ніде діти не живуть?
Чому ніхто не думає про дітей західної частини міста, "волохіно", "маяк"? Дітям цих районів міста навіть скверу немає де гуляти, не кажучи вже про якусь дитячу гірку чи гойдалку. Тільки не кажіть мені про парк космонавтів - купа сміття, бур"яни та бите скло. Туди самому страшно заходити, не кажучи вже щоб дитину пустити. Чому ж тоді міська рада вирішила аж два дитячі майданчики облаштувати на мікрорайоні, коли ви вже бути думати про місто в цілому, а не тільки про мікрорайоновців? Де гратися дітям інших районів міста?

11 dolinskaya-kr  
Шановний Юрію!
Я особисто ще в лютому піднімав на сесії це питання, тоді планувалося один майданчик відновити біля Червоної Калини, інший в парку залізничників. Але вповноважені вирішили побудувати (читайте тут) другий майданчик на мікрорайоні.
На останній комісії в червні знову розподілялися кошти з бюджету. Одним з питань, яке я запропонував - це будівництво майданчику біля клубу "Волохіно", а не ремонт лавок по всіх 27 майданчиках міста (закладали 50 тис.грн.) Проте мені сказали, хто буде їх охороняти. Все переросло в лайку між присутніми, я встав та пішов геть, так як вважав, що при такому розподіленні коштів ВЛАДОЮ (а це показуха перед виборами, бо навіть комісії для визначення обємів не надано дефектні акти на роботи) - я там не потрібний - мене НЕ чують !!!

14 Юрій_Р  
Доброго дня.
Я прошу у Вас вибачення, Руслане, що в такій різкій формі висловив свою думку на Вашу адресу. Насправді я не знав Вашу позицію з цього питання. Просто дуже прикро що в нашому місті все так робиться.

6 danilla  
Головне – що з’явився дитячий майданчик, а хто більше брав участь, хто менше, яка різниця. Вважаю, що опозиції ні в чому дорікнути владі, влада виконала свої прямі функції. А те що когось на запросили, не похвалили – це вже якось несолідно. Нажаль минула влада нічого в місті не побудувала, тож нема з чим порівняти, кого хто запрошував.
Взагалі вважаю – що відкриття таких об’єктів повинно бути просто святом для жителів міста, без партійних і політичних окрас.

7 демон  
а хто минула влада случайно не Зеленокориний !!!!!! wacko

8 danilla  
«Случайно» мова йде про заслуги партійних активістів… Про особисту неприязнь до мера – це ви промазали, не в ту тему попали.

10 dolinskaya-kr  
Шановний, справа не в тому, хто більше зробив. А в тому, що влада зробила піар кандидату від Партії Регіонів Сергію Кузьменку за рахунок того, що майданчики побудовані за кошти громади (міського бюджету). А що конкретно зробив Кузьменко для відкриття саме цього майданчику ? Прошу відповіді з підтверджуючими документами. Хвалити нас і не потрібно, люди самі бачили хто там робив.
А скажіть, хто по вашому "минула влада" ??? (перелічить прізвища).

12 danilla  
Справа як раз в тому, що ви як сьогоднішня опозиція = вчорашня влада, нічим не кращі від нинішньої.

«Та не запрошено жодного з депутатів від опозиції, які внесли свій вкад до цього майданчику. Але хай то буде на совісті влади. Ми працювали для своїх дітей та нашого міста.»

Ви засуджуєте в першу чергу не сам партійний піар, а те що вашу партію не запросили попіаритися також.

Якщо ви працювали тільки для дітей, то на хр…на вам тоді те запрошення? Мабуть більше все ж таки хотілося піару.

Ви постійно скиглите, що вас то туди не запросили, то туди, то футболку вам не купили, то в команду не беруть… Може ви просто не доганяєте, як бути членом колективу, одним із депутатів в команді, чи в дитинстві не було друзів?

21 SoS  
Давайте не будемо перекручувати, бо якось воно тоді виходить, що Зеленокорінний та вся його братія члени партії куди вітер подує але-ж слушно було сказано, що у нашому місті сьогоднішня та вчорашня влада це одне й те саме

13 danilla  
А скажіть, хто по вашому "минула влада" ??? (перелічить прізвища).
Ющенко, Тимошенко, Турчинов, Яценюк, Кальченко, Крюков та ін. "діячі", нездари, серед яких один був мужик і того звали Юля. А тепер ці комсомольці - демократи не змогли, та й не хотіли її захистити, зате тепер на її біді лізуть знову до влади. І вже скубуться між собою за місця в списках, а після виборів як завжди розбіжаться. А на місцевому рівні або будуть присилати крюкових, яких ніхто тут не знає, або залишать тих же чиновників, але місцевих активістів як ви вони знову "кинуть".

22 SoS  
Для вас то вже великий плюс, що Юлю мужиком назвали, певно, що у ПР таки розуміють, що їм до Юлі як кажуть у народі до Києва рачки

17 kjuby_77  
Ви депутат, а на жаль чомусь не чули про програму Центральний Регіон 2015.
Сергій Кузьменко брав участь у відкритті майданчика як заступник голови ОДА, адже не тільки мер та голова райдержадміністрації обіцяли збудувати майданчик, а і губернатор разом зі своєю командою, яку гідно представляє Кузьменко С.А. Щоб ви розуміли аби не команда губернатора не бачила б громада цих майданчиків.

23 SoS  
Бачила-би, власне у ПР така манічка приписувати собі досягнення які їй особисто не належать або-ж взагалі прибрехувати

20 SoS  
Звісно, що відкриття таких об’єктів має бути без політичних окрас, особливо коли йдеться про дітей але є як є, ПР влаштувала піар

5 Кузмич  
Як завжди - збіг обставин. smile

2 Кузмич  
Как всегда перед выборами власть делает приятное для избирателей за их же деньги. Одним словом: легко быть щедрым за чужой счёт.

3 dummy2870  
скажемо прямо, перед виборами - це просто збіг обставин.
майданчики планувалися давно, гроші появилися взимку, пока пройшли всі інстанції, до літа і справилися.
особого вкладу ні опозиції ні влади я не бачу.
звичайна планова робота

24 SoS  
Ту ну збіг обставин ....чомусь щоразу перед виборами такий "збіг обставин"

1 dummy2870  
що конкретно "внесли свій вкад до цього майданчику" наша вельмишановна опозиція ?

4 dolinskaya-kr  
По перше щоб побачити, потрібно було прийти та взяти участь у суботнику.
За власні кошти опозиції придбано та завезено пісок, закуплена фарба, щітки та пофарбовано старі конструкції та лавки в цьому квадраті.

25 SoS  
Одна власна копіка варта 100 гривень вкрадених, браво Адміне !

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: