Еротичний масаж як чудове спілкування з вашим тілом

Еротичний масаж як чудове спілкування з вашим тілом

Эротик массаж в салоне ЭгоистМасажистки із салону Симона із задоволенням присвятять Вас у бажання Вашого тіла. Адже людське тіло має велику кількість чуттєвих зон, масажуючи яких можна досягти не тільки оздоровчого ефекту всього організму, але й дізнатися про приховані Ваші чуттєві можливості. Ми знаємо, як еротичний масаж у салоні Симона (Кропивницький) перетворити на чудове спілкування.

Отже, Ваші гомілки та ікри. О, вони не залізні, проте ми цілий день піддаємо їх жорстокому випробуванню. До кінця робочого тижня вони вже кричать про цілющий розслаблюючий еротичний масаж. Масажистки нашого салону відгукнуться на їхні благання. Оскільки гомілки та ікри вимогливі до дотиків. То ми дуже ніжно і обережно масажуватимемо Ваші ноги, не натискаючи на задню частину колін.

Ваші ноги та ступні. Еротичний масаж ніг та ступні почнеться з грайливого лоскотання Ваших пальчиків. Пестить їх, ми будемо підніматися все вище і вище. Потужна напруга щодня отримує стегновий м’яз. Масаж не тільки оздоровчо впливає на її стан, а й провокує на щось більше – внутрішня сторона стегон дуже сприйнятлива ніжним ласкам. Ми відкриємо нові грані вашої чуттєвості!

Ваші сідниці. Ну скільки можна Вам сидіти перед монітором комп’ютера чи за кермом автомобіля? Чи знаєте Ви, що саме на Ваші сідниці звертають найбільше увагу жінки? Нехай вони будуть пружними та сильними. За допомогою активних кругових рухів та частих ляпанців ми відновимо порушений кровообіг. А додавши трішки агресивності та грайливості, перетворимо Ваш стомлений вечір на нічну карусель емоцій.

Ваша спина. Спина – опора для всього тіла та ідеальне поле еротичного бою для масажисток салону Симона. За кілька міліметрів від хребта розміщені особливо сприйнятливі ділянки тіла, які очікують наших енергійних дотиків. Ми її розітрімо, розімнемо, погладимо, приведемо до вібрації. І, звичайно, розслабимо Ваші напружені плечі.

Ваша шия. Кому, як нам, відомо, наскільки чутлива Ваша шия. З яким ентузіазмом ми пробудемо найпотаємніші Ваші мрії. А розслаблюючий масаж наповнимо еротичною грою: до ніжних дотиків додамо інтригу з пір’їнкою та гарячим диханням.

Ваше обличчя та голова. Масажистки салону Симона приймають зручну для масажу позу: ми обіймемо ногами Ваші плечі. Обережно плавними круговими рухами помасажуємо шкіру голови, пограємо з Вашим волоссям. Знімаючи напругу шкіри голови, ми розслабимо все ваше тіло.

Ваш живіт. Ця частина тіла містить важливі органи, які практично не захищені. Ми обережно, але інтенсивно, масажними рухами за годинниковою стрілкою почнемо від пупка до діафрагми. Але також ми пам’ятаємо, наскільки нижня частина живота є чутливою зоною… Безкомпромісно скористаємося цим у техніці еротичного масажу.

Ваші груди. Ми чудово розуміємо, що груди дуже чуйні до дотиків – ми будемо дуже ніжні. Ковзаючими рухами масажуємо вашу потужну грудну клітину вздовж ребер від плечей до живота, спочатку не торкаючись пігментної зони навколо сосків. Але потім … ми налаштуємо Вас на грайливий лад …

Ваші руки та кисті. Красуні із салону Симона не забудуть і про Ваші долоні та зап’ясті – вони вдячно відгукнуться на наші дотики. Ми будемо натискати на руки по всій довжині, повільно наближаючись до шиї. А закінчимо енергійним розтиранням та ніжним погладжуванням.

Ми любимо свою роботу та навчимо Вас відчувати Ваше тіло.