Боді масаж

Боді масаж з медичним масажем, як вид східної медицини

У напружений час, коли постійно доводиться працювати, на хвилини задоволення та розслаблення практично немає. Але якщо Ви чоловік, який просто хоче отримати задоволення, при цьому не докладати жодних зусиль, то в цьому випадку допоможе еротичний масаж у Кропивницькому з медичним масажем. Завдяки якому будь-який чоловік отримає повну релаксацію всього тіла і при цьому не витратив багато енергії.

Техніка боді масажу у Кропивницькому з медичним масажем різноманітна сама по собі, але у будь-якому випадку клієнт завжди отримає масу яскравих вражень. Найпростіший вид, це маніпуляції руками масажистки. Клієнту заплющуються очі, грає тиха повільна музика, освітлення тільки складається зі свічок. При цьому дівчина масажує тільки руками, не застосовуючи інші частини тіла. Весь сеанс займає близько 30 хвилин, при цьому клієнт у результаті отримує таке задоволення, що йому потім ліньки ходити, тому що ноги і тіло абсолютно розслаблені.

Інший вид боді масажу з медичним масажем, так званий масовий, який передбачає масування всього тіла клієнта, його ерогенні зони, при цьому дівчина поряд з руками використовує груди, які проводить під час сеансу по тілу. Такий сеанс триває від 3 годин до 12, на розсуд клієнта. У супроводі такого сеансу клієнту пропонується алкоголь чи інші напої за рахунок салону. Як допоміжні засоби застосовуються ефірні олії та гелі для посилення ефекту.

Для чоловіків, для яких немає обмежень, можна запропонувати довгий і чарівний боді масаж із салоні Симона з медичним масажем. Суть його в тому, що сеанс триває всю ніч з елементами ексклюзивних танців карнавалу. Можна вибрати двох і більше масажисток, які зроблять унікальні дії з тілом відвідувача. Одна масажуватиме ваше тіло, інша статевий член, при цьому темп масажу клієнт може вибрати сам від енергійного до повільного заспокійливого. Час пролетить досить швидко, але ніколи не забудете такі гострі відчуття. Усі, хто хоч раз спробував хороший технічний боді масаж у Кропивницькому, більше не зможе відмовити у собі в такому задоволенні.

Вступати в інтимний зв’язок з клієнтами у нас заборонено, тому тільки майстерна техніка та філософія тіла допоможуть розслабитися навіть найнапруженішого чоловіка. Адже не дарма батьківщиною боді масажу прийнято вважати схід. Тільки там знали та розуміли цінність людського тіла. Ціни досить прийнятні і залежать від того, який вид еротичного масажу виберіть відвідувач. Можливий виїзд до апартаментів, постійним клієнтам знижка. І, звичайно, все суто конфіденційно.