Довідники
Телефонна книга [7]
Банки та Банкомати [5]
Символіка міста [3]
Міська Рада [3]
Почесний громадянин [3]
Спорт [15]
МАГАЗИНИ [1]


Головна » Статті » Телефонна книга


Телефони фізичних та юридичних осіб м. Долинська
Якщо виникла потреба знайти телефон потрібної вам людини, то, знаючи її прізвище, ім’я, по батькові та іншу додаткову інформацію ви можете дізнатись про телефонний номер, зателефонувавши до «служби 109» ПАТ «Укртелеком» практично у будь-якому населеному пункті України.

За телефонами створених при Центрах телекомунікаційних послуг довідково-інформаційних служб можна отримати інформацію про порядок надання послуг та розрахунків за послуги електрозв’язку, встановлені законодавством пільги з надання та оплати послуг, тарифи та іншу корисну інформацію.

Також за телефонами інформаційно-довідкових служб та телефоном довідково-інформаційного Контакт-центру: 0 800 506 800 (безкоштовно з мережі ПАТ «Укртелеком») абоненти можуть звертатися з питань якості доставки рахунків за телекомунікаційні послуги, що надаються ПАТ «Укртелеком».
Категорія: Телефонна книга | Додав: dolinskaya-kr (13.05.2011) | Автор: Руслан
Переглядів: 10776 | Рейтинг: 3.6/57 |

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук

Друзі сайту
    Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Олександрівка в Кіровоградській області Сайт города Знаменка Кіровоградський обласний інформаційний портал OBLASTЬ.KR.UA - Новини Кіровоградщини Студентський портал UaStudent.com Освітній портал Грибы. Справочник грибов. Грибные места. Сезоны Сайт Українських фанатів Автомобили в Украине Получить свой бесплатный сайт в UcoZ
    Код банера: