Еротичний масаж для жінок: екзотика для обраних чи затребувана послуга?

Еротичний масаж для жінок: екзотика для обраних чи затребувана послуга?

Словосполучення “еротичний масаж для жінок” навіть зараз все ще змушує червоніти одних і дивно хихикати інших жінок. Навіть наймолодші і прогресивні до ладу не можуть сказати, що таке еротичний масаж для жінок і наскільки він еротичний.

Які послуги надають масажні салони, які пропонують еротичний масаж для жінок?

Послуги еротичного масажу в салоні Симона у Кропивницькому здійснюються за прейскурантом. Найдешевше обійдеться масаж без активної стимуляції інтимних зон. Такий еротичний масаж відрізняється від звичайного хіба що більш романтичною обстановкою та зовнішнім виглядом масажиста. Цілком можливо, цього вистачить для того, щоб розслабитися та відчути себе жінкою.

Якщо жінка хоче «розслабитися» до досягнення оргазму, то масажист спробує їй у цьому допомогти. Такий вид масажу коштує дорожче. Активна стимуляція інтимних зон починається після попереднього масажу всього тіла. Вона триває трохи більше 20% сеансу.

За окрему плату у салоні Симона можна замовити послуги класу VIP. Специфіка послуг обговорюється окремо і не розголошується за умовчанням. Масажні салони не можуть дозволити собі втрачати клієнток. Адже їх набагато менше, ніж чоловіків, готових платити за еротичний масаж. Навіть разовий витік інформації може розорити салон. А не просто поставити під загрозу його репутацію.

Чи вважати еротичний масаж зрадою і чи робить жінку любов до нього непривабливою для чоловіків?

Все залежить від установок життя. У деяких сім’ях чоловіки не соромляться самі замовляти еротичний масаж для жінок своїм дружинам. У сім’ях з традиційнішими установками краще залишити за дружиною право на таємницю.

Жінка ж, яка перебуває у вільних відносинах або не має постійного партнера, у повному праві сама вибирати якісь види масажу їй більше до душі. Зрозуміло, про особливості еротичного масажу краще говорити зі своїм масажистом і, можливо, з подругою. А не робити свій спосіб релаксації загальним надбанням.

Зрештою, ніхто не розповідає колегам чи сусідам про особливості візитів до лікарів. Або проблем із травленням. Право на особистий простір – одна з базових переваг сучасного суспільства.

Оздоровчий ефект еротичного масажу для жінок

Людське тіло — «механізм», що складно налаштовується. Якщо чоловік може провести «налаштування», вибачте за мимовільний каламбур, «вручну», то жінці для того, щоб розслабитися, упорядкувати гормональне тло, відчути себе впевненою і сильною потрібно трохи більше комфорту.

На жаль, не лише сучасний стиль життя, а й близькі стосунки не сприяють розслабленню. Як наслідок, у жінок виникають стреси. Це позначається на фізичному стані. До того ж жінки часто виховані таким чином, що навіть у сексі з коханою людиною не можуть почати думати про власне задоволення.

Дізнатися про можливості власного тіла, скориставшись масажним кабінетом салону Симони в Кропивницькому може бути корисним не тільки для розслаблення. Але й для наступних чи поточних стосунків поза його стінами.