Еротичний масаж як мистецтво

Еротичний масаж як мистецтво

Як відомо, тактильні відчуття здатні подарувати людині неймовірне блаженство. Саме тому ми так любимо масаж: він допомагає розслабитися або підбадьоритися, набути почуття легкості та позбутися проблем зі здоров’ям. Але існує особливий вид еротичного масажу – еротик масаж, за допомогою якого можна без слів розповісти людині про те, наскільки вона нам дорога, і внести у відносини новизну і свіжість. Робити еротичний масаж не так вже й складно, головне підійти до цього процесу з душею і дотримуватися нехитрих правил. Деякі люди для гостроти відчуттів чи різноманітності звертатимуться до професійних масажистів у салонах Кропивницького.

У цій статті спробуємо розкрити важливі тонкощі еротичного масажу в салоні Симона. Розкажемо вам, на що звертати увагу, які зони тіла є більш чутливими.

Шкіра – це найбільший орган нашого тіла, який усіяний тисячами чутливих нервових закінчень, безпосередньо пов’язаних з головним мозком, а значить, еротичний масаж не тільки допоможе краще вивчити чутливі зони, але й дозволить принести задоволення. Еротичний масаж у Кропивницькому, хоч і складається з тих же погладжувань, розтирань та розминань, що й лікувальний, але на відміну від нього, приносить задоволення обом партнерам. В інтимному масажі важливі легкі дотики, вони збуджують і допомагають створити грайливий настрій. Суворого порядку того, що за чим потрібно масажувати, не варті уваги будь-які частини тіла, проте найкраще починати з рук і ніг, адже долоні та стопи усіяні активними чутливими точками. Торкання рук повинні бути лагідними, щоб ваш партнер розслабився та налаштувався на потрібну хвилю. І не забувайте про поцілунки. Голова, обличчя і область шиї круговими рухами поквапно погладьте шию, поцілуйте її і доторкніться до мочки вуха, намагаючись відшукати найбільш чутливі ділянки. Кінчиками пальців робіть обертальні рухи по скронях партнера, торкніться його обличчя, проведіть пальцями по віках. Можна навіть використовувати спеціальну пір’їнку, що подарує ще гостріші відчуття.

Акуратно розімніть спину, зупинившись довше на ділянці вздовж хребта від шиї до талії. І пам’ятайте, спина неймовірно чутлива до пестощів. До неї потрібно торкатися не лише руками, а й животом, внутрішньою поверхнею стегон, грудьми та губами. Особливу увагу приділіть грудях та животу, адже на них знаходяться найчутливіші зони. Геніталії теж не варто оминати, адже масаж таки еротичний, але й концентруватися тільки на них теж не варто. В іншому випадку сеанс може закінчитися раніше, ніж ви запланували.

Також не забувайте розмовляти зі своєю половиною та слухати її, шепотіти їй ніжні слова висловлювати свої почуття, адже в еротичному масажі найважливіша ця взаємодія. Слідкуйте за реакцією на ваші дотики, тож ви зможете краще впізнати тіло свого партнера.

Використовуйте різні пристосування, щоб урізноманітнити зіткнення руками: наприклад, пір’я, атласні та оксамитові клапті тканини, шматочки хутра та інші приємні фактури – це подарує вам незабутні відчуття.